Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maine nu cred ca am sa ajung asa ca am sa-i urez astazi(ca doar azi e ziua lui) LA MULTI ANI !!! colegului nostru Loganist VNX. Sa ai parte de tot ce-ti doresti.

    VNX VNX
    sigpic
    Play ManagerLeague

    Comment


    • La multi ani VNX!!!...Toate cele bune, sanatate si tot ce iti doresti tu iti doreste LC Vaslui
      Pazea ca vine AND-ul

      Comment


      • Maine nici eu nu pot sa vin din motive personale !!! Am sa rog un prieten sa faca prezenta inlocul meu !!!Multumesc anticipat.
        Alex - Da am fost la o faleza pana la Steel si apoi pana la rond in Agronomie si apoi pe la casele fiecaruia ne-am retras "elegent , frumos" .
        VNX - La multi ani ! Sa-ti dea Dumnezeu tot binele din lume si multa multa sanatate ca e mai buna decat toate , ca restul le facem noi incet incet. AAAAAAA si zii lu prietene ta sa aiba grija intr-un fel mai deosebit de ziua ta ........Ok?
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • Salutari de la voronet loganisti ieseni
          VNX La multi ani, sa traiesti ca de treaba om mai esti

          maine ajung si eu, dar s-ar putea sa intarzii.... Apropo am trecut la cizmulite cu spartanul

          updates: ciuciosu36bun(drqau) si-a pus prelungire pe fata...Imi merge naspa netu si nu le pot uploada....

          v-am lasat ca ma cearta ana.....
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • URGENT daca este interesat cineva de doua amvelope Debica Passion noi(rulate pana in 3000km)185/65/15
            pret fix 180 perechea inclusiv montarea pe jante ca sa fie si proba facuta in fata mea sa nu iasa discutii tel 0740 255 482
            Attached Files

            Comment


            • Salutere ! Multumesc tuturor prietenilor pentru urarile facute ieri, si va doresc si eu numa' bine.Ne vedem la intalnire
              Haideti sa dam drumu la o lista de prezenta pe duminica la 15 la palat
              1. IS 10 LNC - euromarket
              2. IS 06 JFH - vali007
              3. IS 22 ALC - alex
              4. B 75 VNX - Adrian
              5. ...
              Daca am omis pe cineva nu dati cu paru'

              Comment


              • 5. B 80 KIH Andrei ... Trec si eu un pic, pic, piccccc
                vruuum vruuummmm vruuuuuuummmmmmPOC!

                Comment


                • La multi ani VNX si la mai mare................Nu ma cautati la unitate ca eu sunt avasa bolnav .......................Gripa strasnica abia
                  ma misc...........
                  sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                  Comment


                  • Am facut tot posibilul sa ajung la intalnire dar din pacate upsss nu am putut!!!! Ori-cum am sa recuperez eu ce sa discutat la intalnire ...........
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • Am ajuns pe la 18.30 ... Nu mai era nimeni

                      last updates la lnc
                      - transmiter fm cu citire de pe sd + usb cu bluetooth car kit integrat in transmiter, deci e prea tare - well - carrfour 160 ron
                      - termometru display simultan interior-exterior

                      imediat si foto cu prelungirea lui dan, ciuciosu36bun
                      Last edited by euromarket; 23 November 2008, 23:12.
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • Da da cam asa am patit si eu Ionut!!!!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • poze

                          In sesiunea asta va prezentam:
                          - prelungirea lui ciuciosu
                          - calul de pe trecerea din tg cucu
                          - stiker frt
                          - imagini de la voronet

                          PS Vand xenoanele mele cu 275 ron - fast - au garantie 2 ani si e remediata si pb cu faza lunga. sunt de 35w si vreau sa imi iau de 50w
                          Attached Files
                          Last edited by euromarket; 23 November 2008, 23:50.
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • Salutare....Pt intalnirea de astazi eu am facut lista de prezenta dar din pacate am uitat-o in masina....Maine am sa o postez pe forum....

                            baieti scuze ca nu am mai stat dar era foarte frig afara si aveam si ceva treaba ...Asa ca a trebuit sa plec....

                            dane...Ti-am vazut LKG-ul astazi la bloc la sora ta...Am vazut si prelungirea live...Arata bine felicitatri pt update...De asemena si tie ionut felicitari pt update-uri sa te folosesti cu placere de ele :P
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • Sorry ca ieri am plecat si am zis ca ma intorc dar aveam tb urgenta..Uitasem de un vecin ca ma rugase sa il ajut la ceva....Deci imi cer scuze si ne vedem miercuri
                              Is-62-BCV :P
                              totusi am fost si eu prezent 30 min
                              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                              Comment


                              • O lista cu cei prezenti ?
                                sigpic
                                Play ManagerLeague

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google