Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O rugaminte ptr.cei ce ati facut poze , faceti va rog cate un cd si aduceti-l miercuri ......vreau sa fac ceva frumos si-mi trebuie material............o sa am nevoie si de ALC sa ma inspire.....
    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

    Comment


    • S-a deschis topicul regionalei pe Moldova, a IV a , de la Galati.
      Aici vor fi discutiile. http://www.loganclub.ro/forum/patra_....html?p=281314
      Toata stima

      Si bineinteles, felicitari iesenilor. A fost super. Mi-ati facut viata grea in vara. Va asteptam

      Comment


      • Originally posted by hriberiu View Post
        doar atat
        astea sunt de amator
        asteptam altele mai detaliate

        MUZ vecinu` meu
        Pictura in aerograf (in special pictura pe masini, motociclete, casti, dar nu numai) sunt adevărate opere de artă.

        Comment


        • v-am rugat sa puneti imaginile la threadul cu intalnirea a 3a regionala.....

          propunere de design pentru legitimatii.... acestea trebuiesc facute repede repede.....
          Last edited by vali007; 16 March 2009, 23:11. Reason: Automerged Doublepost
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • eu cred ca totul a fostu super misto pentru prima intalnire de genul asta la care am participat eu cred ca totusi in primul rand suntem o comunitate de prieteni, inca o data FELICITARI TUTUROR CELOR CARE SAU OCUPAT CU ACEST EVENIMENT
            Last edited by vali007; 16 March 2009, 23:12.

            Comment


            • legitimatii

              propunere de design pentru legitimatii.... acestea trebuiesc facute repede repede.....
              Attached Files
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • legitimatii???cum? cand? cat costa?
                buna ideea si ...oferta

                p.s.domnu` morarasu fanica fara sapca seamana rau de tot cu sile. sile camataru`.tot respectu` pt nea fane
                sigpic42.453.149

                Comment


                • stimabile teddy... certurile in familie sunt date cu var la curatenia de primavara .... cca dupa o saptamana de la producerea lor.... pana atunci imi cer inca odata scuze.... poate am fost prea acid aseara cand ti-am scris.... ma deranja faptul ca se tot lungea parca taiasem capul cuiva..... sper sa ma fi facut inteles

                  pai haideti sa strangem ceva date..... trimiteti-mi un mail la euromarket @ gmail . com cu datele voastre nume prenume, username, data de cand sunteti membru (macar cu aproximatie) foto pt voi si auto..... daca nu aveti facem o sedinta foto intr-o zi

                  pret.... nu stiu cred ca undeva la 1 leu max 2 lei... nu poate sa coste mai mult.... un cartonas plastifiat pe o parte, taiat la ghilotina si dat o gaurica in centru sau pe laterale pentru sistemul de prindere.... si o sa mai facem o versiune de purtat in masina.... nu ? si eventual pe verso sa punem ceva la modul: daca te-am deranjat sau ocupat locul de parcare imi cer scuze si te rog sa ma suni la nr XXX.XXX.XXX - asta ar putea fi o alta faza de civilizatie care am putea sa o punem in aplicare.... ideea a venit tot de la un loganist
                  Last edited by euromarket; 16 March 2009, 20:16. Reason: Automerged Doublepost
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • Da, iata o idee foarte buna cea cu legitimatiile pe care i-am propus-o acum un an lui iooon_cug intr-o discutie pe mess, acum sper din tot sufletul sa de-a roade.
                    Partea verso cu nr. te telefon este mai mult decat benefica si de bun simt.
                    Bafta multa si fara nervi.
                    Blue Diesel Tech

                    Comment


                    • De acord cu legitimatiile si cred ca neaparat pe spatele acesteia trebuie pusa fraza cu scuzele si nr de tel. o pui imediat in geam cand simti ca ai parcat intr-un loc mai "periculos"
                      ionut, poate nu trebuie neaparat facute doua pentru ca oricum unde mergem noi , e si masina si viceversa.
                      putem face una singura pe care sa o putem lua si cu noi in caz de nevoie (cu gaura prindere de care spuneai, intr-un colt), si sa o lasam si in masina in caz de parcare pe "teritoriu strain" eventual sa fie la dimensiunea unui buzunaras de ala din plastic care se lipeste pe parbriz, in care iti pui RCA-ul.

                      trebuie adunate datele deci si sedinta foto
                      Last edited by Geo79; 16 March 2009, 22:26.
                      IS-16-GEN

                      Comment


                      • salutare ghici cine sunt ........ dupa cca un an si ceva mi-am facut cont :P

                        Comment


                        • mos craciun?
                          "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                          Comment


                          • pentru cei care nu ma cunosc.... cristi is 99 vfy

                            salutare si va prezint loganul meu ... CURAT :p
                            Attached Files

                            Comment


                            • Cristi aveai niste praf pe janta...deci nu e curata)

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google