Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • slbule imi pare rau sa aud prin ce patzanii treci..... bine ca s-a rezolvat cumva....

    geo.... discutia la rar a fost la modul.... domnle daca iti i-a politia certificatul pentru folia de pe luneta sa nu avem discutii.... si mi-a explicat ca nu avem voie... dar nu am vazut nici o masina doar cu folii pe laterale.... pe mine m-au oprit o singura data si nu au zis nimic..... cat de parasolar cica trebuie sa fie la nivelul celui din fabrica.... banuiesc ca e chestia aia pe care e prinsa oglinda.... naiba ii mai stie....

    in alta ordine de idei: incepem sa strangem cate o cotizatie acolo de 10 lei pe luna sa avem un fond de rulment pentru una alta ? trebuie pus un banner la era, eventual niste bannere si inauntru si un stoper afara si numai astea se duc in 5 milioane.... ce ziceti ?
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • ionut_LNC in legatura cu evenimentu de pe 13-14 iunie m-am interesat,dar nu este organizat de oldschool ci de HP racing,iar inscrierile se fac atunci 30 ron inscrierea. mai multe vezi aici http://www.gumro.ro/Romania/-1/eveni...ing-Days-.html
      God is my copilot

      Comment


      • de acord cu cotizatia,da` pt ce "trebuie pus un banner la era, eventual niste bannere si inauntru si un stoper afara" ?
        sigpic42.453.149

        Comment


        • sal scuze nu am putut ajunge miercuri vin duminica sigur . Steel vi duminica sa aduci mochetuta?

          Comment


          • Buldozerkill la tine ajunge Miercuri ca esti la a 2-a comanda.si la mine tot miercuri ajunge.Ajunge mai greu ca vine cu posta romana... aia au ramas la dacii 1300 ...

            Vand schiuri de schior cazut in prapastie in Hymalaia :

            Comment


            • Originally posted by momolino View Post
              Buldozerkill la tine ajunge Miercuri ca esti la a 2-a comanda.si la mine tot miercuri ajunge.Ajunge mai greu ca vine cu posta romana... aia au ramas la dacii 1300 ...

              au inceout innoirea parcului auto cu vw crafter si man-uri
              da` mai pastreaza si daciile
              sigpic42.453.149

              Comment


              • pai ziceam sa punem un banner pe gard prin care sa anuntam ca ne intalnim la era si la palat, la fel si la interior... vorbim duminica
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • Azi am treaba in Iasi, daca vreti o remapare sau alte Imbunatatiri la Loganele dati un tel 0724190077
                  ECUFix
                  Please don't visit my homepage!

                  Comment


                  • ERA HP Racing Team

                    HP Racing Team se pare ca este divizia Old School Motor din Iasi... am inteles ca s-au desprins de ei.



                    Ziua 1 (sambata 13 iunie 2009)

                    Asteptam concurentii la secretariatul evenimentului intre orele 9:00 si 11:00 pentru inscieri (fisele de inscriere vor putea fi download-ate de pe internet pentru a evita supraaglomerarea secretariatului)

                    Incepand cu ora 11:00 va lua startul proba de accelerare contra cronometru pe distanta de o optime de mila, adica 201 metri. Proba se va desfasura pe clase de concurs in functie de puterea masinilor.

                    Dupa acest concurs, in jurul orelor 13:00-13:30 pana la ora 14:00-14:30 va exista o pauza in care invitatii, concurentii si spectatorii vor putea lua pranzul.
                    Urmeaza concursul de indemanare, conceput de pilotul si colegul nostru Bogdan Marciuc, ce se va desfaura intre orele 14:30 si 17:30 si in functie de numarul celor inscrisi. Aceasta va fi o proba adresata in special soferului amator de zi cu zi, lucru incurajat de crearea unor grupe de concurs care sa nu dezavantajeze autoturismele de strada.

                    Probele din ziua intai a evenimentului sunt contra timp si vor fi cronometrate cu dispozitive speciale de masurare , aceleasi din campionatul national de raliuri.

