Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nici eu nu ajung diseara ....scuze.
    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

    Comment


    • sa inteleg ca azi nu vinde nimeni nimic ?
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • @ Ionut - lnc : multumesc de informatii, since nu stiu ce sa fac , nu vreau sa sacrific vizibilitatea pe timp de noapte cu o lumina mai smechera pe timp de zi . Cand aveai tu bixenoane pe faruri stock te auzeam ca ar fi mai bine un set de 55 w, tu avand de 35w. dar daca ai zis ca imprastie lumina si nu o focalizeaza trebe sa mai studiez problema inainte sa fac investitia.
        @ Cipri - Cmc : tu ce parere ai ca stiu ca ai bizenon ce ma sfatuiesti
        @ Stell - Dab : se vede ca ai depus ceva efort dar produsul final e super tare - Felicitarii
        @B 95 det : Ziceai ca ai detector de radar care sa faca fata radarelor fixe ...m-am saturat de amenzi. Am si eu o propunere da-mi si mie un detector ( in proba ) care sa faca fata acestor radare si daca este ok il achizitionez . Ms mult
        @ GVE : da un id sau nr de tel vreau sa vb ceva cu tine

        Comment


        • eu vand jante, cauciucuri separate, arcuri stoc, toba stock, oglinzi electrice; sa vin cu ele?
          "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

          Comment


          • Care mai vrea sudura de asta " smechera" sa-mi zica... cunosc eu pe cineva cu asa jucarie... mi-am facut si eu la el... tzupeer ! Ma gasiti la 0751 248 088 ca pe forum mai rarut...

            Comment


            • Ne vedem diseara !
              http://www.cbmania.ro

              Comment


              • Un desen si de la mine..
                Attached Files

                Comment


                • era: 20:00 sau mai devreme un pic .... poate facem un omulet de zapada
                  vruuum vruuummmm vruuuuuuummmmmmPOC!

                  Comment


                  • Originally posted by JmEk View Post
                    deelite si eu am avut break...asa ca te asteptam cu bratele deschise
                    ince zona stai ? ca-mi pari cunoscut
                    :: VW Golf 4 1.9 T AXR cp :: 2002 :: 205/55 R16 91H :: Reflex Silver Metallic (LA7W) ::

                    Comment


                    • Pe diseara sa fie. La 20 : 00, 20 si un pic

                      Comment


                      • ... cu breaku nu stiu daca ajung pana la ERA ) glumesc ... :P
                        ... dar as veni odata macar de curiozitate sa vad ce si cum se desfasoara .. o parchez la intrare in parcare si vin pe jos :PPPP
                        Last edited by vali007; 26 March 2009, 09:15.
                        :: VW Golf 4 1.9 T AXR cp :: 2002 :: 205/55 R16 91H :: Reflex Silver Metallic (LA7W) ::

                        Comment


                        • In seara asta am decis, in urma unui simplu calcul ca Duminica este ziua in care se discuta mai pe indelete si fara prea multe "presiuni" din partea consoartei tot felul de probleme si multe altele. Deci pe duminica dragi prieteni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          http://www.cbmania.ro

                          Comment


                          • deelite nicolina
                            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                            Comment


                            • Iata si o prezenta pe ziua de astazi 25.03.2009
                              1. IS 05 LKG -CIUCIOSU da azi am facut o incercare la un bertone de 120caiuti si merita....
                              2. SV 87 ZUG -LUIGELO cred ca m-am lamurit cu xenoanele
                              3. IS16...CMC -CIPPY moft cu xenoane
                              4. B 55 MUZ -GEREMI apai ce eu nu am toba?
                              5. IS 62 BVA -MURDER ei na ca in seara asta nu am scapat fara consoarta
                              6. B 78 MKO -TONY acusica am si legitimatie .....nu toni?
                              7. IS-070766 -KAISER da da 120 caiuti am
                              8. B 79 ZRZ -DAN am scapat si in seara asta fara sa completez declaratia
                              9. IS 09 LBE -VALYYY eu am dat 10 ron de data trecuta dar ciuciosu mi-a dat inapoi 5ron el e de vina
                              10. IS 10 LNC -EUROMARKET acusica vin legitimatiile
                              11. IS 27 DAN -GOLD8XSPEED nici nu mai inteleg her sau dan?
                              12. B 95 DET -MARIUS-77 americanul e pe baricade ....nu simona?
                              13. IS 58 DAB -STEEL da imi fac si eu un dvd pentru mine
                              14. IS 06 DFY -DADDY da taticu te mai asteptam
                              15. IS 07 RYB -HRIBERIU e bun asa baieti nu ?
                              16. IS 06 KBO -VLAD!NHO azi am fost liberrrrrrr
                              17. B 80 KIH -ANDREI din pacate nu am facut om de zapada...
                              18. IS 09 AMI -BRAGELONE hai ca a fost frig si azi
                              19. IS 06 JFH -VALI007 am recuperat pixul ....sunt boos dintre toti boosii
                              20. B 79 ESV -LORDWORF am ajuns si eu astazi chiar daca la si 15 minute..
                              21. IS 55 GML -MIRZERO ba nu am venit eu mai tarziu de lordworf
                              22. IS 62 BCV -JMEK na ca am ajuns si eu pe la era sa va salut ...asa in trecere am dat si eu 5 ron
                              23. IS 99 VFY -CRISTI daca eu am ajuns ultimul inseamna ca au venit toti ....deci putem si pleca....
                              .
                              .
                              .
                              VA ROG SA NU UITATI SA-I DATI LUI IONUT LNC TOATE DATELE PENTRU LEGITIMATII!!!!!si mie banii...
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • GOLD8XSPEED Arcuri sport pt Scufitza mea Rosie ?
                                http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google