Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine ma poate ajuta si pe mine .Am nevoie de o cheie briceag stil ca alea de WW.Cine imi poate da si mie un sau de unde pot sa cumpar.

    Comment


    • Cuciosul si-a cumparat alarma cu tot cu chei tip briceag, intreaba-l pe el, dar daca vrei doar cheia s-ar putea sa gasesti pe net
      sigpic

      Comment


      • Salutare,cine stie cum schimb si eu maciulia asta veche cu modelul nou,
        Nu de alta dar am tatiat-o pe aia veche si acu am vazut ca modelul nou joaca bine!!

        Ceva sfaturi?

        Am inteels de pe forum ca tre sa puna cine stie ce furtum si sa mai departe.

        o metoda simpla cine imi spune si mie, din baietii care si au montat asa ceva........

        Comment


        • Nu ma lasa sa completez momentan formularul deoarece inca nu am cotizat pt fondul logan club, dar dupa salar cotizez si il completez :P
          sigpic

          Comment


          • Da v-ati adunat ceva loganisti aseara, golanilor Din pacate nu am reusit sa ajung...Ceva probleme personale. Vreau si eu linkul ala cu lista ... Se poate pune pe forum ?
            Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

            Comment


            • Vina in Dacia si te ajut ....... (se refera la maciulie)
              Last edited by euromarket; 13 November 2008, 20:38.
              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

              Comment


              • Salu` ... Pana la urma stie cineva vreun service ceva ... Inafara de caremil , unde pot sa fac gaura mai mare din spate de la difuzoare ? K nu am mai rezolvat nimik :|

                http://i393.photobucket.com/albums/p...1112008378.jpg ==> cam asa ar fi ...

                Comment


                • Imi pare rau ca nu am ajuns miercuri, program incarcat . Update km. Am completat formularu, e adevarat ca daca nu am cotizat cu nimic deocamdata si pun 0 nu ma inscrie ?
                  Attached Files

                  Comment


                  • Din motive de confidentialitate a datelor lista nu va fi facuta publica dar veti sti toti de ea, ca doar de asta o facem, dar rugamintea celor de isi doresc pastrarea confidentialitatii datelor lista va ramane... Sa zicem ascunsa in www

                    La faza cu contributia treceti valoare zero daca nu ati apucat sa contribuiti
                    Last edited by euromarket; 13 November 2008, 20:42.
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • Originally posted by Sparksz# View Post
                      Salu` ... Pana la urma stie cineva vreun service ceva ... Inafara de caremil , unde pot sa fac gaura mai mare din spate de la difuzoare ? K nu am mai rezolvat nimik :|

                      http://i393.photobucket.com/albums/p...1112008378.jpg ==> cam asa ar fi ...
                      INFOTEC, pe stada Smardan...

                      Comment


                      • Vesti bune
                        luni vizionam materialul filmat..... Taxa de vizionare e cam 15 lei de fiecare asa ca va rugam sa va adunati in numar cat mai mare.... Intelegeti voi unde bat....
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • Lista cu membri ieseni este afisata la www.Loganclubiasi.Ro/membri ... Userul si parola o veti primi prin sms si pe mess
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • Salutare..Lume...Scuze ca nu am venit miercuri la intalnire...Dar nu eram in localitate....
                            din pacate nici duminica nu o sa apar pt ca maine plec iar

                            Ionut o sa iau legatura telefonic cu tine sa discutam despre cheltuieli...Si ce mai trebuie... ca sa fiu si eu in rand cu lumea

                            update la masina...Un "sofer" adevarat mi-a zgariat spoilerul pe fata(proaspat vopsit) inca nu am aflat sigur cine e...Daca nu o sa aflu o sa merg la casco
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • Uzzy, cheie tip briceag gasesti la Felicia acolo unde se fac chei. E 60 de lei parca + cat mai costa sa faci cheia. Mai bine te duci in bazar si cumperi alarma la 90 de lei si iti da si 2 chei tip briceag + ca daca mai ai si niste bani iti montezi si alarma.
                              sigpic
                              Play ManagerLeague

                              Comment


                              • Cred k am sa ma bag si eu la o alarma cu cheie briceag :P dar intai vreau sa mai vb cu cuciosul sa imi dea niste info.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google