                    Dupa terminarea probelor zilei intai va urma festivitatea de premiere a castigatorilor.

                    Urmeaza un concertul Sean Jay Dee Live impreuna cu Dj Mihai Popoviciu, care debuteaza cu o tombola.



                    Ziua 2 (duminica, 14 iunie 2009)

                    In ziua a doua a evenimentului se vor desfasura concursurile de drift si drift freestyle despartite de demonstratiile invitatilor speciali.

                    Concursul de drift se va desfasura incepand cu ora 11:00 la finalul caruia vor lua startul invatatii speciali.

                    Urmeaza o pauza intre orele 13:00 si 14:00/

                    Urmatorul in program este un show de motoare incinse, motociclete si fum oferit de participanti dar si de invitatii speciali la aceasta proba.

                    La orele 16:00 va fi festivitatea de premiere pentru aceste probe dar si cu acordarea de premii speciale ale juriului pentru participari de exceptie.

                    In vederea asigurarii securitatii evenimentului vom fi asitati de Jandarmeria Romana, Serviciul de Ambulanta si Pompieri.

                    Mai multe detalii se vor gasi aici



                    Ce ziceti ? Ne bagam la linuite si traseu ? eu unul abia astept
                    Last edited by euromarket; 29 May 2009, 12:27. Reason: Automerged Doublepost
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • si eu cred ca o sa fac o pauza si o sa imi incerc talentu la indemanare..la proba de accelerare nu ma bag......poate reusesc sa ajung si eu duminica si mai vorbim...

                      am citit pe forumul lor si ideal ar fi ca sa trimitem o fisa de inscriere inainte ca sa fim siguri ca prindem loc ! . la fiecare grupa indiferent de proba vor fi doar 10 locuri deci destul de putine... care se baga????

                      ps: taxa de inscriere e de 30 ron(indiferenta de proba )...cu 20 mai putin decat in toamna ...
                      Last edited by iooon; 29 May 2009, 14:53. Reason: Automerged Doublepost
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • eu ma bag la linitute pana in 75 cp,si cred ca si la indemanare
                        vruuuummm
                        God is my copilot

                        Comment


                        • baietii plz cine ma ajuta si pe mine cu o statie auto cateva zile sa fac probe la un subwofer adica mai multe (am facut eu vreo cateva) si vreau sa vad cum se aud ? cand le pun in casa la subwofer se aud f bine as vrea sa vad in masina .........nu conteza statia ce fel ce model doar sa vad de merg,ca sa stiu de merita sa cumpar statie !!!!!

                          Comment


                          • da fete primesc astia la curse???? k m-as baga si eu ..D baietii eu nu pot ajunge dum ..dar poate imi trimit un reprezentant lamuriti ma si pe mine cu acea cotizatie cat e ..?sa stiu sa dau dum celui pe care il voi trimite va poop baietii:*:*:*

                            Comment


                            • Andreea cotizatia e de 10 ron , si o sa se hotarasca cineva probabil sa stranga si banii......
                              Sbl bun ca si-a revenit masina dar sa nu te sperii ca toate masinile pe motorina nu numai loganurile au apa in rezervor ...eu la tir in fiecare luna scurgeam apa din filtre..............
                              VLAD!nho lasa pe duminica ca vedem cine are o statie dar daca se aud bine in casa nu vad de ce sa nu mearga si in masina...........
                              IOON_CUG da sar putea sa ai dreptate locuri sunt putine........
                              IONUT EUROMARKET ---------MULTUMIM DE ANUNT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • Originally posted by Vlad!nhO View Post
                                baietii plz cine ma ajuta si pe mine cu o statie auto cateva zile sa fac probe la un subwofer adica mai multe (am facut eu vreo cateva) si vreau sa vad cum se aud ? cand le pun in casa la subwofer se aud f bine as vrea sa vad in masina .........nu conteza statia ce fel ce model doar sa vad de merg,ca sa stiu de merita sa cumpar statie !!!!!
                                iti dau eu un alan 121 ca am o statie in plus
                                sigpic42.453.149

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google