Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • alea de pe site sunt preturi vechi - exista anumite promotii de care stiu doar cei care umbla pe aici LC
    1.2 TSI

    Comment


    • irinel daca te cunosti cu astea de la magazin intreseazate si pt mine cat ajunge o remapare la 1.6 16v plz multumesc anticipat

      Comment


      • benzinare 150 lei
        diesel 350 lei
        "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

        Comment


        • Am fost eu ieri la DIMSPORT si am remapat Loganul meu de 1.4, si baietii de acolo au zis ca oferta este valabila luna asta si posibil si luna Martie dar nu e nimic sigur. In locul tau Vlad!nhO as face remaparea acum.
          Eu sunt multumit de remapare, perfomantele masinii s-au imbunatatit vizibil.

          Comment


          • Vlad ai Pm
            1.2 TSI

            Comment


            • Originally posted by Murder View Post
              Am fost eu ieri la DIMSPORT si am remapat Loganul meu de 1.4, si baietii de acolo au zis ca oferta este valabila luna asta si posibil si luna Martie dar nu e nimic sigur. In locul tau Vlad!nhO as face remaparea acum.
              Eu sunt multumit de remapare, perfomantele masinii s-au imbunatatit vizibil.
              care baieti ca eu stiu sa fie doar unul Andrei
              "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

              Comment


              • De fapt sunt doi baieti dar unul dintre ei face remapari(Andrei)
                1.2 TSI

                Comment


                • de foliat geamuri stie cineva undeva prin Iasi mai ieftin ??
                  Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
                  ID: cipry263

                  Comment


                  • Intrebare urgenta:

                    Stie careva cat costa un far? ca pe al meu l-am spart azi intr-o tamponare.

                    Comment


                    • Originally posted by cipry263 View Post
                      de foliat geamuri stie cineva undeva prin Iasi mai ieftin ??
                      la caro glass in podu de fier; 450 lei m-a costat anu trecut, foliere completa.
                      "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                      Comment


                      • cautam asa ceva mai ieftin in fata blocului cu criza asta... si mai ales ca se aude ca nu mai dau astia voie cu folie pe geamuri..... am gasit si cu 4 mil complet, omologat shi garantie 5 ani !!
                        Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
                        ID: cipry263

                        Comment


                        • vali RMR are 2 faruri... alin 072290970

                          in magazin gasesti de la 175 la cca 450 ron

                          ps: e grav la tine ?
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • Nu e grav, doar s-a spart farul din dreapta, ma duc acum in service sa vad ce e sub masca, ventilatorul era putin deplasat.

                            Cu farul am rezolvat, am facut comandaq la silviu_79.

                            Merci oricum de info.

                            Comment


                            • Aseara tarziu a fost --------"PIMPARIT"-------------- si cmc -ul cu o evacuate noua nouta de 60mm cap coada . Na ca acu suntem 2 cu evacuarea schimbata complet in Iasi!!!
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • Am fost la service, iar tipul de acolo mi-a zis urmatoarele:
                                -trebuie schimbat radiatorul, pentru ca are doua picioruse rupte, iar nu stiu ce tavita e deplasata, cost aproximativ 12 mil;
                                - trebuie schimbat farul, aprox 3,5 mil;
                                -trebuie schimbata traversa fata, nu stia cam cat ajunge;
                                - trebuie schimbata una din cele doua grile stil fagure de la spoiler;
                                - trebuie inlocuit suportul pentru spoiler, partea dreapta (acesta fiind rupt);

                                Cost estimativ undeva la 20 mil.

                                Deci trebuie sa il repar pe CASCO.
                                A zis ca toata operatiunea dureaza cateva zile. Sincer nu as merge la ei, mi se pare ca umfla facturile, si nu imi inspira incredere. Ce recomandati?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google