Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auzi Bragelone cu tot cu lista cu tot oricum vin mult mai multi decat sunt trecuti pe lista ca asa suntem noi mai saritori decat aratam . Asa ca te asteptam si pe tine....Aaa si pe voi toti cei cu masini Logan :achitate, in rate, primite sau facute cadou!!!!!
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • Cand am sa pot am sa vin ca doar nu sunt trecut pe statul de plata.
      sigpic
      Play ManagerLeague

      Comment


      • Bun bun si din ce in ce mai des ca e mai bun si mai roditor!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • Bai Bragelone, da cati ani ai de dai raspunsuri din astea ?
          Chill a little :P
          Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

          Comment


          • Iar sange ? spartanii mei liniste in curte persii sunt departe.... Pastrati-va calmul e cafea calda maine seara ?
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • Lume lume.... Uitati si voi ce zice OPC despre asigurari casco si rca.... Poate ii mai stimulam si noi putin.... Asa ca va rog insistent sa comentati si voi, fiecare din voi



              PS Pe 1 decembrie purtam prin oras steguletele noastre si cele cu tricolorul da ? cine nu are cu tricolorul costa 1.8 lei in practiker
              Last edited by euromarket; 26 November 2008, 03:49.
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • Salutari

                Multumim pentru rabdare, am trecut prin multe controale, de ex. Garda Financiara.Am iesit sleiti de puteri dar intregi. Mama ei de meserie, taximetria ne omoara... Asa ca daca deseara lumea se aduna la Palat, o sa vin si eu la ora 20.Se aduna?

                My Car

                Comment


                • Se aduna de la ora 20:00, unii poate chiar mai devreme. Eu cred ca ajung pe la 19:45

                  Comment


                  • Voi da astfel de raspunsuri atat timp cat unii au pofta sa manance ........... Cui nu-i convine sa nu citeasca.
                    sigpic
                    Play ManagerLeague

                    Comment


                    • [QUOTE=euromarket;207782]@ionutz: noi recomandam automoldova.... Vino diseara si discutam poate mergem impreuna, eu am fost cu a mea si inca vreo doua si mai am una de dus.... Totul e super ok la baieti

                      Ionut, ziceai ca te mai duci la roman cu o masina la revizie. Cand vreti sa mergeti, poate merg si eu cu a mea in acceasi zi.
                      www.loganclub.ro

                      Comment


                      • Si eu ar trebui sa merg ca pe 10dec fac 1 an . Trebuie vreo programare ceva? Sa o fac din timp... Dar mai bine poate ajung diseara si discutam.

                        Comment


                        • Vb diseara ca si la mine se apropie 30.000 km

                          Comment


                          • @ionutz : frate eu iti recomand sa ii asculti pe aia de la caremil ca nu fac caterinca cand spun ca trebuie schimbat ceva . Eu unul sunt super multumit de ofertele si serviciile lor (bine il cunosc si pe unu de acolo ) acuma 480 nu stiu ce vrei sa schimb tu in pretul asta dar eu cel mai mult am platit la 40.000 km pe un DCI 650-700 lei dar in pretul asta am scihmcat urmatoarele : -filtru motorina
                            -filtru ulei + ulei motor
                            -filtru aer
                            - placute de frana
                            -aparatori noroi fata spate cumparate si montate
                            -geometri roti fata
                            - schimbat bec far stock , schimbat bec la placuta de inmatriculare
                            Dar cam costa fiecare revizie.....Asta e ....Dar daca ai garantie prelungita la masina cum e cazul meu si ai toate reviziile facute la un dealer dacia se merita ca orice componenta se schimba incepand de la ( rolmenti ,capete de bara , telescoape , arcuri , componente motor) ....Deci concluzia COSTA revizia dar se recupereaza la GARANTIE !!!

                            @Ionut LNC : Ti-ai montat Bixenon pe SPartan ??? Da si tu mai multe detalii cum se vede cu ele cat a costat , unde le-ai montat !

                            Comment


                            • Luigelo, hai sa iti spun de ce sunt astia niste golani.
                              MAsina mea, are numai 15000 km ( 2 ani)
                              astia de la caremil mi-au spun ca trebuie neaparat schimbate bujiile,, ca ele se schimba la 30000km sau 2 ani.
                              de curiozitate am sunat la automoldova roman si pe la suceava( ambii dealer dacia) in ambele parti mi-au spun ca bujiile se schimba la 30000km, si nu la 2 ani. Eu avand doar 15000km, chiar nu trebuie schimbate.

                              in afara de asta, cand am intrat si am spus ca vreau si eu sa stiu cam cat costa si ce se schimba, a aparut pe fata lui o greata... Si mi-au dat cu flit, ca sa aduc masina si apoi vedem noi...
                              www.loganclub.ro

                              Comment


                              • Cu parere de rau nu pot sa vin in seara asta la intalnire.............Inca nu sunt perfect refacut.......Ramane pe duminica .Va urez o intalnire calduroasa si astept sa vad ce ati mai discutat.
                                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google