Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da da vorbim maine la intalnire despre filtru sau ce vreti voi sa luati ok? Ora 20 .00 Era Park Carrefour.....Kaiser sper ca vii si tu da?
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • Eu servesc patria maine asa ca fara mine.......nashpa dar recuperam.......
      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

      Comment


      • Da la un drum de bucuresti cu 5.2 l/100km dar in localitati 95km/h-55km/h si in afara localitatilor cu 95km/h si singur in masina...............si intors cu 120km/h 3 adulti si un copil 6l/100km...oare e bun?
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • bcvule ba da... doar si lui muz i-am laudat lumina si 20 lei nu 120 cum dadaeam eu

          super tare ciuciosule
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • Salutate la toata lumea . Diseara nu pot ajunge la intalnire deoarece de la ora 8 am o lucrare. Sper sa ajung cat mai repede . Pana una alta Zug -ul are un nou look pe timp de zi . daylight BIXENON....iar nopte...e zii.

            Comment


            • Din pacate nu prea am ajuns la ultimele intalniri dar ma voi revansa, insa ma voi vedea cu nenea STEEL si CIPRIAN la Bucuresti. Ei unde !!!!!!!! La targ mai vere!
              http://www.cbmania.ro

              Comment


              • fat tot posibilul sa ajung si eu diseara...cu masinuta cu tot
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Jante

                  Asa cum am promis va dau niste poze cu urmatoarele jante "ale mele"
                  205/40/R17 4x100 cauciucuri Dunlop ca a lui CMC , la numai 14 milioane 4 jante + 4 cauciucuri noi.
                  Va plac?
                  Attached Files

                  My Car

                  Comment


                  • Meserie
                    sigpic

                    Comment


                    • da da misto gentile

                      Comment


                      • Nenea Dane asteptam sa o vedem incaltata masinuta.....................
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • raspuns

                          Astept si parerea altor loganisti (Steel, LNC , CIC , DET , CMC).
                          Am sa ma intalnesc cu omul.Am sa vorbesc cu el , poate , poate le mai reduce la pret.
                          Apoi o incaltam.

                          My Car

                          Comment


                          • daca nu ti le cumperi zi-mi ca le iau eu
                            sunt faine;
                            "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                            Comment


                            • sunt frumoase frate,dar gropile?
                              ai uitat de ele?
                              cu talon de 40 ai sa ajungi acasa cu dureri de spate
                              Nimic de spus sunt frumoase,dar implica si dezavantaje
                              fara suparare

                              ca si pret vorbind sunt ieftine si frumoase
                              daca ti le iei pune balon mai mare
                              macar 50(5cm),ca o sa plangi vara asta
                              cand o sa vtrebuiasca sa schimbi bucsaraea
                              mare grija
                              ce e frumos nu inseamna ca e shi bun
                              Last edited by ciprian_m; 9 April 2009, 17:46. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic

                              Comment


                              • domnu dan...sunt super jantele..arata bine de tot..mai ales ca sunt pe 17 dar...cum a spus si cmc ..ce faceti cu gropile..??? mergeti doar cu 20 la ora prin oras???? ca sa nu intrati tare in gropi??sau acum depinde..daca o sa tineti loganul doar pt intalniri si o sa va deplasati in rest cu vw...atunci e ok super ok...

                                iar de pret ...e mai mult decat pomana....spor la traba....




                                ce am auzit ca face maine seara "claca"??? e ok ca vreau sa dau si eu jos pleoapele...si tipsul ca a ruginit si mai imi gasesc de treaba...dar poate o facem nush mai devreme nu chiar seara..ca sa prindem lumina afara...
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google