Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bine ai venit pe forum cristi, era si timpul ...

    Comment


    • de necrezut ...cristi are cont pe forum...felicitari ))))
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • si cat mi-a mancat urechile sa ii fac cont
        IS 10 LNC Facebook

        Comment


        • Finally, mi-am luat masina din service.

          Comment


          • eu inca nu am luat-o dar sper ca la intalnirea de duminica sa vin cu ea..asta daca sunt in iasi ....
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • dak facetii legitimatie vreau si eu ?

              Comment


              • Maine seara ne intalnim la ERA la ora 20:00 si vreau sa aduc aminte celor care au ignorat si incalcat doua mari reguli impuse de gazde.... viteza de maxim 20 km/h si neefectuarea manevrelor de drift, semidrift, intoarceri cu frana de mana si curse de accelerare.....


                Scopul adunarii publice il constituie cooperarea posesorilor de autoturisme marca Dacia tip Logan in eficientizarea exploatarii acestora, intalnirea fiind una cu caracter pasnic ce NU prevede intreceri sportive, drifturi, circuite, etc. Va asiguram ca adunarea se va desfasura in mod pasnic si civilizat.

                Va rog sa respectati intelegerea cu cei de la ERA pentru a nu avea probleme.

                Comment


                • Fratilor, m-am hotarat, i-mi iau si motor, ca nu se mai poate !!!
                  Spune-ti si voi daca se merita ori ba ???!!!



                  La modul serios acum, din fericire pentru clubul nostru am depasit faza de intalniri cand si cand la dreapta sau la stanga Palatului, cu momentele inerente si nu tocmai placute in care eram intrebati ce si cum de catre organu' .
                  Dar aceasta situatie trebuie mentinuta prin purtarea si conduita inpusa de catre cei ce au facut posibil acest lucru.
                  Mai multa atentie de la fiecare in parte pentru binele tuturora .

                  Cu respect Marius
                  Attached Files
                  Last edited by MARIUS-77; 17 March 2009, 22:48.
                  http://www.cbmania.ro

                  Comment


                  • Marius , ma bag , vreau si eu doua, unul pe dreapta si unul pe stanga si tot asa "rosu Ferrari", ca-n imagine ;) vad ca are toate dotarile

                    Ionut LNC , datele pt legitimatie sunt trimise
                    IS-16-GEN

                    Comment


                    • Mai lipsesc niste postari!!!!! Ulterioare celei lui Geo79. Euromarket?????

                      Comment


                      • cum ziceam cei de la piatra si botosani au cerut sigla noastra si printr-un poll am vrut sa vad cine e de acord sa o dam si cine nu pentru ca staful a cam zis ca nu
                        Aici simt si eu ca trebuie sa intervin cu cateva observatii dar va rog fara nici o suparare nici de partea lui Ionut nici de cea a lui Cristi.

                        1. Nu inteleg de ce stafful de la Iasi nu este de acord ca acea sigla sa o avem mai multi chiar daca nu suntem din Iasi. Deci chiar acea sigla este foarte reusita si chiar reprezinta Logan Club. Ar trebui sa fiti mandri ca aveti pe cineva care se pricepe sa faca asa ceva (LNC) si ar mai trebui sa fiti mandri cand vedeti acea sigla si pe alte masini din alte judete. Chiar daca suntem din judete diferite, LoganClub e numai unul si ma gandesc eu ca ar fi bine daca aceasta sigla care spre deosebire de altele pe care le-am vazut pe forum chiar arata bine, e reprezentativa (felicitari Ionut pt ea, nu cred ca cineva se va indoi vreodata ca a fost facuta la Iasi sau daca eu o reproduc sa zicem imi voi pune pe ea Made By AngelBoY... niciodata nu voi face asa ceva) ar deveni simbolul national Logan Club.

                        2. Cat despre mesajul primit de Ionut de la Cristi ce sa spun, Nu e frumos, nu e frumos sa folosim un asemenea limbaj nici in mesajele private nici pe forum. Dar totusi ma inclin spre parerea lui Cristi, noi, cei din celelalte judete nu dorim sa facem furaciune sau mai stiu eu ce, doar dorim sa purtam insemnele Logan Club, care daca cei din Iasi chiar nu sunt deacord sa ne lase sa le folosimi (desi nimeni nu a spus ca nu e facuta de Ionut) nu e nici o problema, o sa incercam sa ne gasim fiecare judet sigla sau ... nu stiu ce sa zic, dupa cum am zis si la 1, frumos ar fi ca toti si aici zic daca nu toata tara, macar cei din zona moldova sa adoptam aceasta sigla despre care toata lumea stie ca e facuta de Ionut.

                        3. Eu chiar m-am simtit super tare ieri, cand un organizatorul de intalniri de la un club din Moldova mi-a spus ca i-au placut foarte mult steguletele noastre si ca vor si ei formatul sa-l modifice si sa-l adopte, motiv pentru care le-am si trimis grafica in format Corel pentru a-l pujtea edita.

                        4. Atat sigla cat si sloganul vostru "Aici toti suntem prieteni" ar trebui adoptate si de restul cluburilor, parerea mea e ca sunt FOARTE reprezentative.

                        5. Sincer mie mi-a placut foarte mult flyerul din Era de la regionala, si de aceea am facut si eu unul pentru noi in Roman cam in acelasi format si idei.
                        Sper sa nu fie nici o problema si cu acasta. Am sa va si atasez sa vedeti, si daca e vreo problema..... am sa incerc sa-l schimb.

                        LCI1.jpg ----------- LCR1.jpg
                        Logan Club Iasi ----- Logan CLub Roman


                        In rest sa auzim numai de bine si, dupa cum spunea cineva ... "restul e Logan".
                        VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                        sigpic

                        Comment


                        • angelboy nu e bun pt ca ai corectat greseala si nu mai apare sandra :P
                          felicitari... vezi sa stie si cei din kaufland de voi sa nu comenteze si apropo de bibiul galben vezi ca copyright are Topart... cauta-i si discuta cu ei ca sa nu te trezesti cu surprize
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • Daca Topart nu coopereaza poti pune masina mea.
                            Eu nu sunt mofturos
                            ECUFix
                            Please don't visit my homepage!

                            Comment


                            • Am reusit sa montez inchiderea portbagajului din buton. Numai ca nu am reusit sa indoi sarma cum ar fi trebuit. Poate ma ajuta cineva la intalnire.
                              Ne vedem diseara

                              Comment


                              • Salutare tuturor .....ce mai este nou pe la voi ? Radu intra pe YD: MARIAN_S_PETRE sa vb despre legitimatii si urmatoarea intalnire ....SALVE SI NUMA BINE !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google