Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce de urari de bun venit ...frumos frumos

    ahh abia astept sa termin cu facultatea sa am si eu timp sa stau pana la sfarsitul intalnirii sa pierd seara pe copou...nu doar asa putin in trecere..sa dau mai multa atentie masinii...dar toate astea curand...

    si bine inteles... andreea bine ai venit in club

    sper ca nu te-am botezat...pt ca vad ca userul e reea_alex... :-?? si pe lista am vazut trecut andreea :-??

    noroace baieti..si sper sa ne vedem miercuri la PALAT
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • Bun venit Andreea intre prieteni !!
      Din poze te-am vazut, pt ca nu am fost duminica, si ti-am vazut si "bebelusul" (LVB), arata f bine! sa o stapanesti sanatoasa!

      Cred ca o sa facem si organizatia de femei a Logan Club Iasi, ar fi f bine

      P.S. Andreea ai "sarcina" sa cooptezi si alte fete posesoare de Logan (si nu numai, cred) printre noi

      pe miercuri
      la totii prietenii , o saptamana cat mai productiva si usoara !
      IS-16-GEN

      Comment


      • va multumesc baieti pt urari!!!!!promit k nu va fac de rusine)) ne vedem miercuri fac tot posib sa jung

        Comment


        • andreea...am aflat ca avem niste prieteni comuni ....bogdan sava si alexandra....statea in seara asta de vorba cu alex si mi-a spus ....ca sa vezi
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • Velcom tu da Clab. Peace !!

            Vand schiuri de schior cazut in prapastie in Hymalaia :

            Comment


            • pentru cei interesati de vopsirea jantelor originale de la dacia:'low cost'
              mie unu chiar mi-a placut cum aratau...
              Attached Files
              God is my copilot

              Comment


              • arata bine jantele alea , dar .... e vopsea !?
                parca ar fi folie pusa ...
                adica...are niste margini cam "nefinisate"
                noroc
                sigpicSa traiasca urile , si

                Comment


                • noi muncim muncim muncim.... uite ca de duminica abia azi apuc sa postez si eu.... dar sa stiti ca de aprope citesc tot ce misca

                  sa o iau intr-o ordine fireasca (incepe romanul )- multumim de prezenta tuturor membrilor de duminica
                  - cum spuneam pe forum inainte de intalnire am reusit sa spargem gheata largind randurile cu prima loja ocupata de o posesoare de Logan, Andreea - LVB, careia i-am urat bun venit si am apreciat curajul de a deveni prima loganista din LCI, si cum zicea si Geo, poate ne ajuta si isi mai coopteaza ceva Loganiste, ca sunt tot inainte.... iti pot da si eu niste indicii.... dar ca toate domnisorelele, putin mai timide (nu ma refer la Andreea, nu mi s-a parut)
                  - am discutat cu Steel si avem o veste putin mai neplacuta.... am sa va rog sa ii acordati intelegerea voastra ... pachetul a fost trimis decat ca posta romana care este ... l-a expediat undeva prin Targu Mures.... si acum revine inapoi la Iasi... mai dureaza putin... va recomand pe viitor utilizarea serviciilor de curierat rapid... mai ales cand sunteti multi la o comanda..... nu ca eu nu mi-am luat-o sambata de la un curier rapid.... uitasera pachetul in bucuresti, vreo problema ceva ? asa e la noi.... noua ne pare rau ca s-a intamplat asa si ne cerem scuze... dar trebuie sa intelegeti ca nu a fost din vina noastra sau a unuia din noi....
                  - duminica sper sa aduc primul set de legitimatii
                  - am reinnoit autorizatia pentru ERA expira pe 30 si am modificat si data
                  - vali007 si iooon am suportii vostri de nr la mircea sau la toni in masina
                  - miercuri internez spartanul.....pana pe 10 sunt peeetooon deci daca va fluiera unu de pe margina... eu mi's ala
                  - slb: asa i-am zis lui VFY sa si-o faca, ar fi laser... ma refer la jante dar eu as recomanda vopsirea lor in culoarea caroseriei.... vedeti SINTO pentru Caroserie, cu grund si lac dupa.... Selgros 15 ron
                  - pentru cei ce m-au intrebat de preturi pentru lumini in bord... am lasat mesaj lui ciprisor si am sa va spun.
                  - cine iese seara pe copou, noi cei care avem viza de flotant pe faleza stam la rond la expo pe partea cu gradina botanica: lnc, vfy, mko, gml, bmw, sfd, kgb, xcm, vor, etc
                  - ne vedem miercuri la palat la 20.00
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • pai cand ne vedem miercuri ..poate ma tragi de manuta sa mi zici k tu esti acel prieten comun cu sava alex etc..sa te stiu ..k poate te-am mai zarit si nu stiu eupoopici baietii:*:*

                    Comment


                    • bun venit Andreea(alex) :P !!! salutari la toata lumea si sa ne vedem tot in nr mare si miercuri la palat !!! poate ajung si eu prin copou in seara asta ;;)

                      Comment


                      • Me to me TOO !!!

                        Vand schiuri de schior cazut in prapastie in Hymalaia :

                        Comment


                        • salutare baieti si fete, a fost fain la intalnire, lume de treaba...si masini frumoase. ciao ne vedem la intalniri IS 13 HAL (la intalnirea de duminica eram cu nr rosu)

                          Comment


                          • Salutare la toata lumea ... Nu credeam ca este posibil sa vad in LCI o "loganista" dar sa intamplat . Asa ca desi ai auzit multe urari de bun venit.. na ce sa mai zic si eu ... Fi binevenita in club ... imi pare rau , diseara nu o sa pot ajunge la intalnire, deoarece maine am un examen important, trebuie sa stau sa lecturez un pic...dar se termina ea si SESIUNEA asta ) .Toate cele bune ... PT cei de aseara cu care am avut ocazia sa ne intalnim in rond la agronomie : OPRESTE !!! ... CA uite cum ba CAPRARIII asti ) ) )
                            Last edited by euromarket; 27 May 2009, 13:49. Reason: locatia intalnirii este miercuri la Palat si duminica la Era

                            Comment


                            • Mare atentie. In seara aceasta intalnirea are loc la palat
                              www.loganclub.ro

                              Comment


                              • Pentru cei care au comanda la mine de mochete , ne vedem diseara la distribuit.........
                                Dar sa nu veniti cu paru, ca nu este vina mea.....traiasca posta romana.
                                PS.cei cu prima comanda ..........
                                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google