Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Teddy View Post
    Salut, chestia asta cu remaparea se face si la 1,5 dCI -70Cp, in Iasi, la cine si cam cat costa?
    Intreb, deoarece la "dimsport" am vazut ca e 250Euro (... scump halatul ...)
    Bafta.
    au facut reducere la dimsport:1.5 dci 350ron,1.4,1.6:150ron
    tel. dimsport iasi:0740412901
    God is my copilot

    Comment


    • b76sbl ... foarte prompt.
      Multumesc foarte frumos.
      Bafta
      Blue Diesel Tech

      Comment


      • Originally posted by b76sbl View Post
        au facut reducere la dimsport:1.5 dci 350ron,1.4,1.6:150ron
        tel. dimsport iasi:0740412901
        prietene am vorbit acum 5 minute cu andrei si costa 290 lei 14 mpi deci cred ca nu stii ce spui... Vroiam sa merg eu cand am auzit de 150 lei si uite ca nu este asa. Multumesc
        1.2 TSI

        Comment


        • si ca sa mai vand ceva...husa capota logan 40 lei.
          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

          Comment


          • Daca va strangeti mai multi va remapez eu benzinarele cu 200 lei.
            ECUFix
            Please don't visit my homepage!

            Comment


            • deci mergeti la dim sport..ca au reducere.."ordin dat de la bucuresti" a vorbit dan_zrz la telefon cu cei de la buc si a spus ca e 150 pt mpi si 350 pt dci...deci va rog calmativa si nu mai folositi texte de genu " cred ca nu stii ce spui" etc...

              aici aveti un post al lui DOC cel de la dimsport bucuresti care anunta reducerile ...documentati-va inainte si dupa asta contrazicetiva...
              iar daca cei din iasi nu vor sa aplice reducerile acestea e o problema la ei(cei din iasi) si cu siguranta poate fi rezolvata daca luati legatura cu dimsport BUCURESTI !o zi buna

              Last edited by iooon; 13 February 2009, 14:25.
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • Expresia mea nu era exagerata , am scris romaneste si am spus un adevar ce poate fi verificat . Intentia mea era sa nu dezinformez . Si aici era vorba de lumea din iasi deci ...
                1.2 TSI

                Comment


                • salut baeti verificam ceva

                  am incercat azi sa scriu ceva si numi aparea pe forum
                  Last edited by valyy; 13 February 2009, 18:36. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • deci husa capota 40 lei
                    detector cobra 9440 - 150 lei
                    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                    Comment


                    • ma bag si eu daca e la pretul de 350 pt 1,5dci

                      Comment




                      • pe cand si in Romania asha ceva?
                        Blue Diesel Tech

                        Comment


                        • Originally posted by $$ilvviu View Post
                          Daca va strangeti mai multi va remapez eu benzinarele cu 200 lei.
                          cati ar trebui sa fim ? Si cand ai putea sa le rezolvi
                          1.2 TSI

                          Comment


                          • Maine daca e asa de cald cum a fost astazi , nu facem o intalnire de pomina mai ales ca am schimbat si eu evacuarea .........................ce ziceti?
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • Cred ca va fi tot senin din cate am auzit, dar oricum , pe orice vreme, voi fi prezent alaturi de colegii mei la 15.00 la Palat .

                              ... mai nou si pe FM
                              IS-16-GEN

                              Comment


                              • La mullti ani! indragostitilor din Club
                                Din pacate maine nu o sa pot ajunge la intalnire, dar promit ca o sa ma revansez miercuri.

                                PS Pentru cei care se gandesc, nu are nici o legatura cu ce sa discutat miercuri.

                                Pentru curiosi asa va arata varianta sport de la Logan : http://www.cancan.ro/2009-02-10/Cum-...cia-Coupe.html
                                Last edited by Murder; 14 February 2009, 22:26. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google