Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • momentan am o dacie break din '92 ... dar o schimb in curand si nu sunt inca hotarat ce sa-mi iau . Nu va ganditi la CLK`uri sau Q7`sau X`6 :P .. ceva mai de om muncitor :P
    :: VW Golf 4 1.9 T AXR cp :: 2002 :: 205/55 R16 91H :: Reflex Silver Metallic (LA7W) ::

    Comment


    • si ce bre breaku nu tot dacia scrie pe el ? :P vino pe la intalnire daca iti zice cineva ceva de break imi zici mie si se rezolva
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • sa vad ce rezolv cu "gardianu`" ...
        asta e marea problema ;))

        tre sa cer invoire :P
        Last edited by DeeLiTe; 19 March 2009, 22:10. Reason: Automerged Doublepost
        :: VW Golf 4 1.9 T AXR cp :: 2002 :: 205/55 R16 91H :: Reflex Silver Metallic (LA7W) ::

        Comment


        • Originally posted by DeeLiTe View Post
          sa vad ce rezolv cu "gardianu`" ...
          asta e marea problema ;))

          tre sa cer invoire :P

          ia "gardianu`" cu tine

          eu am doua gardience si le mai iau dupa mine din cand in cand
          tre sa mai ajung si eu pe la intalniri ca in ultimul timp le-am cam sarit...
          sigpic42.453.149

          Comment


          • o sa-mi fac planul de atac :P
            :: VW Golf 4 1.9 T AXR cp :: 2002 :: 205/55 R16 91H :: Reflex Silver Metallic (LA7W) ::

            Comment


            • " 10. IS 69 SNT -DAKOTA azi fara soferita "
              mda, fain club al barbatilor , oare trebuie sa facem si un club al posesoarelor de LOGAN ? ( eu cu mine )
              Last edited by clariona; 20 March 2009, 00:16.

              Comment


              • eu zic ca suntem un club destul de primitor clariona, asa ca te asteptam printre noi la intalniri
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • deelite si eu am avut break...asa ca te asteptam cu bratele deschise
                  Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                  Comment


                  • Originally posted by euromarket View Post
                    poenita cu counterstikeri

                    vesti bomba... cu putin ajutor de la bucuresti s-ar putea sa cesionez parcarea de la carrefour pentru amenajarea unui spatiu destinat drifturilor si pt probe de indemnare contra cost ..... misto nu ?
                    super!sbl-ul asteapta!
                    God is my copilot

                    Comment


                    • In Logan club iasi nu conteaza varsta membrilor sau sexul ........ cel mai importante sunt masinile noastre ......noi suntm doar cei ce ne folosim de ele sau le plimbam..
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • graise ciuciosu)
                        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                        Comment


                        • Am reusit si am terminat cu pozele. Sper sa va placa din motive obiective - sunt mult prea multe ca sa le urc una cate una, am sa atasez arhive in care le gasiti. A trebuit sa le micsorez deci e posibil sa scada putin calitatea lor ;)

                          La unele din ele nu am stat foarte mult sa le retusez deci daca aveti obiectii sa ma anuntati

                          In rest ne vedem duminica si spor la sofat aka ocolit gropile


                          Ionut, stiu ca ai sa te iei de mine ca de ce nu am pus pozele pe postul cu intalnirea regionala, am sa dau acolo un link. Doar ca apucasem sa dau upload la zip-uri si cum a durat ceva timp nu am mai dat cancel sa ma duc dincolo ca ma dadeam cu capul pe pereti. Sunt 100 de poze :-s
                          Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                          Comment


                          • faine poze

                            Comment


                            • rar te joci cu aparatul dar si cand o faci.... lasi lumea masca... frumos tare de tot
                              FECILICITARI si sa scrii niste tutoriale da.....
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • fain tare .. !!
                                :: VW Golf 4 1.9 T AXR cp :: 2002 :: 205/55 R16 91H :: Reflex Silver Metallic (LA7W) ::

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google