Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E de ajuns echilibrarea.

    Comment


    • baieti cu capacele.....daca vreti de calitate si ieftine,luati de la alte loganuri.
      Last edited by hriberiu; 17 December 2008, 09:31.
      sigpic42.453.149

      Comment


      • hriberiu: ai mare dreptate. am si eu vreo 2 capace cam crapate. Nu-mi zici zona in care stai sa-mi procur 2 capace "ieftine" ?

        Sa vedem maine cine vine la intalnire la ora 20.00 la palat?
        1. IS-05-lkg Ciuciosu
        2. IS-24-CIC Ionut
        3. IS-10-LNC Ionut
        4. IS-09-AMI Ionut
        5. .....................

        Elegant, frumos.
        sigpic
        Play ManagerLeague

        Comment


        • Deoarece sunt in concediu m-am gandit sa fac un lucru in premiera: sa vin prima data la intalnirea de miercuri. Dup-aia mi-am dat seama ca masina e in service . Asa ca ma gandeam sa vin impreuna cu Ionut CIC daca pleaca direct de acasa spre palat. Ionut, daca pleci de acasa da-mi si mie un semn sa plecam impreuna.
          http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

          Comment


          • Tot eu va deranjez cu cauciucele mele

            Mai baieti mai...sa imi fac probleme daca ala de pe spate arata ceva de genul??
            E pe cauciucul din spate si atat...e singurul..acolo unde am incercuit este oleaca iesit in afara...are ceva?? ca sincer nu stiu...dar....na....prefer sa aud pareri.....

            2. Unde sa fac o echilibrare buna si ieftina??
            Attached Files
            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

            Comment


            • jmek:din poze nu se vede prea bine,da` daca e iesit in afara s-ar putea sa fie defect de cauciuc. poti sa faci explozie la cauciuc , la viteze mari ai vibratii in volan...poti sa mergi asa fara sa patesti nimic,da` poate sa te tina si 100 km.cel mai bine vezi de unde l-ai luat poate ti-l schimba.astia de la vulcanizare de unde l-ai luat nu au zis nimic?
              sigpic42.453.149

              Comment


              • nu l-am luat de la vulcanizare...ci de la cineva de acasa....si nu a zis nimic...+ca m-am dus si seara...in fine...am sa vad ce fac....oricum multumesc.
                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                Comment


                • vorbim diseara jmek
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • Salutare loganisti ne vedem diseara la intalnire . (Neata John)
                    1. IS-05-lkg Ciuciosu
                    2. IS-24-CIC Ionut
                    3. IS-10-LNC Ionut
                    4. IS-09-AMI Ionut
                    5. IS-55-GML Mircea
                    6. .....................

                    Comment


                    • Primiti un membru nou? O sa incerc sa vin si eu diseara. B 84 ESL

                      Comment


                      • constantinp: Oricand cu cea mai mare placere.
                        sigpic
                        Play ManagerLeague

                        Comment


                        • Ionut_LNC .... pai pana diseara as vrea sa le schimb daca este vreo pb...de asta va intrebam pe voi...pana acum cine le-a vazut au spus ca nu sunt pb....ci ca is turnate bine si ala este surplus de cauciuc.
                          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                          Comment


                          • Originally posted by ciprishor View Post
                            sa-mi zici si mie cam de ce calitate e acel capac. cand scot masina din service voi merge si eu sa cumpar 1.
                            Cum am zis, azi am fost sa-mi cumpar capac la roata. Ajung prima data la BRAS. Cel original e 43 RON iar cel replica pe care nu scrie nimic dar modelul e asemanator e 17 lei. Nu am vazut nici un capac original cu 25 de lei. Bun...zic sa nu ma opresc in primul magazin si sa mai scanez piata. Urmatoarea oprire un magazin de pe N.Iorga de langa o benzinarie mai ciudata ca sa zic asa, TRIO TOP sau ceva de genu ii zice daca nu ma insel, acolo capacul original se gasea la 35 de lei. Mai departe la AUTO RACEMI capacul original e la 45 lei. Daca tot eram langa bazar, am zis sa vad care e atmosfera si pe acolo. Dupa ce-am intrat, imediat pe dreapta si fix in fata e un stand auto. Acolo am gasit capacul original cu 15 lei. Da e drept ca nu sigilat, dar arata impecabil, si e si original. Cum l-am vazut, cum am pus mana pe el, dat banii si am plecat fericit. Mai avea inca 3. Deci... ciprishor parerea mea e sa mergi pana iei masina din service ca sa mai gasesti ceva bun si ieftin. Daca nu, poti alege din celelalte variante
                            I don't drive fast...I fly low !!!

                            Comment


                            • Jmek ce ai tu acolo , daca e o banda de cauciuc dealungul cauciucului ,si la ce se vede din fotografii e surplus de cauciuc de la turnarea din presa dupa ce la pus la presa pentru profil. Nu ai nici un fel de problema si nu e nici defect de fabricatie , pur si simplu asa e el sa zicem ca nu e finisat ...na ... , dar e ok , daca mergi prin magazine ai sa vezi multe cauciucuri cu astfel de surplusuri ......sa vezi la tiruri ca majoritatea cauciucurilor sunt asa si nu am patit nimeni nimik si acolo e presiune nu glkuma si nu mai pui si marfa de vre-o 20 de tone plus masa masinii!!!! Asa ca fii linistit!!!!!!!!!
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • Bravo mouseinPAS, te durea mana daca mai luai un capac . Sper sa mai gasesc maine.

                                Alooo IonutCIC oriunde ai fi, ma auzi? Iei un om care are interfata pt remapare la intalnire? .

                                1. IS-05-lkg Ciuciosu
                                2. IS-24-CIC Ionut
                                3. IS-10-LNC Ionut
                                4. IS-09-AMI Ionut
                                5. IS-55-GML Mircea
                                6. GL-CU-VACA Ciprishor
                                http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google