Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare baeti mai lasati cumparaturile si mai intrati pe forum ca nu pre se mai discuta pe acile mai nimic

    Comment


    • Da valyy dar din pacate sau din bucurie unii dintre noi sunt plecati din localitate .Eu unul sunt plecat timp de 2 saptamani pe la roman, piatra neamt si bacau asa ca atunci cand mai prind un pc in mana mai vad ce sa mai intamplat in rest asta e sunt srbatorile pascale si cu ocazia asta eu va urez la toti loganistii si la famiile lor un Paste Fericit
      Condoleante prietenului lui Murder .
      Abia astept sa vad fotografiile de la bucuresti ca cu folderul de la steel nu am reusit dar cred ca din cauza netului ....am sa vad eu si pozele...
      In rest stiu ca zrz si-a luat becuri.......Aspy a mai completat cu lichid antigel si tot asa ba una ba alta ...
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • si eu unul ajung tarziu akasa
        de exemplu
        21.00 sau 22.00
        ce sa faci tre sa ne spunem ofurile
        nu?
        sigpic

        Comment


        • Corect corect!!!!!
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • eu m-am saturat de cumparaturi, curatenie, etc
            vreau sa stau si atat

            Va doresc tuturor un Paste cat mai fericit, alaturi de cei dragi
            www.loganclub.ro

            Comment


            • Bai fratilor nu prea vad cum, dar daca nu ne mai intalnim va urez Paste fericit si sanatate !!!!!!!!!!!!!!!
              http://www.cbmania.ro

              Comment


              • Cine ma poate ajuta si pe mine cu un detector radar pana miercurea viitoare ?
                sigpic
                Play ManagerLeague

                Comment


                • Sa inteleg ca duminica nu vine nimeni la intalnire.................hmmmm..........ma gandeam la cateva oua sparte si cozonac.............dar lasa dupa Pasti , Sarbatori Fericite la toata lumea, lumina in suflet si si drum luminat.
                  sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                  Comment


                  • Dragi prieteni va urez un Paste Fericit alaturi de cei dragi si un calduros Hristos A Inviat

                    Comment


                    • Sarbatori fericite , fie ca Inviere Domnului sa va umple sufletele de lumina . Hristos a Inviat .Ne vedem dupa Paste.Sarbatori Fericite la toata lumea.

                      Comment


                      • la multi ani si pasteti fericiti dragilor
                        sigpic42.453.149

                        Comment


                        • am si eu o intrebare...cum trebuie sa procedez ca sa nu mai fiu membru logan club?adica sa fiu scos si de pe forum si de peste tot?daca ma poate ajuta cineva
                          Pazea ca vine AND-ul

                          Comment


                          • Baieti mai tineti de intalnirea de duminica? Eu sunt din giurgiu dar ajung in iasi in weekend si poate veneam la intalnire!

                            Comment


                            • Da ce ai patit andu? Dar daca vrei cu adevarat se rezola !!!
                              Madalinul sa vedem cum facem ca majoritatea sunt plecati din localitate dar totusi daca mai a ramas cineva pe acasa si pot veni la intalnire posteaza pe forum ca sa stii si tu sa nu vii degeaba....
                              Am atasat si cateva fotografii de la intalnirea de la roman cat si fotografiile cu cheia briceag de la alarma....
                              Attached Files
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • Dragi colegi, va doresc Sarba(u)tori Fericite, avetzi grija cu gratarele,cu ouale vopsite si cozonacii ( dauneaza grav sanatatzii ) !!! Hristos a Inviat !!!
                                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google