Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vorbeste cu baietii....Ca eu nu am cand sa le pun pe forum sau sa le caut.Ideea e ca la mine nu se potrivesc dar la PH1 se potrivesc fara pb.
    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

    Comment


    • Uite cam asa arata dar montate le vezi la Cippy CMC si sunt faine faine.
      Attached Files
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • Originally posted by JmEk View Post
        Asa...Sry ca nu am ajuns. In schimb am niste protectii de oglinda care la mine nu se potrivesc...Ci se pare ca merg numai pe PH1.....16 lei cine vrea ca atat am dat pe ele de la CMC
        SOLD
        sigpic

        Comment


        • Bun si domnul si stimatul domn Geremi!!! Si pe faza ca intot-deauna dar si atent !!!!!! Respect fratioare!!!!!!!!
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • Da au plecat protectiile la Geremi...El a pus sold in avans )
            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

            Comment


            • Pregatesc lista cu POI - domiciliile noastre pe IGo sa ne gasim usor cand ne cautam pe GPS :P asa ca sper ca ati completat toti formularul de inscriere in baza de date a logan club iasi ..... Va mai intreb de contributia voastra materiala adica banuti pentru infiintarea clubului ?
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • Da da bine zis Ionut!!!!!!
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • Incepem si o lista pentru ziua de maine?
                  1.IS05LKG -ciuciosu
                  2.IS16CMC -cippy
                  3.....................
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • Lista pt intalnirea de miercuri seara ora 20 la palatul culturii

                    1.IS05LKG -ciuciosu
                    2.IS16CMC -cippy
                    3.IS-24-CIC-Ionut
                    4......
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • Lista pt intalnirea de miercuri seara ora 20 la palatul culturii

                      1.IS05LKG -ciuciosu
                      2.IS16CMC -cippy
                      3.IS-24-CIC-Ionut
                      4.IS-22-ALC - Lilu
                      Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                      Comment


                      • Ionut_sbl adu-mi aminte maine seara sa iti dau inelele ca le am in masina
                        Mircea_gml da un bp maine seara pe la 6-30 ca sa imi amintesc sa aduc si sacii....
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • Lista pt intalnirea de miercuri seara ora 20 la palatul culturii

                          1.IS05LKG -ciuciosu
                          2.IS16CMC -cippy
                          3.IS-24-CIC-Ionut
                          4.SV 87 ZUG - Luigi

                          Comment


                          • Lista pt intalnirea de miercuri seara ora 20 la palatul culturii

                            1.IS05LKG -ciuciosu
                            2.IS16CMC -cippy
                            3.IS-24-CIC-Ionut
                            4.SV 87 ZUG - Luigi
                            5.IS 10 LNC - Ionut
                            6.IS 55 GML - Mircea
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • Lista pt intalnirea de miercuri seara ora 20 la palatul culturii

                              1.IS05LKG -ciuciosu
                              2.IS16CMC -cippy
                              3.IS-24-CIC-Ionut
                              4.SV 87 ZUG - Luigi
                              5.IS 10 LNC - Ionut
                              6.IS 55 GML - Mircea
                              7.IS 09 AMI - Vlad(nu Vali - prietenii stiu de ce)
                              sigpic
                              Play ManagerLeague

                              Comment


                              • Iata si o lista cu cei ce s-au trecut prezenti la intalnire din seara aceasta 10.12 2008
                                1. IS 24 CIC -IOOON_CUG rapid...... Din ce in ce mai rapid
                                2. B 55 MUZ -GEREMI of cu garajele lor cu tot.........
                                3. IS 16 CMC -CIPPY bun bun cu gume de iarna si capace la culoarea masinii
                                4. IS 22 ALC -LILU din nou are treaba dupa ce au venit actele
                                5. B 76 SBL -IONUT bun fluierul mai ca e avion cu reactie
                                6. IS 05 LKG -CIUCIOSU la mine ce sa mai zic ca nu stiu nimik sincer mi-e frig
                                7. IS 58 DAB -STEEL sa traiti domnu plutonier major
                                8. IS 06 KBO -VLADINHIO cu un "fund" refacut ...Zici ca e nou
                                9. IS 09 AMI -BRAGELONE azi a cam intarziat si nu a mai apucat locul-9- ,dar l-am ajutat
                                10. B 95 DET -MARIUS azi singur ca asa a fost pus sa faca
                                11. B 80 KIH -ANDREI astepram taurul pe masina ta
                                12. IS 10 LNC -SOCOL IONUT asteptam sa te intorci de la buc.
                                13. SV 87 ZUG -LUIGELO din nou pe la noi
                                14. IS 62 BCV -BOGDAN azi nik nik de vanzare
                                15. IS 55 GML -MIRCEA cam la telefon am vorbit permanent in seara aceasta
                                16. B 48 VFY CRISTI azi nu am fost ultimul.......
                                17. B 75 VNX -ADRIAN da da eu eu
                                18. IS 12 RMR -ALIN am magnet pe conducta ? Am.
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google