Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da da asa e ionut faci o pauza si vii !!!!!
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • merge goarna bine :P .....
      nu stiu cat de devreme ma voi trezii maine ca noaptea asta vreau sa invat....de fapt m-am apucat de pe la 9....o sa incerc sa fac o pauza si sa vin 15 minute la intalnire....ca sa nu imi para rau:P
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • Originally posted by ciuciosu36BUN View Post
        Da da asa e ionut faci o pauza si vii !!!!!
        Dar nu uita sa vii in parcare la Master nu la Palat!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • poate vin shi eu
          dar mai sigur vin
          sigpic

          Comment


          • Iata si o lista cu cei prezenti astazi pe lista si imediat or sa apara si fotografiile dupa ce ajunge Marius-77 acasa de la cumparaturi!!!
            1. IS 58 DAB -STEEL
            2. B 75 DET -MARIUS
            3. IS 06 LBE -VALYY
            4. IS 69 SNT -DAN
            5. VS 13 AND -ANDRU_VS
            6. IS 07 RYB -TIBERIU
            7. IS 05 LKG -CIUCIOSU
            8. B 76 SBL -IONUT
            9. IS 09 AMI -BRAGELONE
            10. IS 10 LNC EUROMARKET
            11. IS 06 JFH -VALI
            12. IS 24 CIC -IOOON_CUG
            13. B 75 ZFR -BOGDAN
            14. IS 16 CMC -CIPRIAN
            15. B 74 VNX -ADRIAN
            16. is 05 kdp - adrian
            Last edited by euromarket; 26 January 2009, 02:34. Reason: #16
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • dane da de ce nu mai faci comentarii la fiecare in parte )))) ???

              cum era de asteptat nu am putut sta in casa si sa invat cu gandul ca voi va intalniti asa ca am venit si eu
              bai hai ca va las eu tot imi caut de treaba si aman invatatul...gata ne auzim in 2-3 ore...cand fac iar pauza

              ps: ionut_sbl.....inca o data ;) a iesit marfa masina mai ai putin de bagat in ea si o sa arate ca a lui supercar (poate ca mai bine )

              restul de poze sunt pt ionut_lnc ...asa arata loganurile cu capota trasa "bad boy loock"


              iar poza cu loganul gri cu kitul de la dacia pe el e pt a va anunta ca are de vanzare silviu_79 grila de la radiator ...cum e in poza...cea cu patratele unde e pusta stema dacia la pretul de 160 ron....cine e interesat sa apeleze


              acum gata la invatat
              Attached Files
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • Iooon_cug nu am mai facut comentarii doar din simplu fapt sa nu spun ceva deranjant pentru prietenii nostri ....dar daca e asa am sa incep din nou comentariile!!!!!!!!!

                Arata super bine masinile cu capota prelungita . Asteptam sa ne tii la curent cu asta Iooon_cug!!!
                Last edited by ciuciosu; 25 January 2009, 19:50.
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • hai hai nenea marius cu pozele alea
                  sigpic42.453.149

                  Comment


                  • salut nu am mai intrat pe aici de mult.Am si eu o intrebare daca ma puteti ajuta stie careva unde se afla filtrul de polen la LOGAN?

                    Comment


                    • nu se afla nicaieri filtru de polen...trebuie sa il pui tu

                      iti pun niste poze ca sa vezi unde e spatiul in care vine filtru de polen.... si cum trebuie sa tai... spor la treaba



                      arunca un ochi si in link-ul de mai jos e foarte util ;) http://www.loganclub.ro/forum/montaj...clu-t8801.html

                      sa ai grija sa nu tai din filtru ...sa faci exact cum a facut cristi in filmulet
                      Attached Files
                      Last edited by iooon; 25 January 2009, 21:29.
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • iooon mersi de poze.... interesant.... si totusi parca ziceai ca inveti tu si marmota :P

                        dane .... erau faine comentariile le reasteptam
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • Salut..am o mica problema...mi am activat CB la logan (de fapt Ciprian la montat) dar acu nu mai merge..poate sa dezlipit vreun fir,ceva sa intamplat de nu mai merge.

                          Cum Ciprian e plecat ,stiti pe altcineva prin Iasi care s -ar putea uita un pic sa vada care e problema?

                          Multumesc anticipat!

                          Comment


                          • Salutare Iasiiiiiiiiiiiii

                            Salutare Iasiiiiiiiiiiiii.
                            Nu am mai ajuns pe la voi pe la intalniri in ultima vreme. Am mai lucrat intre timp la bestie. Am mai modificat pe ici pe colo cate ceva...
                            Va pun si cateva poze

                            Image003x.jpg Image004x.jpg Image0021.jpg

                            Sub spoiler am gasit scris "COMETA"

                            Image0031.jpg Image0041.jpg Image007xc.jpg

                            Image002.jpg Image003.jpg Image004.jpg

                            Mie imi place ce a iesit.
                            Multa bafta. Ne mai vedem....

                            PS. Multumesc Cipry CMC pentru pontul cu alea 2 suruburi (le-am cautat de am innebunit )
                            VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • ingerasule felicitari ! frumos intr-adevar... te inscriem la noi in FRT

                              eu sunt omu cu critica imi permiti ? daca nu nu citit mai jos
                              - scoate sigla pe fata - e prea mare in raport cu plasa si dimensiunile ochiurilor
                              - scoate autocolantul negru-rosu de pe FR arata demential fara
                              - scoate parasolarul..... prea multe culori.... pune pe interior unul din folie dintr-aia pentru geamuri
                              0 pe stalpii din spate eu as ingrosa putin fiara

                              pune si o poza cu spatele sa iti comentez si acolo.....

                              sper sa ma mai saluti data viitoare
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • Salut Ionut. Te voi saluta normal.
                                Is chiar bine venite criticile tale.
                                Iata si spatele

                                Image005.jpg Image002sad.jpg Image003asd.jpg Image002.jpg
                                VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google