Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bv steel sooper fain filmuletu si bv si fotografului [lor] data viit sper sa nu mai scot limba

    btw off topic : prea tare preaaa http://www.youtube.com/watch?v=G06WD...eature=related
    ionut niste jante d`alea ar arata beton pe calu tau alb
    vruuum vruuummmm vruuuuuuummmmmmPOC!

    Comment


    • Salut, hai...propunere..decenta....duminica toti cu familiile...,sau cu prietenele....mici , frigarui... distractie.... ca acu un an am propus legitimatiii si nu a eshti nika, acu daca a dat ghiocelul si urzicele, hai sa ne adunam cu totziii vis a vis de partia de schii, la un gratar ... ce spuneti fiecare cu mici si carnitza, fiecare ce aduce... sa ne cunoastem ... e bine?
      Blue Diesel Tech

      Comment


      • ceva in genu ala vroiam..da pe 15..ca nu am bani de mai mult:P acu sa vad ce o sa gasesc... oricum..ceva in genu la oz superturismo wrc mi-ar placea...
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • nu doresc sa par ... , dar
          Salut, hai ... propunere ... decenta .... duminica 29.03... toti cu familiile si copiii ...cu prietenele sau prietenii .... mici, frigarui ... distractie.... ca acu un an am propus legitimatiii si nu a iesht nika, daca a dat ghiocelul si urzicile, hai sa ne adunam cu totziii in vale la partia de schii sau alaturi mai spre Carlig, la un gratar, ca sunt amplasate la greu... ce spuneti, fiecare cu ce aduce carne sau carbuni, ... sa ne cunoastem mai bine... e OK?
          Blue Diesel Tech

          Comment


          • tedy..mesajul tau a fost postat si mai sus... de ce l-ai repostat?? in fine...
            1-noi ne cunoastem destul de bine, dar nu asta e ideea...
            2- la iarba verde cu siguranta v-om iesii..dar mai incolo cand va venii si caldura..sa fie macar 15 grade afara...in cazul in care nu stiai noi am iesit si anul trecut la gratar..dar era primavara afara..nu ca acum iarna pe o vreme de genu asta noi preferam sa stam pe langa masini si apoi la o cafea sau ceva de genu undeva la caldura...mai nou in era

            acum e ok ? no offence dar acu cateva zile mai ca il injurai pe ionut si acum invitatii la gratar iarna :-??
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • Salutare la toata lumea, nu am mai reusit sa ajung azi , miercuri sunt prezent . M-am intalnit cu "ZUM" prin fundatie, apoi la agronomie si ne-am salutat.

              Faine toate pozele si filmuletele. Felicitari pt cei care le-au realizat.

              Abia astept legitimatiile . se mai fac, nu? cotizam cu ceva acum sau cand le primim ?

              Am vazut si am mai auzit colegi de-ai nostri ca merg in Moldova, peste Prut. de mult ma gandesc sa fac si eu o "excursie" in colo. sunt intradevar chestii mai ieftine ? de asta se duce lumea sau doar in interes de serv ?
              IS-16-GEN

              Comment


              • Ionut, vezi ca nu iti merge pozitia pe spate dreapta, am observat cand am plecat de la Era.

                Comment


                • da..am remediat problema..mi-a spus si alex...
                  cand am ajuns acasa..am desfacut tripla sa vad ce ae..si erau oxidati vreo 2 pini...i-am scos pe toti si i-am curatat cat de cat...nu pre vedeam ca era intuneric....dar distractia a fost cand sa ii pun la loc ) ca m-am chinuit cam 15 minute sa ii pun in pozitia corecta...am incercat fel de fel de variante la care se aprindea lumina in bord fara sa pun eu pozitia ba se aprindea lumina de frana..stopul de pe luneta )))tehnologii ))


                  merci oricum

                  si chair azi discutam cu alex..de ce se aprind semnalizarile ,in special la taxiuri, cand franeaza )
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • Tin sa va anunt ca in data de 15 16 17 Mai va fi intalnire Regionala la Felix, intalnirea propriu zisa va fi duminica la ora 10 in parcarea de la 1 mai(cine o mai fost stie) Va rog sa confirmati prezenta. Daca doriti cazare, inscrierile pe lista de cazare se fac pana in data de 29 cel tarziu a lunii curente urmand ca pana in data de 7 aprilie sa fie dat avansul pentru camera.. mai multe detalii precum si preturi gasiti la http://www.loganclub.ro/forum/intaln...i-t9059p7.html Precum si lista participantilor.

                    Sunteti cu totii invitati din toate partile avand in vedere ca atunci deja va fi vara, caldura, meritam toti cate o baie sa ne racorim Va astept.
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • LNC....Steel stiti ca v-am aratat gaura aia....la mine sub parbriz.....eee sa stiti ca nu asa e modelul...numai la mine e asa...maine cand ma duc la caremil cu oglinda le arat si chestia aia si ii intreb ce e cu ea.....oricum sun si la VC sa ii iau la.....^&^*
                      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                      Comment


                      • teddy o sa iesim la gratar dar sa se incalzeasca putin sa ne priasca si noua..... cu legitimatiile nu are rost sa fii asa suparat in conditiile in care toata lumea (care nu e deranjata de smsuri) a fost anuntata sa isi trimita datele si fotografiile pentru realizarea lor.... iar azi am avut sedinta foto special pentru acest lucru

                        pentru legitimatii o sa strangem cate 5 lei noi si in banutii acestia vom face si un dvd dublu cu filmarile care au fost facute pana acum in LCI ( Piatra, A 50a Intalnire LCI, Evenimentul de la Era)

                        jmek a ta e mai jmekera

                        vali... mi-a stat inima.... credeam ca a mea nu merge

                        Avem fotograf de fotograf si video producer de marca sa ne laudam cu ei si sa ne traiasca sa ne mai traga in poze si cadre

                        Filmuletul de la steel:



                        ma pregatesc sa dau comanda de praguri noi cum am eu pe masina.... cine se baga e 125 lei si daca comandam mai multe poate prindem o reducere

                        steell.... eu nu te mai felicit pentru filmulet :P am inceput sa fac bani cu el.... l-am pus pe card si dau videoteca pe copou in masina mea ruland filmul tau mai strangem un ban la fondul de rulment

                        asta seara pe copou divizia pasarilor rapitoare de noapte posesoare de cuiburi tip logan s-au intalnit ad-hoc si au fost: agz,vfy,mko,gml,hcj,zrz

                        salutam membrii noi veniti si stikeriti
                        Last edited by euromarket; 23 March 2009, 04:08.
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • Super TARE!!!
                          http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

                          Comment


                          • Sorry KeanuRev, dar la adresa care ai postat-o ceva mai sus ---> ERROR 404 - PAGE NOT FOUND - si ma bate gandul sa fac deja o programare, prin simplul fapt ca nu am ajuns niciodata prin partea de vest a tarii !!!
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                            Comment


                            • Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
                              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                              Comment


                              • @cat_alex52: Intra pe Sectiunea Intalniri nationale, si acolo ai sa gasesti un topic despre intalnirea de la Felix.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google