Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • RADU_LYN ......unde tzi-ai pus folia aia de pe masina...?..si cam ce preturi au...

    Comment


    • Dupa ce am scris o ora jumatate la lista de prezenta ..............acu nu ma mai lasat sa o postez BIPPPPPPPPPPPPPPPP BIPPPPPPPPPPPPPP BIPPPPPPPPPPPPPPPPP
      tre sa ma calmez putin ca sa am curaj sa ma apuc din nou de scris!!!!!!!!
      Last edited by ciuciosu; 1 February 2009, 21:27.
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • Daca scrii lista intr-un .txt, si apoi copy / paste, nu crezi ca este mai usor?

        Comment


        • faina intalnirea ! faine si pozele. imi pare rau ca a trebuit sa plec mai devreme.

          de unde as putea face rost stickuri(autocolant) cu "loganclub.ro" . are cineva de vanzare?
          IS-16-GEN

          Comment


          • stikere are de vanzare ionut_lnc ...nu mai stiu pretul..parca 10 lei pachetul complet
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • iooon ce pp un pachet complet ?
              acum am vazut ca aveti si suporturi pt numere tot inscriptionate
              trebuie sa ma aprovizionez si eu
              poate vine ionut miercuri sau cine are asa ceva sa ma pun si eu in rand cu lumea
              IS-16-GEN

              Comment


              • Un mass mesage : sper sa nu imi sariti in cap, da e funny :P
                Femeile trebuie tinute in PUF ..... Puf una, puf alta

                Imi pare rau, dar nu stiu cum se face ca numai la servici ma prind intalnirile ... ca si azi cand imi faceati in ciuda ... voi la baut in Family si eu la munci la rds ....
                Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                Comment


                • Iata cea de 2 lista ca prima nu sa afisat pe forum!!!!!!!
                  I. IS 58 DAB STEEL Da Mihai e buna o statie pe masina ......mai o fata mai un radar , mai o masina............
                  2. B 93 XXT BAITZASHUL Andrei ce sa zicem sa traiasca eleronul de la PILOT
                  3. IS 12 ZLD DON_LUIGIS lasa ca ne vedem in trafic nu-i bai
                  4. IS 06 BHU ADRIAN bine ai venit
                  5. IS 16 GEN GEO79 da da e un inceput pentru toti
                  6. IS 83 EMI YONUTZEL apai cum altfel?
                  7. IS 05 KPD GORGOO Da da mai vin si altadata
                  8. IS 05 LKG CIUCIOSU Si azi am ramas fara baterii la aparatul foto
                  9. B 95 DET MARIUS-77 Marius e prezent la toate intalnirile noastre ca membru fidel dar nici Simona nu se masa mai prejos........bravo eiii!!!
                  10. IS 09 TIA TIBERIU TEDDY da da mai vin daca e tot asa
                  11. IS 07 UZY ADRIAN UZY mai vin cum sa nu vin il iau si pe var-miu si vin
                  12. IS 06 VPX ADRIAN Vin cu var-miu da da
                  13. B 75 VNX ADRIAN azi am venit singur dar poate data viitoare vin si cu prietena
                  14. B 76 SBL IONUT merge si fara folie pe capota !!! ce nu merge??
                  15. IS 24 CIC IONUT Incep triplele sa se obisnuiasca cu masina mea
                  16. IS 62 BVA MURDER de acu nu mai sunt nou venit........
                  17. IS 10 LNC EUROMARKET AAm venit eu printre ultimii dar am plecat printre ultimii asa caaaa......nimik de zis jos palaria.
                  18. B 74 ZRZ DAN am facut masina gata nu mai e botita
                  19. IS 09 AMI BRAGELONE V_am prins din urma chiar daca ati plecat
                  20. IS16 CMC CIPPY Cum a fost CAIZER la intalnire ...adica ce ?
                  21. VS 88 BYS Am fost si noi cei de la Vaslui la intalnire dar am uitat sa ne trecem pe prezenta (Bubu si tziganu')
                  Da asa e au fost si baietii de la Vaslui la intalnire sii mai asteptam . Am auzit ca si Radu a fost prin Iasi dar din motive personale nua putut veni dar nu-i bai lasa ca mai vine el si poate o sa fie mai mult timp liber .
                  22. B XX VFY - Cristi - perpedes ca masina e la cosmetizat.... si e ultima prezenta cu acest numar de inmnatriculare.... gata leasingul

                  Bine ati venit la toti membrii noi Logan Club Iasi si va mai asteptam.
                  Attached Files
                  Last edited by euromarket; 2 February 2009, 04:22. Reason: vfy
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • pachetul complet de stikere contine...(sau cel putin continea)
                    stiker cu masinuta pt portbagaj
                    stiker cu www.loganclub.ro luneta
                    stiker cu www.loganclub.ro parbriz

                    multumim dane de poze si de comentarii #1
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • @geo numai tine am uitat sa iti iau numarul de tel ca ai fugit repejor.... dar lasa-mi un offline.... pachetul contine ce a zis iooon si costa 10 lei.

                      raducu.... ma supar pe tine... nici macar nu mi-ai zis ca esti in iasi...... cine nu te primeste bine ca ma iau eu de el.... steel nu are nimic cu tine stai calm..... o prietenie nu se arunca pe geam ca ati avut parte de o tranzactie nefericita in ambele parti, pana una alta toate s-au inchieat cu bine, nu ?

                      salutam prezenta noilor membri.... se pare ca trebuie sa vorbesc cu becali ca deja am de dat vreo 4 miei
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • Dane, faine comentariile, dar tin sa te dezamagesc, nu am cu cine sa vin). poate totusi reusesc sa conving o domnisoara cu loganu' sa vina la intalniri,ma chinui de 2 seri s-o conving dar se lasa greu (femeile astea...).

                        P.S.: cei care au leasing, noi platim impozit pe masina pe perioada leasing-ului?

                        Comment


                        • Da. Platesti impozite ca si cum ar fi pe numele tau iar RCA-ul se face pe persoana juridica, adik e mai scump decat pe pers fizica.

                          Comment


                          • merci lordwolf. de asigurare stiam ca am facut-o, da' impozitu' urmeaza sa-l platesc

                            Comment


                            • Originally posted by VNX View Post
                              Dane, faine comentariile, dar tin sa te dezamagesc, nu am cu cine sa vin). poate totusi reusesc sa conving o domnisoara cu loganu' sa vina la intalniri,ma chinui de 2 seri s-o conving dar se lasa greu (femeile astea...).

                              P.S.: cei care au leasing, noi platim impozit pe masina pe perioada leasing-ului?
                              da,platim din pacate
                              God is my copilot

                              Comment


                              • vnx te sustinem

                                MENTIUNE SPECIALA:
                                POMPIERAS, BUBU, TZIGANU' SI RADUCU: NU MAI FITI SUPARATI CA NU E CAZUL, NOI VA IUBIM SI VA CONSIDERAM DE-AI NOSTRI SI ORICAND SUNTETI BINEVENITI >:d<
                                IS 10 LNC Facebook

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google