Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LNC....Ionut....Poti sa imi da SMS...Da nu mai am acelasi nr..Asta e buba....Vezi ca nr meu bun il are ciuciosu si Cmc
    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

    Comment


    • Jmek 0788 736 669
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • Stiu ca nu-i frumos din partea mea, dar...Din pura intamplare nu are nimeni un capac de roata de Logan care sa-l incurce? Asa urat mi-am plesnit unul din capace si ma gandeam ca nu strica o intrebare
        @euromarket - cand treci prin Tg Frumos da un semn. Sunt destule sanse sa-ti tin companie pana la Roman si inapoi
        I don't drive fast...I fly low !!!

        Comment


        • Mouseinpasule.... Pai eu ma duc cu maxi taxi incolo..... Dar daca zici ca mergi tu... Iau un maxi numai pana la targu
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • LNC-ule....Eu n-am avut niciodata zapp.... ) 0755106102 e acum
            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

            Comment


            • Originally posted by VanDiesel View Post
              De unde ati cumparat turbo fake-ul?
              mersi pentru ca m-ati bagat in seama
              "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

              Comment


              • Jmek...Numarul ala de zapp e al lui ionut
                am vazut ca vrei sa cumperi folie de pe forum cu 120 ron....Unde o montezi...Daca ai gasit pe cineva...Si daca ai gasit cat iti cere ????

                vandiesel...Nu stiu de unde au luat baietii "fluierele" alea dar miercuri la intalnire s-a ajuns la concluzia ca nu fac bine la evacuare....
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Ioon_cug nu am gasit dar daca e sa o pun oricum nu o pun acum ci la primavara..Ca cum e prea frig.Dar gasesc eu pe cineva care sa imi puna folie.....Nu e pb...
                  Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                  Comment


                  • Azi am fost putin prin Iasi, prin trafic am dat de Ciprian-CMC care nu stia de unde sa ma ia a ramas putin uimit ;)) ...Ionut-LNC tine telefonul langa tine, data viitoare poate o sa putem iesi pe la o cafea
                    Pazea ca vine AND-ul

                    Comment


                    • Originally posted by JmEk View Post
                      Ioon_cug nu am gasit dar daca e sa o pun oricum nu o pun acum ci la primavara..Ca cum e prea frig.Dar gasesc eu pe cineva care sa imi puna folie.....Nu e pb...
                      foarte ieftin se pune langa caremil bucium (este un garaj incalzit )io miam pus pe fata alaltaieri si e super ok daca nu la ager in spate la mitropolie(nare nici o treba ca e iarna..La ager ti le usuca inainte de montarea geamurilor inapoi pe masina la vreo 80 grade si da si garantie)

                      Comment


                      • Te-am vazut cam tarziu
                        de fapt te-am observat,dar dupa ce am trecut de tine mi-am dat sema ca ne cunoastem
                        da nu-i nimic,bine ca ne stim masinile
                        sa ne mai vedem cu bine
                        sigpic

                        Comment


                        • @vandiesel:scuze dar nu am mai intrat pe forum.L-am luat de la benzinaria mol din pod de piatra langa renault,dar nu cred ca se merita sa dai bani pe asa ceva,dak vrei pot sa ti-l dau pe al meu sa vezi cum se aude
                          God is my copilot

                          Comment


                          • la 19 lei posibil sa nu fie ce ma asteptam; dar este RMR-ul care are un turbo fake din ala care chiar se aude bine...si e vreo 20$
                            "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                            Comment


                            • am doua bilete la spectacolul de maine seara la SMOKIE ....cine vrea sa ma caute la 0744259324 salu sa spuna aici...... le vand pe amandoua cu 100 ron...deci maine seara la ora 20 la casa sindicatelor ....2 bilete 100ron ...

                              Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • Maine la ora 13 incepe protestul suporterilor echipei Poli Iasi. Traseul incepe la Stadion si se incheie la Palat, deci maine ar trebuii sa schimbam locul de intalnire la Master in parcare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google