Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai de asta spuneam sa facem lista sa stim exact cine vine si cine nu.
    Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

    Comment


    • Man. Eu merg, tu(ionut lnc(postul trebuia sa fie imediat dupa al tau dar a intervenit alex)) mergi, putyn merge, iooon merge, vine si vfy chiar daca intarzie, mai este si alex care nu cred ca refuza. Suntem pentru o masa-doua. Ce mai astepti ?
      Sa nu uitam si de Dan. Elegant, frumos.
      Cei pe care i-am omis sa nu se supere.
      Last edited by bragelone; 4 November 2008, 12:54.
      sigpic
      Play ManagerLeague

      Comment


      • Eu vin la intalnire....Sincer footbalul nu ma pasioneaza deloc...Deci eu chiar vreau sa discutam...Maine seara...Si comparativ cu ceea ce vrem noi (ionut_lnc si eu) sa va spunem.... Meciul de maine seara e egal cu 0

        eu propun alt ceva....Ne vedem la 9 la palat(cum e normal)....Discutam...Iar la ora 10 sunteti la meci...Cei care doriti sa il vedeti...Restul ramanem si discutam in continuare
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • 1. Is-24-cic
          2. Is 10 Lnc
          3. Is 09 Ami
          4. Is 22 Alc
          5. Is 58 Dab
          .................
          Ar Fi Bine La Ora 20
          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

          Comment


          • Eu am o nelamurire... Care-s posturile tv pe care tre sa caut emisiunile ca n-am vazut in viata mea la tv postul iasi live , iar tv bit nu cumva se transmite doar la cei de la mbit(zona alexandru-dacia)? Poate ma lamureste cineva ca daca nu, luni sunt decapitat)

            Comment


            • Atunci prefer sa nu mai vin la intalnire si stau acasa sa vad meciul. Ma gandeam ca poate mergem cu totii undeva sa vedem un meci. Nu conteaza ca te intereseaza sau nu. Era vorba ca se poate discuta si in timpul meciului. Nu inseamnca ca daca am sa ma uit la meci nu am sa fiu atent la ceea ce se discuta. Si cred ca e valabil si pentru ceilalti care ar vrea sa vada meciul. Decide-ti exact ce vreti sa faceti maine seara. Appropo, parerea mea e ca ceea ce trebuie discutat ar trebui discutat initial in cadrul Staff-ului LCI si pe urma sa venim cu niste propuneri clare in fata tuturor membrilor LCI. Astept pareri(si simptome).
              Elegant, frumos.
              sigpic
              Play ManagerLeague

              Comment


              • Cu parere de rau maine nu am cum sa ajung, poate lasam si pe duminica o parte din discutii, planuri etc.

                Comment


                • Nici nu ai sa gasesti Iasi live. Este Iasi Tv Life. Vezi aici poate gasesti ceva care sa te ajute. http://www.iasitvlife.ro/
                  sigpic
                  Play ManagerLeague

                  Comment


                  • Corect trebuie discutat in cadrul staff-ului LCI....Tu faci parte din el..Deci maine seara trebuie sa fi prezent la intalnire ..Te-am punctat :P

                    oameni buni...Nu va suparati...Va inteleg ca sunteti microbisti si vreti sa va sustineti echipa favorita....Dar cred ca daca ne vedem la 21 la palat avem timp sa discutam si voi aveti timp sa ajungeti la meci dupa asta...Ce spuneti??
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • Mi se pare ceva mai corect sa fie la 9 intalnirea. Meciul parca e la 09:45, nu? Cine vrea la meci poate merge dupa ;))
                      Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                      Comment


                      • Logan 1.4 Mpi

                        Vad a devenit o moda cu personalizarea fiicarei masini cu un logo sau insemn.....Asa ca am gasit si hotarat sa-mi aleg si acest insemn.Cer pareri pro si contra , ptr.a ma hotara daca merita pus pe masina/.....
                        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                        Comment


                        • Pai sa-l vedem.
                          sigpic
                          Play ManagerLeague

                          Comment


                          • Logan 1.4 Mpi

                            Si pozele..........
                            Attached Files
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • Imi place ultimul. E mai simplu si cred s-ar vedea mai bine. Eventual o sapca ceva mai pompieristica cum e la poza 2 si sa fie un S nu un 5.
                              Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                              Comment


                              • Cel mare pe capota,cel din mijloc pe stalpi
                                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google