Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A promis careva din club ca aduce un amplif de sunet dar am uitat cine, daca citeste poate isi aduce aminte si vine cu obiectul .
    http://www.cbmania.ro

    Comment


    • ne vedem maine la 15..sa inteleg ca vor venii si membrii noi? din cate vad la avatarul lui baietzasul...cred ca cunosc masina de prin trafic....o data am mers pe linia de tramvai putin in fata lui in speranta ca o sa vada stiekerul si o sa vina pe la intalniri..mai dadeam si avarii si semnalizam dreapta..sa ii atrag atentia ...eram prin nicolina
      0.9 tce SL plus

      Comment



      • Da da pe Baitzashul cu loganul alb si eleronul negru l-am mai vazut si eu prin oras dar nu am putut sa ma intorc dupa el , dar maine il asteptam la palat /!!!!!!!!!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • ii furam eleronul si sigur vine la palat sa si-l ia

          glumeam..... imi place eleronul ala.... si eu am vrut sa mi-l iau.... de la pilot din extrem line nu ? vreo 350-500 lei nu ?

          e fain la eleronul asta ca e singurul din tara calculat si adaptat la logan.... stiu din sursa sigura... atat ca nu a putut fi testat in tunel de aerodinamica.
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • Vand triple logan cu led 300 ron Detalii:joker_maf_91@yahoo.com sau 0742531600

            Vand triple tuning 300 rin Detalii: Joker_maf_91@yahoo.com sau 0742531600
            Last edited by alin-lungu; 31 January 2009, 21:44. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Tatal nostru care esti pe internet, Sfinteasca rooterele tale , Fie fibra ta optica, Face-se conexiunea ta ! Si da-ne noua viteza pe care o avem noaptea si ziua Si ne iarta noua conturile pirat precum si noi iertam facturile providerilor nostri Si nu ne duce pe noi spre flood si ne izbaveste de lag! AMIN !
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • Originally posted by baitzashul View Post
                Ai dreptate ma.......asa e ....Salut marius....

                B-93-XXT = masina personala (bineinteles Logan)
                IS-15-AVI = masina de servici
                lucrezi pe la avi-top?


                nu vin maine ca m-am "lipit" de o cursa acum pe sfarsit de saptamana
                am plecat vineri dimineata si creca ajung duminica seara
                meseria,asta e...

                treaba buna cu colegii astia
                Last edited by hriberiu; 31 January 2009, 23:29.
                sigpic42.453.149

                Comment


                • Prezent si eu miine la Palat.
                  Ambition 1,5 DCI Sedan

                  Comment


                  • IS-16-GEN

                    vin si eu maine , nu voi putea sta decat jumatate de ora. imi programasem altceva deja,din pacate. dar vin macar sa va cunosc.

                    geo
                    IS-16-GEN

                    Comment


                    • eu zic pas cred. sunt la pascani city si cred ca ajung prin iasi dupa 6

                      Asta e. next time
                      www.loganclub.ro

                      Comment


                      • Sal, dau 2 boxe Blaupunkt GT 317, la cutie, cu 100lei.
                        Intalnirea din 01.02.2009 - super ...
                        Bafta
                        Blue Diesel Tech

                        Comment


                        • Organizatorul din vaslui nu a mai putut trece din motive personale....imi pare rau....oricum din cate am vazut nu prea mai suntem bine primiti....poate cu alta ocazie

                          Comment


                          • da da..corect au fost si membrii noi....v-am spus eu ca dupa ce se termina cu sarbatorile si se anunta venirea primaverii o sa mai vina lumea
                            apropoo abia astept sa se incalzeasca si sa mergem iar la ciuperca pe ponton..asa cum faceam primavara trecuta
                            multumim steel de poze


                            radu???ce vrei sa spui??? cine nu mai primeste bine pe cine???
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • Da iata si o lista cu cei prezenti astazi:::
                              1. IS 58 DAB -STEEL Sa traiti d-l Plutonier Major
                              2.
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google