Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu nu se potrivesc...au alte prinderi
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • ion, vnx .... v-ati tras jante si nu mai dati pe la club ?
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • Originally posted by euromarket View Post
        uuu nasol dane... trec sa te iau diseara ?

        pt cine vrea xenoane ignis...
        bixenon h4 35w - 6000k - 320 + tva
        bixenon h4 35w - 6000k balalst slim - 400 + tva
        h1 35w - 6000k - 220 + tva
        h1 35w - 6000k balalst slim - 350 + tva
        la aceste preturi se mai adauga cam 5 lei transport si ramburs iar comanda minima este de 10 buc.

        cine vrea la bucata este tipul cu auris care a fost duminica la intalnire si are pret bun pentru noi, parca chiar mai jos decat astea ... am sa consult fluturasii din masina si am sa le postez.
        Eu am xenon de la el si sunt foarte multumit si de baiat(baiat de treaba) si de xenon...recomand

        Comment


        • si mie mi s-a parut de treaba baiatul si de ignisuri am auzit de bine

          IMPORTANT
          Incepand cu 3 mai intlanirile de la ERA de DUMINCA se vor tine incepand cu orele 19.00
          Last edited by euromarket; 2 April 2009, 00:51.
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • euromarket.... ne-am luat jante si am ramas fara bani... criza isi face simtita prezenta... poate pe duminica reusesc sa ajung(nu promit nimic), eventual il agat si pe Ion

            Comment


            • am auzit a 3a oara expresia.... dar pana la carrefour si inapoi consum x litri de gaz..... ce replica sa am la asta? evolutia cere sacrificii.... mergeti mai usor si considerati ca facem si o faleza.... nu cred ca e chiar asa departe... Sunt 12.5 km din Podu Ros de exemplu....

              date fiind conditiile de fata si situatia de criza generala tin sa multumesc personal tuturor celor ce se implica si poate fac un efort sa fie prezenti la intalnirile Logan Club Iasi si intre cei ca ma stiu fie vorba, stiti ca eu le contabilizez pe toate si ma bucur pentru prezenta fiecaruia din voi si pentru fiecare zambet si moment placut ce clubul prin membrii si activitatile sale ti-l poate oferi ><

              in curand miroase a workshop si a gratare
              steel isi hraneste fiara cu steroizi hamel.... poate ne da si noua detalii

              azi am avut printre noi un coleg mai timid de la galati a carui vizita o salutam, ocazie cu care inca odata invitam la intalnirile noastre orice membru, simpatizant sau poseor de logan/sandero
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • Despre acei steroizi aflati mai multe de aci ..............
                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                Comment


                • ca sa il completez pe steel linkul exact ar trebui sa fie acesta:
                  http://www.myffi.biz/c-26-mpg-caps.aspx
                  pretul la o pilula e cca 8 lei si ca utilizare am inteles ca la primele 3 plinuri trebuie pus cate o pastila jumatate apoi cate una

                  parerea mea despre acestea este momentan una retinuta.... steel se pare ca se bucura din plin de efectele acestora.... cine stie cunoaste.... un sef de service zicea ca e recomandat utilizarea acestora la motoare imbatranite.... acum pareri pro si contra vor fi permanent referitor la orice.... decide u'r'self...

                  brumm brummmm

                  ciuciosule.... ti-ai remediat fiara ? reclamau astia ca e prea liniste in oras.... o mai ramas numai fiara aia albastra urland pe strazi.... cica aia alba e missing :P
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • si mie imi sclipeau la inceput ochii la tot felul de aditivi ptr imbunatatirea cifrei octanice sau pentru curatarea injectoarelor; din pacate nu poti fi sigur pe nimic ce se comercializeaza la noi; si eu am o retinere la capitolul asta
                    "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                    Comment


                    • Nu sunt probleme , cel de la care le iau pune la un SClase de noua si nu are probleme........
                      asa ca am sa vad, ce vad acum , vad un consum de milioane .Ceva de genu 7,0-7,3 in oras,fata de 8,6
                      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                      Comment


                      • cate pastile de alea se pun la un plin? ma gandesc mai mult la scaderea consumului decat la performanta...
                        "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                        Comment


                        • La primele doua plinuri 1 pastila jumatate , dupa care cate una...........
                          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                          Comment


                          • Super pastilutele Steel, mai ales daca te alegi cu asa un consum de fain sunt binevenite.
                            Sa ne interesam fiecare si sa postam parerile culese. Eu pana sa zici tu nici nu stiam ca exista asa ceva.

                            bafta la toata lumea !
                            IS-16-GEN

                            Comment


                            • mai baieti sa scriu shi eu prezenta de pe data de 1 aprilie 2009
                              fara nici un fel de PaCaLeAla
                              01. IS 10LNC
                              02.IS16......CMC
                              03.IS27 DAN
                              04.IS07 RYB
                              05.GL75 EMY
                              06.IS06 LBE
                              07.B80 KIH
                              08.IS62 BCV
                              09.IS22 ALC
                              10.IS69 SNT
                              11.B 78 MKO
                              12.IS05 NSE
                              13.B 71 GVE
                              14.IS58 DAB
                              15.B 95 DET
                              16.IS62 BVA
                              17.B 55 MUZ

                              daca se EZISTA vreun fel de problem acu privire la scrierea prezentei.....
                              va rugam apelati de urgenta nr. de telefon Neafisat pe ecran
                              va multumim
                              Last edited by ciprian_m; 2 April 2009, 21:41. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic

                              Comment


                              • si de unde pot fi cumparate acele pastilute??
                                Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
                                ID: cipry263

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google