Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dupa cate se vede lipsesc cateva post-uri de pe acest forum. E alegerea "marelui nostru conducator".
    Luigelo sa nu crezi ca ai scapat de explicatia pe care trebuie sa o dai(cand arunci o vorba sustineo).
    Am si eu o intrebare pt. "marelui nostru conducator":
    Libetatea la exprimare unde a disparut domnule ?
    Cum ar fi de anticipat acest post va fi sters, dar am speranta ca macar unii il vor citi.

    Appropo IONUT_LNC nu am mai apucat aseara sa iti spun ce aveam de spus asa ca am sa-ti scriu. Cand a fost acea conjunctura de ai fost ales Organizator de intalniri pentru LCI nu ai sarit deloc in ajutorul lui CIC, ca de altfel nici alt membru(am a vut o tentativa cand purtam o discutie cu alt membru si mi s-a spus destul de clar sa nu ma bag), dar ieri cand m-am contrat eu cu CIC imediat ai sarit. Ce sa cred din asta ? Eu cred, si nimeni nu ma poate opri, ca totul a fost pus la cale pentru a-l da jos pe CIC din "functia" de organizator. O zi placuta tuturor.
    Sa nu uit. Era vorba sa va tinem o masa aseara. MULTUMIM PENTRU PREZENTA.
    Last edited by bragelone; 6 November 2008, 08:31.
    sigpic
    Play ManagerLeague

    Comment


    • sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • @Ciuciosu36BUN: PENALIZARE !!!
        Ai uitat: ELEGANT, FRUMOS.
        sigpic
        Play ManagerLeague

        Comment


        • Mdea de asta ma temea, , si ma ascundeam ca vreau sa scap de explicatie . UIte ca sa iti fiu pe plac ...N-am sa dau nici o explicatie. Ideea este ca cred ca sunt printre singuri ca imi expun punctul de vedere,faza ca e tu ai cazut acuma , asa e viata , au fost timpuri cand am avut contre si cu LNC , dar ne-am impacat. Asha ca lasa-ma sa imi vad de viata si nu ma mai stresa, nu sunt genul care sa fac "refres-uri "ca sa iti aduc aminte tie...Eu din bun simt pt ceilalti membri nu am reactionat momentele alea ....Dar nu mai conteaza .... Acum mingea e la tine ... Paseaz-o sau joaca-te tu cu ia ca eu m-am saturat .

          Comment


          • Brage... Ai zis ca nu tii masa aseara si ti-am respectat decizia

            daca aveai sa spui puteai sa spui aseara, dar te-ai refugiat in spatele forumului

            nu a fost nici un complot vis a vis de ion cug, iar drept dovada el este printre noi si chiar activ, implicat in toate activitatile noastre

            nu am spus eu sa se faca curatenie dar sunt de acord cu aceasta

            fara falsa modestie spun eu ca am depus si eu ceva efort si am pus osul la treaba si am facut ceva pentru LOGAN CLUB din puct de vedere al signalisticii, promovarii, organizarii si altele..... Am fost numit organizator oficial de catre VOI si atunci cand facem ceva, facem de comun acord..... Avand in vedere aceastea consider nedrept sa ma faceti DICTATOR sau sa imi atribuiti alte astfel de etichete. La modul cel mai serios va spun ca daca asa imi este apreciata munca si efortul atunci inseamna ca am gresit comunitatea in care m-am incadrat si pe care am incercat sa o promovez, sa o extind, etc
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • Nu am mai apucat sa-ti spun aseara ce aveam de spus pentru ca erai prea ocupat cu alte treburi. Daca vroiati sa veniti nu va oprea nimeni. Era nevoie doar de un pic de vointa.
              sigpic
              Play ManagerLeague

              Comment


              • Eu sunt activ si astazi si incerc sa fact tot ce pot pt. Club deoarece ma simt bine printre voi si chiar imi doresc sa ne extindem si sa fim "the best" .....Dar din spusele lui vlad_ami nu toata lumea ma vede pe mine asa cum va vad eu pe toti....Adica ca pe un prieten....

                propun sa ne vedem duminica si sa dam cartile pe fata...Tot timpul am incercat sa fiu sincer si sa spun lucrurilor pe fata....Mereu fiind respectuos....Si fara sa jignesc pe cineva....
                Chiar si atunci cand am avut de vorbit cu steel...In ciuda faptului ca el nu m-a lasat sa vorbesc mai deloc....Neputand sa imi spun toate ofurile....Conflictul s-a incheiat si eu unul chiar si in ziua de azi vorbesc cu el si ma port de parca nimic nu s-a intamplat...Purtandu-i in continuare respect

                de aceea va rog sa fiti sinceri si sa spuneti tot ca pe viitor sa nu mai apara astfel de conflicte....


