Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu e nici o problema Ionut....cu prima ocazie cand am sa am posibilitatea am sa vin la voi cu cea mai mare placere

    Comment


    • mai, eu cred ca la sectiunea unde apare, INITIAT, INCEPATOR AVANSAT, ORG DE INTALNIRI, ar trebui sa apara si VETERAN )
      www.loganclub.ro

      Comment


      • Este LOGANIST DE 5 STELE.
        sigpic
        Play ManagerLeague

        Comment


        • Da da faini baietii astia cu totii..........din tot forumul!!!
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • VNX platesti si impozitul pe masina oricum nu e mult pt logan. Eu am dat undeva la 57 pt 1.4 MPI.
            Este o modificare care e trecuta si in contract pt ca vechile produse cumparate in leasing, ma refer si la nr de inmatriculare cu luna si anul de terminare a leasingului, erau inmatriculate in buc si plateau firmele de leasing si existau f multe masini desi nu erau rulate in Bucuresti.

            Offline ... ce tip de banda sa cumpar sa prind si eu un filtru pentru frunzulitele si toate cele ce intra in masina, ma refer la "filtrul de hota" Ms.

            Comment


            • s-a rezolvat cu cazarea pt intalnirea din martie http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=129

              multumim tuturor pentru efortul depus

              @alc: cu operatiunea stegulete cum stam ?

              @lordwolf: in carrefour e o banda transparenta cu insertii gri de nush ce material.... aia prinde tot
              Last edited by euromarket; 2 February 2009, 21:43. Reason: lordwolf
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • K. Mersi de info.
                Am tot vazut pe forum mochete, mochetele prin portbagaj! si-a pus cineva de pe iasi? De unde ati achizitionat eventuala mocheta? Acum ca am terminat si cu ultima busituria, sa ma ocup putin de ea

                Comment


                • @euromaket Ionut, chiar, si steguletz trebuie sa imi procur

                  vin miercuri si mai vb. o sa imi iau stikere, stegulete cand o sa aveti, si cred ca ma bag la o statie. o sa vb cu marius mai concret pt asta. idee e super oricum !
                  IS-16-GEN

                  Comment


                  • intrebare capcana.mi-am lipit pe portbagaj niste litere...cum le scot fara sa ramana semn..nu vreau sa trag de ele si sa ramana aiurea.....o idee are cineva?
                    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                    Comment


                    • @jmek: pistol de aer cald, turbojet....
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • Vand Statie auto emisie-receptie :

                        ~Antena Sirio 5000
                        ~Statia e Jopix Omega + Microfon ecou
                        ~ Amplificator Emisie si receptie 150 (scoate numai 70-80)

                        7 milioane
                        0748273149 Andrei

                        Comment


                        • OK Geo79 ne vedem miercuri seara !
                          http://www.cbmania.ro

                          Comment


                          • Geo79 confirma prezenta miercuri la 20.00 la intalnirea de la palat.
                            IS-16-GEN
                            IS-16-GEN

                            Comment


                            • prezent si eu in seara asta la 20 :00

                              Comment


                              • Prezent si BCV-ul
                                In sfarsit.
                                PS o sa am la mine un detector smecher (bineinteles de vanzare) un 9950 pret pt forumisti de la 549 la 349 lei sau 300 lei si 10l de benzina
                                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google