Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumos..felicitar ca v-ati strans si in seara asta ..eu din pacate am fost la repetitii..si nu am scapat prea repede....

    astazi mi-am luat jante mie imi plac ..acum sa vad cum o sa se aseze pe masina...dar cand o sa fac rost de bani...

    m-am intalnit cu adrian_vnx in seara asta...si am mai stat de vorba...daca nu stiati si el si-a luat jante... a lui sunt MOMO jmecher tipu :P
    el a spus ca le pune maine pe masina

    de acum ramane pe duminica..
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • GOLD8XSPEED http://magazin.loganclub.ro/7-suspensii-logan-sandero am gasit ceva arcuri astept si parerea ta
      http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

      Comment


      • Originally posted by JmEk View Post
        deelite nicolina
        asa :p
        =================================
        Last edited by vali007; 26 March 2009, 09:14.
        :: VW Golf 4 1.9 T AXR cp :: 2002 :: 205/55 R16 91H :: Reflex Silver Metallic (LA7W) ::

        Comment


        • Arcuri

          Cautam urgent. Dam mesaj privat, da?


          Originally posted by TonyMKO View Post
          GOLD8XSPEED Arcuri sport pt Scufitza mea Rosie ?

          My Car

          Comment


          • Salutare lume !!! Ionut LNC, din pacate nu mai gasesc acea adresa postata de tine, in care sa completam datele noastre pentru legitimatii !!! Thanks !!!
            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

            Comment


            • Are cineva montate oglinzi de preferance cu incalzire? Stiu ca nu exista, dar am inteles ca se pot face!

              Comment


              • micile vanzari le treceti pe ebazar iasi si doar le anuntati aici

                Asteptam foto profil & auto pt legitimatii la euromarketro @ gmail.com insotite de nume, prenume + username forum+ nr auto + data inscrierii in club-prezentei la intalniri + nr tel
                Last edited by euromarket; 26 March 2009, 14:03. Reason: Automerged Doublepost
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • salut baieti!ia sa vedeti ce am patit:azi cand am venit de la facultate,am ramas fara servodirectie...are cineva nr. de tel a lu luigelo?ca el a patit-o...si sa vad ce trebuie sa fac...masina este inca in garantie,are vreo treaba cu jantele sau ca am cauciucuri pe 195/65?se poate lega la garantie de asa ceva?
                  stie cineva de la ce a putut ceda?
                  God is my copilot

                  Comment


                  • Ionut, duminica sper ca nu e prea tarziu sa dam banii pt legitimatii, nu?
                    Se va mai face vreo sedinta foto daca e nevoie ? Eu am trimis foto si datele pe adresa ta, in caz ca nu mai e timp de fotografii si ai dat legitimatiile deja la facut.

                    imi pare rau ca nu am putut ajunge aseara , am vazut ca lista de prezenta a fost plina
                    se pare ca la palat imi era mult mai in drumul meu, dar duminica nu ratez ocazia

                    un sf de sapt fain tuturor colegilor !
                    IS-16-GEN

                    Comment


                    • luicelo 0756244168

                      iooane sper sa nu se ia de la jante sau cauciucuri, vorbeste cu luigi si vezi ce se poate face..... imi pare rau pentru patzania ta

                      geo toti restul.... mai e timp si de cotizat la legitimatii si de facut fotografii dar nu vreau sa ne intindem foarte mult.....

                      cateva filmulete facute de wolf cu mine la volan prin traficul iesean



                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • E una cand vezi filmul si alta cand esti la volan, participant direct in "jungla urbana". La mai multe filmulete wolf si Ionut. Buna ideea, coloana sonora se imbina armonios cu vremea de afara ;). Ps: bine ca nu le-ai lasat cu sunetul original ))

                        Comment


                        • Hai Ionut ca trebuie sa o rezolvi cu servo-directia................
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • Baietii, ce stergatoare mi-ati recomanda ? de alea clasice sau astea model nou, mai late ?
                            Eventual vreun magazin de unde sa le achizitionez si sa fie de calitate. trebuie sa ma uit la ceva anume? sau pot sa iau si din magazine gen selgros.

                            mc mult !
                            IS-16-GEN

                            Comment


                            • @ SBL : man imi pare rau de patania ta nush ce se intampla ,doar la DCi apare problema asta. Si eu am patit-o . Ma bucur ca in ca esti in garantie , pt ca o pomba de servodirectie este 1900 ron. Eu am avut la randul meu garantie si nu am platit nimic, doar ca am asteptat o saptamana , pentru ca nu aveau pe stoc piesa. In fine cand a ajuns piesa m-a sunat omu am dus masina , nu mai retin exact 1-3 h , in intervalul asta a fost gata. Teoretic ar trebuii sa se lege ...defapt se leaga , dar nu te speria ca te ajut doar de asta suntem toti prietenii, AM ZIS SI MA REPET , ca va introduc la omul meu de legatura de la CAREMIL , un baiat de nota 10 care stie ce face si nu e SNAPAN , dar niciunul nu mi-a cerut ajutor deoarece sa pus o eticheta aiurea pe Caremil. Eu sunt multumit si recomand cu incredere. Daca vrei iti dau nr de tel al omului sau mergem impreuna la el . nr meu de tel : 0756244168 . Stai relaxat GARANTIA schimba pompa !!!

                              Comment


                              • salut luigelo...deja am vorbit la botosani si am programare luni.oricum mersi pentru ajutor.am sa-mi pun jantele de tabla ca sa nu aiba ce sa comenteywf
                                God is my copilot

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google