                ps: sper ca prin mesajul de mai sus sa nu fi deranjat pe cineva....
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Man sunt hobbyurile tale si deciziile tale eu nu am contestat asta, fa ce vrei, eu am apreciat faptul ca ai venit totusi aseara acum insa nu te inteleg ce vrei.....

                  la faza cu cenzura ma refeream intr-un post anterior cand am spus sa se inchida subiectul asta dar se pare ca iti place can-canul

                  Pentru moderatori: ca Drept la replica lasati acest mesaj 24 ore
                  @razvan_b ..... Dupa ce muncesti si faci ceva si o sa iti ia altcineva munca sa o foloseaca si te mai ia si la misto, mai stam de vorba da ? Pana una alta eu am fost unul din cei care v-au sustinut in infiintarea clubului la neamt si in final sunt cel pe care il urati si il huiduiti cel mai mult, nici o problema.... Life goes on.... Si la faza cu FRTul ce nu ti-a convenit ? Faceti-va si voi.... Si da noi suntem egali... Chiar daca ne certam si mai discutam in contradictoriu.... Si v-am considerat egalii nostri si pe voi dar nu am stiut ca o sa va purtati si comportati asa cum o faceti.... Urat din partea voastra dar na... Asta-i nivelul, este suficient loc la masa si pentru voi, nu trebuie sa calcati pe altii in picioare pentru a fi si voi la masa, demosntrati ca sunteti mai buni nu ca huiduiti mai tare.... Experienta cu voi m-a lasat cu un gust amar, foarte amar pe care voi reusiti in fiecare luna sa il intretineti.... Si aporopo de invitatia la era legal race, stimbililor scria acolo undeva ca am fi fost noi organizatori, sau avem noi vreo obligatie sa va invitam pe voi la acel eveniment ? Pe noi ne-a chemat cineva vreodata undeva la un astfel de eveniment? Noi am pus pe forum ca acolo se va tine intalnirea noastra...... Nu cred ca era cazul sa imi trimiteti PM cu "Inca ceva.....Multumesc ca, ne-ati invitat si pe noi,sau ceilalti colegi loganisti la mica petrecere de duminica."
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • Ionut: Eu raman la propunerea de aseara.

                    Era sa uit. O lista cu cei prezenti la intalnirea de aseara ?
                    Last edited by vali007; 6 November 2008, 15:42.
                    sigpic
                    Play ManagerLeague

                    Comment


                    • Salut.

                      Aseara s-a stabilit ca incepand de duminica cu prezenta sa se ocupe Ciuciosu Taticosu si cand nu va reusi el va fi inlocuit de CIC.
                      Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                      Comment


                      • Pai si unde e prezenta de aseara ?
                        sigpic
                        Play ManagerLeague

                        Comment


                        • Pai mai AMI, avand in vedere ca aseara spre sfarsitul intalnirii s-a stabilit noul coleg care se va ocupa de aceste lucruri, era cat de cat normal ca prezenta sa nu fi fost completa pentru aseara pentru ca unii erau deja plecati.
                          Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                          Comment


                          • Buna prieteni si salutare am revenit si eu pe plaiurile natale ca am cam lipsit cam mult de la intalniri va rog sami ziceti cineva daca sa schimbat cev cu locul de intalnire de duminica

                            Comment


                            • Duminica ne intalnim de la 15:00 tot la Palat. Doar atunci cand nu avem cum - expozitii si alte cele mergem in tudor in parcarea de la Chimie din Tudor, fata in fata cu Master.
                              Te asteptam
                              Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                              Comment


                              • Baieti scuzati-ma daca ma bag precum supozitorul dar nu credeam ca voi sa va certati vreodata, sunteti cei mai tari, numerosi, nush cum sa mai zic, mie unu imi pare rau ca nu sunt din Iasi, imi place totul la voi...Nu are rost sa va certati pe niste treburi minuscule cate odata..Mai lasati si voi cate un pic si o sa fie si mai bine...Aveti tot respectul din partea mea, si sper ca o sa va mai vizitez
                                Pazea ca vine AND-ul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google