Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deci pana la urma ne vedem si diseara ? m-ati bagat in ceata

    eu un cred ca trag o fuga la 8 diseara si mai corup vreo doi membri
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • Fie ca sarbatorile de iarna sa va aduca multe bucurii! Craciun fericit si un An Nou cat mai bogat! SARBATORI FERICITE!!!!!!!!
      Ambition 1,5 DCI Sedan

      Comment


      • Ce pot sa va urez si eu...Sarbatori fericite si sa aveti parte de multe cadouri frumoase si un an nou mai bun..Normal ca urarile sunt si din partea LCVaslui
        Pazea ca vine AND-ul

        Comment


        • No vin si eu cine ma aduce ca deja am baut :P.I-au un taxi si tot vin

          Comment


          • Sarbatori fericite tuturor

            Comment


            • vad ca nu-s singurul care nu are ce face acasa in seara de ajun. sarbatori fericite tuturor loganistilor

              Comment


              • Sarbatori fericite tuturor va ureaza L.C. Bacau!

                Comment


                • Vnx vino la intalnire ca suntem mai multi vin si eu.

                  Comment


                  • bre ne vedem in fata scenei la palat.... a rasarit una azi
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • salutari loganistilor din toata tara si sarbatori fercite!!!!!!

                      Comment


                      • Cele mai calde salutari si urari, de la malul Dunarii. Sarbatori fericite va ureaza loganclubul Galati. Sa ne vedem cu bine in 2009

                        Comment


                        • Iaca si in ajunul Craciunului ne-am adunat acei loganisti fideli dar sunt ferm convins ca vroiau multi mai multi sa vina dar fie ca au fost plecati din localitate fie ca umblau dupa cadouri pentru iubite si na............ Noi am facut si cateva batai cu zapada si cateva drifturi , am vazut si dvd-ul lui steel care e de vanzare , si goarna lui cmc-cippy din care ieseau vorbele :"Mos Craciun e un bulangiu!" si treaba asta au auzit-o toti pietonii de la palat pana in cartierul Nicolina . Asteptam si fotografiile lui Ionut-lnc.
                          1.IS 58 DAB -STEEL
                          2.IS 16 CMC -CIPPY
                          3.IS 55 GML -MIRCEA
                          4.IS 05 LKG -CIUCIOSU
                          5.B 75 VNX -ADRIAN
                          6.IS 12 RMR -ALIN
                          7.IS 10 LNC -SOCOL IONUT

                          felicitari baieti pentru efortul vostru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • Salutare loganistii din toata tara...............si Craciun Fericit..........eu sunt un pic amarat ca am flausat un pic masina dar nu are nic .....asta este .....prima zapada.
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • Steeel bine ca e numai atat si nu e mai grav!!!!!!!!!!!!
                              De preferat era sa nu fie deloc dar....na.....
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • din partea clubului logan brasov un craciun magic plin de bucurii si daruri multe !!!!!!!!!!!!!
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google