Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multa bafta ioane
    iooon_cug: sry ca nu am putut ajunge dar munca ma innobileaza... sper sa ajung un lord

    geo: bosh aero twin a533 - best money can buy - oriunde autocenter sau automayer (splay bahlui langa bosch magazinul de scule) si costa intre 90 si 125 ron
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • asta e ioane...lasa data viitoare

      felictari adrian ca ai pus jantele pe masina...eu inca sunt cu ele in portbagaj....si cred ca o sa le duc in garaj ca le pun peste vreo 2 saptamani))
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • vad din ce in ce mai multe Logan`uri care se aud "frumos" pe strada ... felicitari celor care le prelucreaza .. chiar imi place sound`u
        keep up that good work ;)
        :: VW Golf 4 1.9 T AXR cp :: 2002 :: 205/55 R16 91H :: Reflex Silver Metallic (LA7W) ::

        Comment


        • Deelite----da da asa e se aud frumos si ti-e mai mare dragul sa te uiti dupa ele
          iooon_cug -----da de ce ionut dupa 2 saptamani? la triorom le montezi cu 35ron
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • ce jante ti-ai luat Ioane?
            pune si tu o poza ceva. cat ai dat si de unde le-ai luat?
            www.loganclub.ro

            Comment


            • faza e ca eu intai tre sa dau jos gumele de pe jantele de tabla apoi sa le pun pe astea de aliaj...si apoi sa bage si ceva plumb..ca gumepe mele sunt putin roase..deci cred ca se ridica la vreo 80 ron..undeva in tatarasi am intrebat si mi-a zis cam 85 ron.....si cum in momentul de fata sunt lovit tare in partea financiara...80 ron e mult mai astept asta e cum am asteptat 2 ani de zile mai pot astepta 1 saptamana 2 :P
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • ai auzit cum se vede pe strada un logan prelucrat
                imediat
                ai vazut Ciuciusule?
                sigpic

                Comment


                • Vad o concurenta acerba , la filmulete............bv
                  sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                  Comment


                  • o rugaminte am si eu.... stie cineva numarul de telefon a lui "georgeand21". ma intreseaza sa vorbesc cu el de niste cauciucuri care le are de vanzare.
                    Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
                    ID: cipry263

                    Comment



                    • incercati aici sper sa mearga


                      Asta este complet
                      Last edited by Steel; 28 March 2009, 21:47. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                      Comment


                      • Asteptam bestia cmc!!!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • Maine nu stiu daca ajung la intalnire, merg pana la Radauti. Si nu uitati, la noapte ora 3 va deveni ora 4.

                          Comment


                          • multumim domnule VALI
                            PENTRU SFAT
                            Ciuciosule mai ai rabdare pana saptamana viitoare
                            cu bestia
                            sigpic

                            Comment


                            • pana la urma cum ramane ora intalnirii ?
                              ora 3 dupa ora veche sau 4 dupa schimbare ?
                              sigpicSa traiasca urile , si

                              Comment


                              • Eu cred ca ramane ora 3 dupa schimbare , sau ora 2 ora veche

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google