Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mercy Marius.....tare nashpa cu gripa asta....ce sa-i faci ......tot raul spre bine , mai scapa altiii de mine ..........
    Salutari doamnei tale din partea mea si a sotiei mele , sa ne vedem cu bine.....
    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

    Comment


    • Insanatosire grabnica domnului luptator cu focul (Steel). Ce zici, ma prinde casca ta, nu? La multi ani doamnelor si domnisoarelor de la Iasi!
      Attached Files
      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

      Comment


      • --------------------------------------------------------------------------------

        Salutari de la Logan Club Brasov !!!!!!

        Va rog sa intrati pe threadele de mai jos ptr.a posta propunerile voastre referitor la calendarul de intalniri si bineinteles ca sunteti invitati si la intalnirile care au loc la Felix si Sibiu unde daca doriti sa participativa rog sa va treceti pe lista deschisa in threadurile respective .







        Va multumesc si va astept sa ne intalnim.
        __________________
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • apropo de caledarul intalnirilor regionale trebuie propusa o locatie pentru intalnirile regionale moldovenesti.... in acest sens eu recomand Piatra Neamt

          pentru zona moldovei cred ca e buna ideea sa facem regionala moldovei la piatra
          ca e si zona faina, cazarea ieftina, la stadion sau in strand e loc berechet de parcare pt intalnire....

          la iasi suntem multi intr-adevar dar uite la a 3a regionala care se tine in iasi nu am gasit cazare sub 100 ron si s-a dovedit a fi un impediment... mai avem 7 zile pana la intalnire si speram totusi sa iasa bine.... eu unul am fost multumit de ce a iesit la piatra.... pb cu masa... e alta macare de peste... aia de la pensiunea unde am mancat sunt de vina nu organizatorii.... parerea mea ...

          apropo de propunerea asta sa vedem ce zic si colegii din galati (si acolo e pb cu cazarea), botosani, vaslui, bacau

          de la piatra in jumate de ora esti in bicaz, ai si manastiri in jur.... are si telegondola, suficiente puncte de atractie si cel mai important se poate gasi cazare la moft si la preturi rezon eu votez pt piatra....

          astept parerea voastra loganistii ieseni, si sper sa fiti in asentimentul meu...

          apropo: miercuri seara prezenta obligatorie va rog.... cati mai multi da ?
          Last edited by euromarket; 9 March 2009, 03:06. Reason: Automerged Doublepost
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • Originally posted by ciuciosu36BUN View Post
            In curand si alte foto ca nu stiu ce are dar nu merg postate!!!
            Incearca sa le modifici dimesiunile!!!! sunt prea mari, m-am lovit si eu de pb asta!!!

            La multi ani si de la noi pt d-na steel

            NE VEDEM DUMINICA ;)
            VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
            sigpic

            Comment


            • Votez Piatra , si multumesc ptr.urari...
              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

              Comment


              • ucraina la cernauti
                ultimele doua sunt la metro
                Attached Files
                sigpic42.453.149

                Comment


                • deci sa inteleg ca mergem cu regionala la piatra?? sau nu am inteles bine...
                  Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                  Comment


                  • ai inteles prost

                    a 3a regionala din moldova se tine la iasi si odata la 2 luni ne vom intalni cu totii in cate un oras moldav dar pentru calendarul intalnirilor logan club romania pentru zona moldova se stabileste o data si o locatie care ramane batuta in cuie pentru intalnirile regionale....
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • Ciuciosule daca el a zis ca da cauciucuri cu 150 de lei, si dupa aia zice ca defapt le da cu 200 asta ce e? Mi se parea normal dak a zis k e 150 lei bucata asa sa le dea, nu cand sun lumea sa o dea intoarsa si ....... ca vai, ca stai, ca hau, ca bau. Nu eu m-am dus la el sa ma rog de el sa imi vinda cauciucuri el a venit nu?
                      De afaceristi de astia m-am saturat.
                      sigpic

                      Comment


                      • Daca mai sunt doritori pentru un week-end la Felix in luna Mai, ii rog sa intre aici: http://www.loganclub.ro/forum/intaln...?t=9059&page=5 sa se inscrie.

                        Comment


                        • hai ca sa inteleaga toata lumea.....
                          CMC are un prieten care aduce cauciucuri sh ne-esapate cu grad de uzura 5-15% cu pret cuprins intre 100-150 ron pt 15" si ~200 ron pt 16"

                          doi colegi au facut comanda intelegand pretul de 150 vehiculat la ora aia de seara.... partea proasta a venit cadn au vrut sa cumpere cauciucurile si au aflat ca de fapt pretul e de 200 ron.... cel putin asa am inteles ca a fost cu muz... steel avea pe 15 parca dar s-a razgandit sau ceva....

                          am vazut cauciucurile si am vorbit cu ciprian - cmc.... deci cand vrem efectiv si avem banutul in buzunar mergem la nenea, a doua zi sau ceva la modul ne aduce cauciucurile... am inteles ca are toate natiile de dimensiuni
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • 215/50/16 garantat nu are
                            "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                            Comment


                            • Are man, eu i-am facut comanda de 215/55/R16 , V-uri 200 lei
                              sigpic

                              Comment


                              • fac tot posibilul sa ajung maine..desii am avut niste zile foarte pline , mai ales ieri... maine o sa ajung...
                                de ce zic ca ieri a fost o zi plina si in acelasi timp PROASTA??? ei bine..am inceput-o foarte bine...am avut 2 accidente in aproximativ 30 minute )) ..stiu suna imposibil dar e adevarat eu am reusit va dau un sfat ..nu mai intrati in intersectii pe culoarea galbena a semaforului aaa..si feritiva de tramvaie)) ele nu pun frana..sau ma rog vatmnii nu pun frana as fi vrut sa bag masina joi la reparat...si cred ca asa o sa fac..pt ca am nevoie de ea .. dar o sa vad...ca in acelasi i\timp vreau sa fiu duminica la intalnire cu masina cu tot

                                ps...masina nu are daune prea mari...inca se mai poate circula cu ea se tine tare )))
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google