Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cmc - ule te salut si hai odata la intalniri sa merg si eu cu Loganul tau sa vad cum merge ,bafta

    Comment


    • miam pus folie pe cupola .se mai poate da jos fara sa se ia vopseaua de pe masina ?

      Comment


      • se poate da jos ...
        dar ce folie ti-ai pus?
        sigpicSa traiasca urile , si

        Comment


        • prezenta ????

          0.9 tce SL plus

          Comment


          • pai neagru mat .un fel de autocolant .nu a lipito cu apa

            Comment


            • aaa fain ...
              se scoate cu apa atunci
              daca vopseaua nu e veche , o sa tina cand scoti folia
              sigpicSa traiasca urile , si

              Comment


              • Daca a fost revopsita cupola e posibil sa ti se cojeasca cand o dezlipesti. Daca nu ,nu trebuie sa-ti faci griji

                Comment


                • Originally posted by uzzy View Post
                  miam pus folie pe cupola .se mai poate da jos fara sa se ia vopseaua de pe masina ?
                  ai doua variante ori lasi masina la soare sa se incinga tabla si te apuci de treaba ori iti cumperi un fion special pentru dat folia jos de pe masina
                  ym! dorinu2005@yahoo.com
                  BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                  Comment


                  • ori te duci la uncentru de asta care foliaza , si le spui sa ti-o dea jos ...
                    asa cred ca e cel mai simplu . oricum , tu ca abia ti-ai pus-o ... n-are rost sa discutam deja de dat jos ... doar daca nu iti place cum se vede )
                    sigpicSa traiasca urile , si

                    Comment


                    • Vine prezentaaaaaa
                      1. IS 05 LKG -CIUCIOSU azi am inaugurat cu totii benarele si intradevar altfel se uita populatia
                      2. IS 08 UZY -UZZY azi m-am revazut cu colegutul meu cel drag
                      3. B 80 KIH -ANDREI da eu fac dvd-urile
                      4. IS 29 KOD -KODRIN rosu toreador
                      5. IS 06 LBE -VALYY nebun ca intot-deauna cu basul lui
                      6. IS 08 SFD -FLORIN mai cu tupeu florine ca esti binevenit
                      7. NT 86 DLD -DODO azi a fost prima intalnire si la mine ca ciuciosu ma adus
                      8. B 78 MKO -TONY sa vedem cum functioneaza instalatia de fum.........
                      9. IS 60 CEZ -CEZAR as fi vrut sa-l iau in brate pe fostul meu coleg dar mi-a fost rusine ca era si ciuciosu de fata.........
                      10. IS 99 VFY -CRISTY am scapat totusi usor cu masina
                      11. IS 24 CIC -IOON_CUG venit primul sosit al 11-lea
                      12. IS 55 GML -MIRCEA sunt si eu putin faultat la aripa dreapta spate
                      13. B 76 GCX -cat_alex52 ACUSICA PLECAM LA GALATI
                      14. IS 10 LNC -EUROMARKET acus iau si eu masina din service
                      15. SP 319 803 -ALEX bine ai venit alex si te mai asteptam pe la noi ....esti binevenit oricand
                      16. B 79 ESV -LORDWOLF prezent cu sotie cu tot dar fara aia mica
                      17. IS 09 AYA -MOMOLINO da da prezent si eu si prietena mea
                      18. IS 29 MDA -DANIEL am citit si m-am convins de ce semnez -oare cine isi ia masina?-
                      19. IS 06 KYJ -BULDOZERKILL cu asa portbagaj negru cum e ?
                      20. IS 07 RYB -HRIBERIU care mai vrea suporti cu ecran la numar
                      21. IS 62 BVA -MURDER numai bine cat sotia a facut cumparaturile eu am stat cu baietii
                      22. IS 69 SNT -DAKOTA da da si PETRONELA vrea legitimatie si e convinsa
                      23. IS 06 XNK -DRAGOS da da eu sunt
                      24. IS 20 LOL -CATALIN frumoase jantele va plac nu?
                      I-mi pare rau dar fotografiile le-am facut cu aparatul lui ionut asa ca va veni si fotografiile in viitor ....
                      La galati se mai adauga la lista: LBE , BVA , KIH
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • Ciuciosu spune te rog rezultatul la dyno....
                        Cat costa...ca ma bate un gand sa fac si eu.

                        Mersi ;)
                        1.6 16V

                        Comment


                        • Salutare lume

                          ca tot venii vorba de prezenta si m-am vazut trecut pe lista tind sa reamintest ca am sa vin de fiecare data cand e cu putinta si atunci ca nu se va putea voi anunta pe unul din voi , bafta la toata lumea

                          Comment


                          • B1zar mie mi-a iesit 78CP dar cica din fabrica a fost mult sub . Ca pret te costa 130ron si iti face 2 teste cu diagrama cu tot in dancu la DYNOTEST . Pe baiat il cheama Florin si uite su nr de telefon:0745523635 E super ok si foarte sigur ce face florin acolo!!!
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • Salut baietii,

                              m-a intrebat un prieten , si eu intreb mai departe de o statie ITP mai buna in iasi(el are WV polo second).la care ar fi de preferat sa mearga ?

                              mc mult !
                              IS-16-GEN

                              Comment


                              • ce intelege el prin" mai buna"
                                nu prea corespunde masina si vrea sa rezolve altfel? ...
                                www.loganclub.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google