Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cam pe cand remaparea baieti?

    Comment


    • Ciprisor vin eu sa te iau!!!!
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • Originally posted by JmEk View Post
        Mai baieti mai...sa imi fac probleme daca ala de pe spate arata ceva de genul??
        E pe cauciucul din spate si atat...e singurul..acolo unde am incercuit este oleaca iesit in afara...are ceva?? ca sincer nu stiu...dar....na....prefer sa aud pareri.....

        2. Unde sa fac o echilibrare buna si ieftina??
        dupa cum arata defectul este sau sunt reesapate parerea mea
        Last edited by DRIVERMAN; 17 December 2008, 21:12.

        Comment


        • Remapare

          pt cei interesati de remapare...maine seara la ora 18 in CUG la ciprishor....in capatul cartierului..vis-a-vis de parcarea de la fortus din cug....cine nu stie unde sta sa ma caute pe mine la 0744259324 ... ...

          maine seara la ora 18 cine vrea, cei cu motoare de 1.4 si 1.6 8V sa fiti prezenti si cu banutii...150 ron la oferta... :P
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • Faceti-va voi remaparea si duminica o sa vin si eu la intalnire...poate o fac atunci...depinde daca are timp ciprishor

            Comment


            • Mai intai sa trecem pe cei ce s-au trecut pe lista de prezenta din seara aceasta!!
              1. IS 15 BLU -IONUT
              2. IS 24 CIC -IONUT
              3. IS 69 SNT -DAKOTA
              4. IS 62 BCV -BOGDAN
              5. B 75 VNX -ADRIAN
              6. IS 06 JFH -VALI
              7. B 84 ESL -COSTEL
              8. IS 55 GML -MIRCEA
              9. IS 09 AMI -BRAGELONE
              10. IS 06 KBO -VLADINIO
              11. IS 12 RMR -ALIN
              12. B 55 MUZ -GEREMI
              13. IS 16 CMC -CIPPY
              14. B 48 VFY -CRISTI
              15. IS 10 LNC -SOCOL IONUT
              16. B 95 DET -MARIUS
              17. IS 06 LBE -VASILICA
              18. IS 05 LKG -CIUCIOSU
              19. B 79 AVK -IONUT

              SA DISCUTAT:-remapare CIUCIOSU
              -DET goarna cu microfon
              -350ron ionizare completa
              -remapare 1.4 mpi
              -TYB kit caroserie+ capota
              -LBE plasma de vanzare 150ron verde+albastru
              Ca o impresie despre remapare: Da colegi merita , am fost si in probe in deal la Bucium si am plecat chiar de la baza si am ajuns in treapta a 4 a si inca aveam demaraj , puteam sa-i dau si a 5 a . Daca plecam cu demaraj de jos adica sa fiu in a 3 a sau in a 4 a de la inceput cu siguranta puteam urca si cu a 5 a. La intoarcere pe drum drept la 4500 rotatii in treapta a 3 a erau 100km/h. Eu unul sunt super multumit !!!!! Si am uitat sa va spun ca am benzina de petrom de 95 cea mai ieftina de 2.82ron/litru.....ceea ce lasa de dorit combustibilul!!! Apelati cu incredere la Ciprisor.
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • Ciuciosule......pai 100Km la 4500RPM prind si eu cu a mea testat..pe drum drept.....in treapta 3 .......
                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                Comment


                • Indiferent daca ai putere mai mare al masina sau nu roata tot la fel se ivarte....nu ai cum sa ia viteza mai mare de ex la 3000 rpm....ramaparea face diferenta la CP si la cuplu motor.

                  Comment


                  • acum ca sa ies din subiectul de mai sus va anunt ca unde lucrez eu si anume
                    Nera Computers in spate la cinema Victoria, am preturi foarte mici la LCD,Componente,GPS,Mp3/Mp4 Playere si multe altele.
                    Daca vreti ceva veniti direct la mine intre 10-18 luni vineri si va mai fac si eu acolo un discount de cat se poate !!
                    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                    Comment


                    • jmek telefoane ai??? ma intereseaza un nokia 2630 ....pretul? am gasit in oras cu 270 mai putin nu am gasit...ai ceva ???

                      in seara asta dupa cum prea bine stiti aproximativ jumatate din membrii clubului "loganclub" si-au facut remapare la masinute.....

                      concluzii....trage mai bine...parerea mea chiar se merita...eu unul sunt multumit

                      asteptam si parerile celorlalti membrii

                      la plecare..in drum spre casa m-am intalnit cu luigi_zld....am mai stat si cu el la cioace..si in timpul asta braga a trecut de 2 ori pe langa noi ...cred ca nu ne-a vazut ;))
                      indiferent de vremea care a fost...lumea se purta ca l1 20 de grade ... toti am fost fericiti de fapta lui ciprisor
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • Da da si eu sunt multumit!!!!!!!!!
                        Iara si o lista cu prezenta din seara aceasta de la remapari:
                        1. B 79 AVK -IONUT
                        2. IS 52 DAB -STEEL
                        3. IS 12 RMR -ALIN
                        4. B 75 VNX -ADRIAN
                        5. IS 05 LKG -CIUCIOSU
                        6. IS 24 CIC -IO00N_CUG
                        7 .IS 05 WXB -DAN
                        8. IS 16 CMC -CIPPY
                        9. IS 69 SNT -DAKOTA
                        10. IS 06 LBE -VALYY
                        11. VS xx LYN -RADU LYN
                        12. VS xx CIX -TOVARASUL
                        Asteptam pareri de la toti participanti la remapare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        De fapt au fost mult mai multi prezenti dar nu s-au trecut pe lista de prezenta!!!:gml, tyb.......si inca parca....
                        Last edited by ciuciosu; 18 December 2008, 23:10.
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • Am ajuns si eu acasa....sunt multumit de remapare...pacat c anu am apucat sa o testez bine din cauza vremii nasoale ...ms ciprishor

                          Comment


                          • Am uitat sa va zic masinile remapate au fost:
                            1.LKG-aseara
                            2.NLH-azi
                            3.CIX
                            4.LYN
                            5.DAB
                            6.SNT
                            7.CMC
                            8.CIC
                            9.RMR
                            10.LBE
                            11.AVK
                            12.VNX
                            13.GML
                            14.TYB
                            CIPRISOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • Bravo, asteptam pareri, concluzii la - mers in oras,
                              - mers in exterior
                              - consum
                              www.loganclub.ro

                              Comment


                              • bravo baieti!asteptam ca cyprysor sa lucreze si la diesel intr-o zi!
                                God is my copilot

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google