Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai abtine-te cu masa ca nu se stie cine si cati vin : de examplu eu am cumatria lui Darius sambata noaptea !!!!!!!!!!Apropo!!!!!!Cumatrie la Ciuperca la Ciric la ficior-miu cine vrea sa vina e bine venit!!!!!!!!! Steel vine!!!!!!
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • Salutare tuturor, rog pe cel care a facut poze duminica trecuta la masinile termice sa le posteze aici ca sa le iau sa le pun si pe forumul nostru.
      Multumesc
      Adi

      Comment


      • paul cu mine trebuie sa iei legatura intr-adevar ceva festiv suna bine si locatia e ok asa ca o lista pt duminca la 15 dupe care la o cafe la blue cafe
        1. Jmek
        2. Euromarket
        3. ..........
        IS 10 LNC Facebook

        Comment


        • cine vine maine? 24.12.2008
          1. IS 16 CMC
          2.IS 05 LKG
          3.......
          sigpic

          Comment


          • eu ma pregateam sa vin in seara asta... noroc ca m-am uitat pe forum)
            si maine ce e? am pierdut eu ceva?

            Comment


            • bai....mi-au furat capacele la roti.....in parcare....sunt nebuni astia...spuneti-mi si mie cele mai ieftine capace de unde le iau si ce sistem antifurt sa le pun....ca....vad ca nu se poate altfel !!
              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

              Comment


              • DVD-uri Auto , GPS-uri Si Rame Foto , Camere Ptr. Mers Inapoi

                DVD player,cu TV , FM , DIVX ,Bluetooh,mp3,slot de SD card , port.usb,posibilitate de a monta camera ptr.mers inapoi,telecomanda.
                Pret.1100 ron.
                Gps.modelul mic.pret. 500 ron
                Gps.model mare,cu bluetooh,ecran 7,5".pret.880 ron.
                Rame foto cu telecomanda 200 ron
                Pun si niste poze.
                Se accepta si comenzi din tara cu ramburs la domiciliu...
                relatii la tel.0752497862
                Attached Files
                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                Comment


                • Vnx maine e miercuri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
                  Jmek capace le iei din bazar deasemeni si antifurturi.(chiar ti-am vazut masina in seara asta fara capace)
                  Last edited by ciuciosu; 23 December 2008, 23:31.
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • @ steel....ai uitat sa spui ca dvd-ul are si GPS ...asa scrie pe cutia lui.....oricum foarte tare aparatul si "full option" ....misto si pretul ;) ...chiar e pioneer ...???


                    le ai acasa...?sau tre sa dai comanda din alta parte...poate aduci unu dupa sarbatori...sa ne uitam si noi ... ...e misto tare
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • mersi ciuciosu'... sunt dezorientat total... macar daca as fi baut aveam o scuza. maine totusi mai vine cineva?(azi de-acu')

                      Comment


                      • Da da eu cmc-ul tu am inteles si care mai pot sa vina ..........poate facem ceva fain la palat!!!!!!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • Din pacate eu nu pot sa vin, sunt Mos Craciun in seara asta.

                          Comment


                          • Salut!
                            Acum cateva zile am "luat" un caine in plin si am busit putin bara... Ce ma deranjeaza mai mult este ca a sarit proiectorul de ceata din partea dreapta. Ma poate ajuta cineva sa-l montez la loc. pls
                            Cel mai probabil dupa Sarbatori!!!

                            SARBATORI FERICITE tuturor!!!!

                            Comment


                            • Sarbatori fericite tuturor.Pana sambata nu sunt in localitate dar locatia ramane disponibila !!
                              Astept lista completa ca sa stiu pt cate persoane sa rezerv si ce discount ne da la consumatie !!
                              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                              Comment


                              • vin si eu diseara sa fiti 3 macar nu cred ca o sa se ingramadeasca lumea, dar pentru cei care nu au ce face acasa poate fi o preocupare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google