Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se tine ficio-miu de mine nu cred ca mai scap maine sa vin la intalnire fara el!!!!!
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • @Ionut_sbl: Placute originale Renault.
      @Ionut_sbl&VNX:Cumparaturile le-am facut de la magazinele dintre Podu de piatra si Gara Internationala, de langa o fosta benzinarie, este unul pe care scrie Prista oil (parca).
      @VNX: La diesel intra 4,2-4,5 litri ulei, in timp ce la benzina undeva pana in 4 litri.

      VNX filtrul de aer e original renault? Ca imi dadeau si mie unul de vreo 19 lei, dar nu era original.
      Last edited by vali007; 29 November 2008, 23:07.

      Comment


      • Originally posted by Mirzero View Post
        Ciprishor sa ne spui si noua cum ai procedat in montarea filtrului de polen...
        Cu invertorul de la Ionut LNC am alimentat o minibormasina de turatie mare cu care am dat gauri pe tot conturul capacului ce trebuie taitat. Apoi cu un cuter am unit gaurile si am scos capacul. Apoi cu o minifreza si cu cuterul am finisat marginile apoi am introdus filtrul in gaura formata. Mi-a luat cam 45 min.
        http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

        Comment


        • Se se mai tine intalnire, sau s-a amanat pe maine?
          Azi din pacate nu stiu daca ajung, pt ca sunt plecat la Manastirea Neamt. Depinde cum ma intorc.
          sa anuntati daca maine se face intalnire

          O zi faina la toti
          www.loganclub.ro

          Comment


          • Da, se face la 15 la Palat. Eu va anunt de pe acum ca vin cu masina murdara ca de obicei. Nu merita dati bani degeaba la spalatorie.
            http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

            Comment


            • Nu stiu cat o sa stau, dar vin si eu.

              Comment


              • O sa avem intalnire azi si cel mai mult probabil si maine de 1 DECEMBRIE!!!!
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • Valy filtrele is originale... Scrie renault pe ele, au sigla de la renault... Cutiile is pline de renault , eu zic ca-s originale... Am sa vin cu ele azi la intalnire

                  Comment


                  • La multi ani pentru cei ce poarta numele de Andrei si Andreea va doreste LC Vaslui
                    Pazea ca vine AND-ul

                    Comment


                    • Iata si prezenta din seara asta!!!
                      1. IS 06 JFH -VALI (CAM PLICTISIT)
                      2. IS 55 GML -MIRCEA (CU NOUL MP3 JVC)
                      3. IS 60 CEZ -CEZAR (BUN VENIT IN CLUBUL LOGAN)
                      4. IS B 80 KIH -ANDREI (LA MULTI ANI!!!)
                      6. IS 16 CMC CIPRY (ASTEPTAM PLEOAPELE PENTRU OGLINZI)
                      7. IS 05 LKG -CIUCIOSU (FICIOR-MIU EL E DE VINA)
                      8. IS 06 KBO VLADINIO (TATA E PLECAT LA BUCURESTI PE CARE IL SALUTAM PE ACEASTA CALE)
                      9. IS 09 AMI -BRAGELONE (ASA CUM IL STIM NOI)
                      10. IS 58 DAB -STEEL (A INCERCAT FRANELE SI MASINILE CAM LA TOTI LOGANISTI)
                      11. IS 10 LNC IONUT (UN SET DE FARURI AU AJUNS LA EL SI SE ASTEAPTA MONTATE)
                      12. IS 12 RMR -ALIN (MULTUMIM DE FARURI)

                      UPDATE
                      13. GL XX AGA - ciprishor
                      14. B XX VFY - cristi
                      15. IS 62 BCV - JmEk
                      Attached Files
                      Last edited by vali007; 1 December 2008, 13:58. Reason: update
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • Ciuciosu36BUN: update la lista. VFY(intarziat ca de obicei)
                        sigpic
                        Play ManagerLeague

                        Comment


                        • Si pana la urma s-a stabilit la ce ora se intalneste lumea maine?
                          www.loganclub.ro

                          Comment


                          • Maine La Ora 15.00 In Fata La Palat!!!!!!!!!!!!!!!
                            Scuze Vfy !!!!!!!!!!!!!
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • Ciuciosu36BUN: Nu ai de ce sa-ti ceri scuze. El trebuie sa-si ceara deoarece a venit atunci cand ne pregateam noi sa plecam. Tu erai de mult alaturi de baietelul tau.
                              sigpic
                              Play ManagerLeague

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google