Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa inteleg ca va plac fotografiile!!!!!
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • Elegant, frumos domnule Dan.
      sigpic
      Play ManagerLeague

      Comment


      • Da da, ne plac, mai ales alea cu loganu alb
        sigpic

        Comment


        • La multi ani Steel!!!

          Si tuturor care au numele de Gabriel, Mihai si derivate din acestea.

          Comment


          • La Multi Ani Mihai !!!
            sigpic
            Play ManagerLeague

            Comment


            • La multi ani tuturor celor cu numele de mihai sau gabriel

              lume nu uitati ca maine e prezenta obligatorie....Vine televiziunea sa ne filmeze
              pana la urma cica vine doar tele M

              maine o sa vedeti si noile modificari la masina lui ionut_lnc...Foarte tare frate ,foarte tare
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • La multi ani Steel si tuturor ceilalti care isi sarbatoresc azi ziua numelui

                Comment


                • STEEELLLLL Sa ne cresti mai mare si mai tare La multi Ani (fara alcool) !!!!!!

                  Tuturor sarba(u)toritilor Mihai si Mihaela, Gabi, Gabriel si Gabriela si restul derivatiilor La multi ani si km din partea Logan Club Iasi

                  UPDATES: Ca sa va vad mai bine mi-am tras xenoane, ca sa va prind din urma mi-a pus eibach mai urmeaza sa sau si pe piele de soarec si treaba e buna
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • LA MULTI ANI SI MULTE BUCURII ---Mihai STEEL.


                    Imi pare tare rau dar miine sint de serviciu si nu pot veni la intilnire----ca de obicei ,iar nu voi fi TRAS IN POZA
                    Last edited by don_luigis; 8 November 2008, 17:53.
                    Ambition 1,5 DCI Sedan

                    Comment


                    • La Multi Ani Steel !!!

                      Comment


                      • La multi ani Mihaiiiii , DAB , Steel !!!!!!!!!!! YUPIIIIIIII !!!!!!!! Yupiiiiiiiiiiiiiiiii
                        Last edited by ciuciosu; 8 November 2008, 18:38.
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • Multumim pentru urari, dragilor.
                          Si noi va dorim multa sanatate, bucurii si tot ce va doriti, distinsilor purtatori ai numelor ...Mihai, Mihaela, Gabriel si Gabriela.
                          Toata stima

                          Comment


                          • Multumesc tuturor loganistilor din iasi.................Si din toata tara , ptr. Urari.
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • Sal... As dori si eu niste stickere cu logan club pt portbagaj si parbriz. Cum pot face rost de ele?

                              Comment


                              • Stimati Ieseni, noi va multumim pentru urari, si va dorim la toti cei care va numiti Mihai, Mihaela, Gabriel, Gabriela, Multa sanatate si fericire, sa va dea Dumnezeu tot ca va doriti.
                                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google