Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce sa zic azi am facut un Roman si am avut consum mediu cand am ajuns acasa de 6.5L dar la vale la Strunga am scos-o din viteza si in rest am mers si cu 80km/h cand fumam dar si peste 120 caci dupa 120 nu se mai aude toba cum huruie si eram cu ala micu si-l spargeam cu toba. Sunt f f f multumit plus ca se simte la drum lung remaparea si chiar de ar fi asa cum crezi tu ca consuma la cum merge masina acuma .................merita si sa consume mai mult .In final sunt multumit.
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • eu sunt foarte multumit de consumul care il am..la cum am tras de masina e foarte bun....tot drumul am auzit gura iubitei... "las-o mai usor ca nu suntem la raliuri, nu ne grabeste nimeni "
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • la multzi ani tuturor, tot ce va doritzi sa se implineasca si sa fim mai sanatosi si mai voiosi !! felicitari steel ptr promovarea exam,

        1--IS-24-CIC Ionut
        2--IS-05-LKG CIUCIOSU
        3--IS-10-LNC EuroMarket
        4--B--80-KIH Andrei
        vruuum vruuummmm vruuuuuuummmmmmPOC!

        Comment


        • la Diesel remapat la un drum recent pana la piatra neamt
          exterior: 4l/100km mers normal si constant;
          mers sport se duce in 4.7% maxim cu tot cu bagaje si persoane(120-165km/h unde se putea ); la un cuplu de 220Nm nu mai zic de celelalte avantaje demaraj, mers in rampa; dupa aproape 1an de ramapare sunt foarte multumit; am pus cel mai bun ulei Castrol magnatec, revizii la 10mii km si nu la 15 mii;
          "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

          Comment


          • Felicitari VanDiesel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sunt sigur ca multi vor facce ca tine.....bravo tie!!!
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • un an de existenta ar fi timpul sa punem pe hartie cateva din motivele care au stat la baza venirii noastre in club, motive ce ne intretin prezenta si activitatea dedicata clubului, asa cum este ea vazuta de fiecare din noi. Asadar am facut un formular pe care va rog sa il completati TOTI si cat mai serios posibil. Acesta se gaseste aici: http://spreadsheets.google.com/viewf...Nfe1mHcA&hl=ro


              Andrei, Ionut, VanDisel - va rog completati si voi formularul
              Last edited by euromarket; 3 January 2009, 03:42. Reason: link rupt, reparat
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • nu merge sa deschid pagia pusa de tine ionut_lnc
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Da da completati pe pagina deschisa de Ionut LNC pentru ca sunt niste chestii foarte faine si in felul acesta putem face mai multe chestii faine . Deci nu ezitati:https://spreadsheets.google.com/view...Nfe1mHcA&hl=ro
                  Last edited by ciuciosu; 2 January 2009, 15:43.
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • Incercati cu link-ul din topicul asta

                    Comment


                    • Originally posted by euromarket View Post
                      un an de existenta ar fi timpul sa punem pe hartie cateva din motivele care au stat la baza venirii noastre in club, motive ce ne intretin prezenta si activitatea dedicata clubului, asa cum este ea vazuta de fiecare din noi. Asadar am facut un formular pe care va rog sa il completati TOTI si cat mai serios posibil. Acesta se gaseste aici: http://spreadsheets.google.com/viewf...Nfe1mHcA&hl=ro


                      Andrei, Ionut, VanDisel - va rog completati si voi formularul
                      rezolvat

                      Originally posted by ciuciosu36BUN View Post
                      Felicitari VanDiesel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sunt sigur ca multi vor facce ca tine.....bravo tie!!!
                      multam; din ce imi dau seama posibil sa fi fost primul din clubul iasi care a facut remapare? cel putin la diesel; remapararea am facut-o undeva prin aprilie
                      Last edited by euromarket; 3 January 2009, 03:40. Reason: Automerged Doublepost
                      "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                      Comment


                      • Da VanDiesel la diesel cred ca esti primul dar la benzina Ionut LNC a facut pe 1.6 MPI mai demult .................ori-cum felicitari!!!!!!!!!!!!!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • La Multi Ani
                          ym! dorinu2005@yahoo.com
                          BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                          Comment


                          • imi spune shi mie cineva plz unde se pun shi cat costa asemenea lumini...?? raman dator pt informatii
                            Attached Files
                            Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
                            ID: cipry263

                            Comment


                            • Originally posted by cipry263 View Post
                              imi spune shi mie cineva plz unde se pun shi cat costa asemenea lumini...?? Raman dator pt informatii
                              la ciprisor :id yahoo:ciprian_agache
                              God is my copilot

                              Comment


                              • ms de informatii......dar ai idee shi cat costa??
                                Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
                                ID: cipry263

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google