Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • incercam la palat..si daca nu se poate mergem la master....ca sa nu o luam ca data trecuta ;)) :P
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • Cred ca am sa ajung si eu la intalnire...sper sa nu am probleme cu suporteri poli ca am numere de vaslui ;))

      Comment


      • RADULE ai grija sa nu-i intalnesti in cale si daca ai intalnesti so stergi repede.aste nu-s intregi la cap ,da in fine va fi si multa jandarmerie... si am inteles ca nu se opresc la palat ci la primarie prima data si dupa aea la prefectura...sunt suporter POLI iasi

        Comment


        • Poate nu se uita la numar
          Dar pana la urma tot la palat ramane intalnirea nu?

          Comment


          • da daca mergem in fata aripei drepte acolo nu cred ca incurcam pe cineva !!.. radule stii de A6 ala facut zob de suporteri plitehnicii adica geamuri sparte !!ca avea nr de vs

            Comment


            • Iata si lista cu cei ce sau trecut prezenti:
              1. IS 12 RMR -ALIN fara fratiorul cel mic din cauza vremii
              2. IS 24 CIC -IONUT am sa vad cu remaparea asta cum e
              3. IS 05 HRG -CIPRIAN mai tarziu dar am ajuns si eu
              4. IS 58 DAB -STEEL sarumana EMA pentru ciocolata calda
              5. IS 06 LBE -VALYY una alta si azi a trecut timpul
              6. IS 06 KBO -VLAD am sa iau si eu un radar pt. tata nu?
              7. B 95 DET -MARIUS eu am sa-i dau radarul lui vlad
              8. IS 06 JFH VALI am revenit pe baricade
              9. IS 09 AMI -BRAGELONE am fugit la Moldova la o cafea ca am inghetat
              10. IS 05 LKG -CIUCIOSU abia am ajuns si eu de la moldoveni
              11. VS 49 LYN -RADU oaspete de la vaslui bun ca intotdeauna
              12. IS 16 CMC -CIPPY iese iese treaba
              13. B 75 VNX -ADRIAN bun gps-ul asta nou
              14. NT 60 SRI -IULIAN PUIU oaspete de la roman buni senzorii n-ai treaba
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • NT 80 SRI
                Mi-a facut placere sa va intalnesc. Multumesc si pt cafea

                PS: ... Ciprian CMC ... PUIU a??????
                Last edited by angelboy; 14 December 2008, 22:47.
                VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                sigpic

                Comment


                • Vad ca unele persoane sunt mai interesate de intalnirile din alta parte decat din propriul oras..Posibil ca LCVaslui sa nu mai existe si membrii sa nu mai vina
                  PS: pare rau
                  Pazea ca vine AND-ul

                  Comment


                  • ps. andru_vs da......da........buna astaaaa!!!!!!!!!!!!!Dar ce a facut rau fratele nostru Radu -lyn?
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • Schimba orele de intalnire cu acordul nostru dar nu vine la intalniri..Din cate am vorbit cu Ionut_LNC o sa vina cu cativa baieti sambata cred la Vaslui, sa ma anuntati si pe mine ca la intalniri nu ma mai duc dar daca veniti voi vin pentru voi ;)
                      Pazea ca vine AND-ul

                      Comment


                      • ps: Andru ....radu_lyn nu a putut sa ajunga la intalnirea de sambata de la vs din motive strict personale si de familie , acu nu tre sa va suparati pe el ca nu merita treaba asta Raducu. Sa stii ca e prea fin si nu ai treaba cand zice ceva asa ramane , e om de cuvant dar se mai intampla sa nu poti veni la intalnire cum se intampla si la noi : nu permanent venim 20 sau 30 ,,,venim si cate 11 -12 na asta e venim care cum putem si nu e cu suparare . Chiar si ionut lnc a lipsit de la intalnire de la noi de la iasi si nu sa suparat nimeni ....se poate intampla oricui si nu e cu suparere ....asa ca nu te supara pe nimeni Andru !!!!!...si e valabil pentru toti membri Logan-club!!!!
                        Last edited by vali007; 15 December 2008, 19:44.
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • unde as putea vopsi un eleron in culoarea masinii si sa il montez? dar o treaba bine facuta; mersi
                          "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                          Comment


                          • De acord cu cu tine ciuciosu36BUN dar legat de probleme de familie si em mam certat cu mama ca aveam niste treaba cu mine si am lasat-o balta pe ea cu toate ca s-a suparat pe mine am plecat la intalnire, si macar de eram anuntat sa nu ma mai duc nici eu
                            ...Era sa uit vin miercuri dupa ora 14 in Iasi dar nu stau mult o ora doua maxim si mai vin si duminica dar nu stiu la ce ora, poate va gasesc pe la palat pe undeva
                            Last edited by andru_vs; 15 December 2008, 19:24.
                            Pazea ca vine AND-ul

                            Comment


                            • Pt toti posesorii de DCI . si-ai facut cineva revizia la 60.000km ,cat a costat , ce a schimbat ,etc. Ms mult .

                              Comment


                              • Ok andru te asteptam pe la noi nici o problema!!!!!!!!(numai sa nu sa se supere lyn-ul)
                                A fost buna asta ....nu?
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google