Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • veniti miercuri seara la intalnire cu mic cu mare am niste vesti suppppeerrr tari.... incepe o noua ERA in logan club iasi deci e prea tare..... promit sa nu repet informatia.... 20.00 la palat

    news: multumita primariei si politiei rutiere din cadrul unui oras de 5 stele nu ni se permite intalnirea la palat...... romania always surprising..... dar am rezolvat cu locul de intalnire in era shopping park - carrefour .... dupa ce treceti de antibiotice, in valea lupului este un sens giratoriu in care faceti dreapta si urcati pe pod si veniti la intrarea in supermaketul carrefour si acolo unde sunt locurile albastre vom sta noi alineati.... ca surpriza cel putin 3 masini din club vor fi expuse in incinta galeriilor comerciale toata ziua.... evenimentul va fi mediatizat si in cadrul era shopping park

    din cele 3 masini nominalizate de mine ce e drept ..... se numara CMCul si TYBul.... un fel de clona a cmcului.... Mai sunt in discutie LKG, LNC (sper sa nu va suparati), RMR, MUZ

    ps: sper ca ati adus cu totii cei 30 ron ca e nevoie de capital nu gluma.....
    Last edited by euromarket; 10 March 2009, 23:36.
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • mare atentie prin orasi...misuna de politie...apropo de trecut pe galben..am renuntat...cum palpaie galben ..stop
      "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

      Comment


      • pt cele trei masini eu propun.....muz ,lnc ,- tyb sau rmr- ordinea nu are importanta fara nici o suparare sau mai stiu eu ce asta e parerea mea
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • Eu zic sa venim cati mai multi maine la Palat si vorbim acolo cu totii !!!!!!!!!! Si pe larg si nu ne deranjeaza nimeni dar la 20:00 sa fim acolo nu mai tarziu sau mai devreme!!!!!!!!!!!
          Last edited by euromarket; 11 March 2009, 00:10.
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • dragalasilor completati formularul acesta pentru a face afisele ce vor fi instalate pe masini:
            http://spreadsheets.google.com/embed...JGBfPlgEixppZw

            in iasi se ia carnetul pt trecerea pe intermitent

            buna ideea lui cic.... propuneti fiecare 5 masini pentru a fi expuse 3 + 2

            de ex:
            cmc, tyb,lkg + muz,cic
            Last edited by euromarket; 11 March 2009, 00:28. Reason: Automerged Doublepost
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • cmc,tyb si gve cmc-ul e bun asa cum e .....tyb -ul si el vine din urma tare ......gve-ul mai ales cum e acu e mortal cu colantul pe capota si jante blink ....dar vb maine la intalnire
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • ce colant pe capota bre ?
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • new entries.....

                  cam ce pregatim noi ca materiale.....

                  - unu e afisul care va fi pus in era....

                  - unul e peoplestopperul care il vom folosi noi.... pentru unu din asta ne-ar trebui 100 euro sa facem unul din aluminiu sa il punem in era in galerii.... cred ca e timpul sa gasim primii sponsori

                  - noile stegulete

                  mai trebuie flyere.... si alea a4 de pus in parbriz.....

                  foarte important: sper sa nu va suparati ca am folosit imaginea cu masina mea.... avem nevoie de ceva atragator, ceva al nostru.... sper sa nu apara discutii
                  Attached Files
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • ionut deci toti trebuie sa dem cu parea de masinle expuse eu as zice de CMC sport LNC elegant TYB tot sport Muz elegant si sport si as pune una clasica una simpla cu culoare orginala ..cum ar fi vali007 sa intelga lumea ca nu numai masini tunate pot intra in club !! parerea mea !!!

                    Comment


                    • eventual una trantita cu suspensii
                      "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                      Comment


                      • Salutare la toti. Imi pare foarte rau ca nu am ocazia sa pot participa si eu la intalnire regionala, din motive personale. In ultimul timp merg foarte des in Vatra-Dornei , si din acest moment au inceput problemele cu politia, din cauza depasiri de viteza. Din ianuarie 2008 am un detector Cobra ESD 7000 care in mod surprinzator isi face treaba foarte bine (doar pentru radarele amplasate in masini mobile) , dar si baietii de la politie incearca si au reusit sa tina pas cu tehnologia si au amplasat Radare Fixe -Camera foto. Cobra ESD 7000 nu face fata la acest gen de radar , te anunta cu aprox 10 m departate de el ...asa ca am adunat pana acum 6 pct penalizare. Asa ca va cer o parere :

                        Sistemele GPS detecteaza aceste radare
                        Exista vreun detector pt aceste radare fixe

                        AStept raspunsul vostru ...Multumesc si bafta la toata lumea
                        Last edited by Luigelo; 11 March 2009, 13:57. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • foarte buna interventia lui vladhinio
                          putem face altfel atunci punem 3 standard si intre ele punem 2 sport

                          cred ca da mai bine in poza nu ?
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • Afisele A4, daca le primim azi, am putea sa le purtam pe masina pana duminica pt a informa cat mai multa lume, ulterior acestia sa vina in mometul respectiv acolo la eveniment .

                            da ionut , putem sa le intercalam , poate astfel contrastul e mai evident , intre una netunata si una tunata.
                            Last edited by Geo79; 11 March 2009, 14:05.
                            IS-16-GEN

                            Comment


                            • @Luigelo: sistemele GPS nu sunt capabile sa detecteze radarele fixe cu camera.
                              Ceea ce pot face sistemele de navigatie cu GPS este sa te informeze ca in zona respectiva e radar bazat pe o baza de date stocata in memoria dispozitivului. Deci depinzi de cat de buna e baza respectiva de date.
                              Unele detectoare fixe nu pot fi detectate cu nici un dispozitiv deoarece folosesc senzori de tip bucla inductiva palsati in asfalt. Acestia nu emit unde detectabile. Acesti senzori sunt pusi de obicei cate doi si detecteaza trecerea masinii peste ele si, pe baza cunoasterii distantei dintre ele si masurarii timpului intre cele 2 evenimente, iti pot masura viteza cu o precizie foarte mare.
                              http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                              Comment


                              • Tocmai am vorbit cu cei de la Caremil Bucium si cica la reconstatare (dupa ce au dat jos spoiler si ce mai era pe acolo), au observat ca e fisurat si intercooler-ul. Acesta cica ar venii cu un transport de piese joi seara, deci vineri dimineata il au si il monteaza pe masina.
                                Asadar cine ma transporta si pe mine in seara asta la intalnire si inapoi? Aaaa, am uitat sa mentionez, stau in Pacurari, peste drum de reprezentanta Fiat.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google