Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cea mai tare parcare executata la fix pe splai bahlui

    Comment


    • LNCul va fi si el prezent
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • Steel va fi si el acolo...................unde ?................la palat ...............desigur
        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

        Comment


        • Originally posted by petroman View Post
          Cea mai tare parcare executata la fix pe splai bahlui
          belea parcarea......

          B-93-XXT si el va fi la palat..... 20:00 parca....

          Comment


          • Da da la 20.00 la Palat va asteptam pe toti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Ia sa va aratam si cine au fost la intalnire in aceasta seara:
            1. IS16....CMC CIPRIAN CIPPY am comparat noi xenoanele am montat paravaturile lui GVE si............
            2. IS 06 KBO VLADINIO multe sacrificii face vlad pentru a veni la intalnire..
            3. B 93 XXT BAITZASHUL Andrei incet incet se acomodeaza..
            4. IS 07 RYB TIBERIU na asta e ....
            5. IS 62 BVC JMEK BOGDAN azi nu am mai vandut nimik
            6. IS 24 CIC IOOON_CUG da da astept sa vina vremea frumoasa sa facem fotografii
            7. SV 87 ZUG LUIGELO ziceti voi cum vreti eu nu mai vreau faruri smechere
            8. IS 83 EMI IONUTZEL da da si azi e ok
            9. IS 58 DAB STEEL azi am venit singurel.....
            10. B 71 GVE DMZ_KMIKZE sar-putea sa mai vin nu stiu sigur......da cred ca vin...
            11. B 48 VFY CRISTI nimik de zis azi vfy a venit matinal de tot
            12. 2JDUR9R8DN KAYSER da da frate tu esti frate....
            13. B 95 DET MARIUS-77 am mai lamurit cativa colegi ce-i cu statiile astea
            14. IS 06 HVJ PETROMAN sar putea sa ma intereseze si pe mine o statie
            15. B 76 SBL IONUT am mai facut un ciubuc ......am fost si am cumparat becuri
            16. IS 10 LNC EUROMARKET astea sunt plecari de pe loc cu 5000 de rotatii
            17. IS 06 JFH VALI se fac discount-uri la rca
            18. IS 22 ALC ALEX am montat becu nu mai sunt in ilegalitate
            19. B 80 KIH ANDREI am fost nevoit sa plec asta e...
            20. IS 16 GEN NEAGU v-am zis ca mai vin
            21. IS 05 LKG da imi cer scuze ca nu am venit cu loganul dar a trebuit sa se uite Marius la statia de pe peugeot
            22. IS 62 BVA MURDER asta e daca mi-a placut data trecuta am venit si azi
            23. IS XX ZRZ ZARZARICA m-am ingrasat recunosc ......deasemeni recunosc ca nu v-am facut nici cunostinta cu prietena mea....
            Last edited by euromarket; 5 February 2009, 02:56. Reason: la dublu e mai bine :)
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • Salutare.
              De pe 13 pana pe 16 februarie o sa fiu in Iasi intr'o delegatie. Credeti ca se nimereste vreo intalnire in perioada aceea sau e vreo metoda sa ne vedem la o cofee?
              Pe Steel si pe Euromarket i'am cunoscut la mare si ii salut, bine, defapt va salut pe toti
              sigpic

              Comment


              • foarte lunga lista din seara asta

                luigii orice ai spune tu eu iti zic ca angelurile cu lupe pe ambele pozitii si cu xenon deasemenea ....arata "laser frate " asta ca sa te necajesc:P
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • andy te asteptam.... numarul meu de telefon este 0761 603 496
                  da un tzarr si ne auzim

                  salutam toti noii loganisti si vechii totodata pentru prezenta si spiritul de echipa manifestat in aceasta seara
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • Multumim de asemenea lui Marius pt prezentarea tehnica facuta despre statii , pt cei mai incepatori, asa ca mine in ale radiotehnicii
                    IS-16-GEN

                    Comment


                    • Spre surprinderea mea la ora 21:35 numai era nimeni,cred ca v-ati retras undeva la cald ;).
                      Last edited by Mirzero; 5 February 2009, 14:03.

                      Comment


                      • Aseara am revazut cat de frumoase sunt intalnirile LCI....de acum incerc sa ajung mai des
                        - Imi pare rau ca aseara am plecat asha devreme
                        - Imi cer scuze ca la plecare nu am apucat sa salut toti membri , scuzati-mi greseala nu se mai intampla
                        @ Ciuciosu ... multumesc de comentariu ai fost la subiect
                        @Ionut CIC....inca odata odata iti repet ,angelurile cu xenon pe poziti arata "laser"vorba ta dar credema ca am avut si eu angeluri si m-am lamurit , da nu erai destul de convins de argumentele mele sper ca ai vazut aseara la colegul din suceava ca mai bine vezi cu xenon in proiectoare ,decat xenon in angel plus ca oricat le vei regla nu vad ,mar cel putin ca becuri h4 stoc.....NU SACRIFICATI siguranta si vizibilitatea pe timp de noapte cu un look mai smecher pe timp de zii.
                        @ Ionut LNC : aseara pareai destul de suparat , mentinoez inca odata ca discutia mea cu ana a fost stirct colegiala , numai sa te simti mai bine )

                        Comment


                        • @luigelo: chiar m-ai facut sa rad nu eram man suparat stai calm.... sunt abatut de faza cu angelsii.... ma duc la vaslui sa ii masor cu a lui radu si daca castiga fac investitia daca nu .... asta e si asa se duce la vreo 13 mil... ca sa fie angelsi omologati si xenoanele cu CE (nu sariti, stiu ca tebuie spalatoare si oricum nu le omologheaza nici naiba)
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • @Ionut LNc : glumeam man....acuma sa iti mai zic ceva ,daca apar pe piata angeluri pt logan care sa se poate regla cel putin din masina , nu am pretentia ca sa ii poti regla usor din afara, cu un imbus rotesti putin si ii ridici corespunzator fara sa orbesti alti participanti , pe loc imi cumpar si montez dar pana atunci nu se pune in discutie sa fac o investitie eronata....sfatul meu pt tine este ...si asha ca LNC-ul arata super marfa ii lipseste ceva ...un set de xenonane in proiectoare ...si atunci ar fi super cool .

                            Comment


                            • nu vad rostul xenoanelor in proiectoarele de ceata; in primul rand ca proiectoarele se folosesc dupa cum spun si acestea...pe timp de ceata, iar pe timp de ceata xenoanele nu fac mare lucru; proiectoarele stock sunt 4300k; vezi mult mai bine cu ele;
                              parerea mea...
                              "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                              Comment


                              • hmm nush van disel am avut ocazia sa merg cu un logan cu bixenon in far si xenon in proiectoare si sincer se vedea super bine. Dar hai sa va arat ceva mai frumos decat angelurile comercilizate pe la noi .Ati auzit de proiector bixenon in far stock? Ei bine nici eu nu credeam ca se poate dar cu ajutorul lui Ionut CIc am facut un reserch si iata ce am gasit . Eu zic ca mai bine se merita sa dai bani pe asha ceva decat pe anjeluri
                                Iata linku care pe pasionati nu o sa-i mai lase sa mai doarma noapte http://bluexenon.ro/galerie-foto

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google