Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am uitat sa ma trec pe lista :P
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • da foarte frig dar foarte tare

      am admirat ultimele upgradeuri la LNC si PXJ - multimedia center sony; la steel noul difuzor de subwoofer la care vreo ora au stat baietii si l-au reglat...
      ne-am tras cu sania .... ALC stie :P
      am inghetat cu un piscot si o sampanie FARA alcool
      ne-am invartit putin... sau mai mult
      cuciosu mi-a celebrat ziua stropind cu sampanie masina.... deci a fost prea tare
      ... apropo: deja am si spalat-o

      frig dar frumos
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • La Multi Ani! tuturor loganistilor care si-au serbat ziua de nume ieri.Imi pare rau ca nu am mai trecut pe la intalniri dar de acuma cu sesiunea timpul o sa fie limitat.Duminica totusi imi anunt prezenta .Imi pare rau Alex sa citesc cele intamplate, bine ca s-a rezolvat.Era sa o patesc si eu cu furatul din masina, noroc ca am observat la timp.

        Comment


        • Duminica se tine intalnire? Doooh Logic ca se tine...
          Eu ma trec deja prezent cu ceva noutati. "Atentie vine bestia"

          Image002.jpg DSC00087.JPG
          VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
          sigpic

          Comment


          • ingerasule te asteptam si te pe tine si pe bestia ta
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • asa.cei care au dat comanda de suporti numere odata cu mine si aici am inteles ca e vb de Nicu si SBL sa ma caute !!
              SBL 0755106102 = call me
              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

              Comment


              • Salutare la toti . Sa va continuii poveste.Defectiunea de la directie a fost depistata (numai ca este foarte costisitoare) noroc ca am garantie prelungita. S-a defectat pompa de servodirectie electronica TGK care nu costa nu mai mult de 1800ron .
                PS ALL : Cei care mai aveti garantie la masina mergeti si va faceti reviziile la timp (toate) in service autorizate DACIA , pt ca daca aveti ghinion sa se strice ceva , va schimba uzina , nu ve-ti da banii din buzunar .

                Comment


                • 3 suporti numere logan club.Cine vrea ? 1 rezervat pt Nicu si alte 2 ..nush sigur daca SBL vrea unul insa am nevoie de $$.....
                  Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                  Comment


                  • @Luigelo: Corect !
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • jmek vreau si eu un suport!!!!!!!
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • 2 bucati la mine. Cat e bucata?Duminica?

                        My Car

                        Comment


                        • The beast !!!!

                          Un mic update la poze ... asa sa aveti cu ce va clati ochii pana duminca la intalnire

                          Image000.jpg Image001.jpg Image002.jpg Image003.jpg Image004.jpg

                          Image005.jpg Image006.jpg Image007.jpg Image0021.jpg Image0031.jpg

                          Gata atat, ne vedem duminca
                          VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • deci mai am asa :
                            1 suport se duce la SBL.....ca m-a sunat altul la LKG ....nu cred ca pot veni duminica.
                            SBL e plecat din localitate...si nu ajunge pana duminik.Ciuciosule daca vrei ti le dau tie pe ambele si duminica iti recuperezi banii !!

                            PS . inca 5 doritori si fac eu direct comanda!! astept cu drag 5 doritori si dam comanda !!
                            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                            Comment


                            • Gasesc in Iasi in week-end undeva autocolant negru mat dimensiuni 1,20/3,00m?
                              VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • Ingerule sambata si buminica e inchis la magazinul cu folie ....... mergeam eu sa-ti iau dar de ce nu ai zis mai devreme? Bestie ce esti!!!!!
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google