Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • scuze ca nu am venit astazi insa am fost undeva pe la negresti,plecat cu tb, mai putin placuta o parte si o parte mult mai placuta
    Insa totul e ok
    sper sa ne vedem pe 31
    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

    Comment


    • @teddy:din intersectia P.de Fier te duci spre Sculeni si cam la 6-700m pe partea stanga ai sa vezi o firma ceva genu' Europrofiles sau asa ceva.de ce vrei sa bagi azot iarna?cand am bagat eu era cam 40 ron ptr. masina mare si 10 ron masina mica....de fiecare roata

      s-a inceput ramparea si la DCi?

      Comment


      • Sarbatori cu bine!

        Sarbatori fericite si un an nou cu multe impliniri si satisfactii.
        De la Roman numai urari de bine va doresc tuturor!
        Sa ne vedem cu bine in 2009!


        !!! !!!
        VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
        sigpic

        Comment


        • Teddy vezi ca mai e in capatul celalalt de oras , fata de sculeni la intrare in Tomesti. DUPA CE TRECI DE BARIERA SPRE TOMESTI SI DUPA IVECO SI DUPA DRUMUL CE DUCE LA GROAPA DE GUNOI UNDEVA PE PARTEA DREAPRA E UN GARAJ UNDE SUNT MAI MULTE BENARE , ACOLO FACE SI CU AZOT SI CU TOT CE VREI TU SI ARE SI HOTEL PENTRU ANVELOPE SI JANTE .
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • dragi loganisti care sunteti in cautare de senzatii cu masinile pe gheata... parcarea de la fortus era aseara goala si plina de gheata. parca auzisem ca se cauta asa ceva

            Comment


            • Propun ca ultima intalnire pe anul asta sa se faca acolo.

              Comment


              • Noul an se asterne inaintea noastra ca un volum nescris cu 365 de pagini goale.Grupul LoganClub Pitesti va ureaza sa le scrieti numai cu lucruri bune, impliniri si fericire pentru ca la sfirsitul volumului sa-l cititi cu bucurie.
                La Multi Ani!

                Comment


                • "La multi ani!!!!" tuturor loganistilor, din partea colegilor botosaneni!
                  sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                  Comment


                  • Fie ca Noul An, ce bate la usi deja, sa va aduca multa sanatate, bucurii si impliniri. Sa va bucurati de ale voastre Loganuri, asa cum meritati. La multi ani.

                    Comment


                    • Anul Nou sa va daruiasca sanatate, pace in suflet si prosperitate pentru voi si familie.
                      "La Multi Ani!"

                      Comment


                      • Ultimele zile ale anului sunt gata sa treaca prin clepsidra timpului! 2009 este aproape sa-si deschida primele file albe, necunoscute. Va doresc sanatate, bucurii si impliniri!

                        Comment


                        • Dragi mei ultimele zile ale anului sunt gata sa treaca prin clepsidra timpului! 2009 este aproape sa-si deschida primele file albe, necunoscute. Membri Logan Club Mioveni va ureaza multa sanatate, fericire si sa aveti parte de bucurii si impliniri pe anul care vine!
                          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                          Comment


                          • Deci ce facem ne intalnim maine sau nu ? Eventual in ce locatie si la ce ora ? Na intreb si eu poate sunt amatori sa semneze prezenta si nuu au ce face in casa sau efectiv mai vor o intalnire!!!!!
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • deci maine la 16.00 la master in parcare ... ar trebui sa fie tot goala ... ca pe seara cica mere lumea cu ur(l)atul...

                              felicitam pompierul nostru pentru trecerea examenului asteptam beutura :p
                              Last edited by euromarket; 31 December 2008, 00:12.
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • La multi ani,multe bucurii,sanatate si tot ce va doriti ptr anul care bate la usa.
                                Ambition 1,5 DCI Sedan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google