Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • GEO 79 chestiile astea le vorbim la intalniri care le au de vorbit nu aici pe forum!!!!!!!!!!!
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • Originally posted by ciuciosu36BUN View Post
      B1zar mie mi-a iesit 78CP dar cica din fabrica a fost mult sub . Ca pret te costa 130ron si iti face 2 teste cu diagrama cu tot in dancu la DYNOTEST . Pe baiat il cheama Florin si uite su nr de telefon:0745523635 E super ok si foarte sigur ce face florin acolo!!!
      Merci fain,ma duc si eu sa vad daca am dat banii degeaba pe chipul ala...
      1.6 16V

      Comment


      • ciuciosu doar 78 ? Ma asteptam la mai mult mai ales ca a ta mai are si evacuarea schimbata + filtru sport(asta daca il mai ai montat).
        sigpic
        Play ManagerLeague

        Comment


        • am luat azi gume d vara resapate in jur de 150 lei buc. cu garantie 5 ani

          vruuum vruuummmm vruuuuuuummmmmmPOC!

          Comment


          • Ciuciosule, o sa-mi fac si eu testul de putere, curios eu n-am probleme cu puterea, as putea spune ca merge chiar mai bine cu benzina de la OMV. Ce benzina ai avut la test?Cred ca depinde ceva mai mult si de asta, macar 3-4 CP tot erau.....in plus. Om vedea...

            Multisor, dar ce marca sunt?Scrie pe ele ,, remoulded,,?sau rechapee? De unde stii ca-s reesapate?Cu 5 ani garantie?Teoretic si practic n-am vazut inca dar.......
            Last edited by gold8xspeed; 10 June 2009, 02:03. Reason: Automerged Doublepost

            My Car

            Comment


            • marca:King Meiler, de scris nu scrie nik pe ele in afara de dimensiune 195,65,r15 si denumire ...resapate a zis vanzatorul[Plaktiker] care mi`a dat si garantia 60 de luni[ceea ce ma mira ptr ca un cauciuc nou are mult mai putin] anyway acu plec sa le pun .. dak ajung in sant ma scoate mihai sau ma vedeti la ora 5 la stiri
              vruuum vruuummmm vruuuuuuummmmmmPOC!

              Comment


              • am vorbit cu florin de la DynoTest sa colaboram si prin aceasta colaborare sa ne ofere o reducere, mai stati putin cu testele.... intre timp care din cei neanuntati inca mai vin la Galati ?

                Pana acum la Evenimentul de la Era de la noi vor participa:
                LNC - accelerare, indemnare, expo tuning
                VFY - accelerare, indemnare
                MKO - accelerare, indemnare, burnout
                LKG - accelerare, indemnare
                CIC - accelerare, indemnare
                ....... se mai baga cineva ?
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • succes tuturor , in special tony. o sa faci o figura frumoasa :} inca ceva, va fi si db drag ?
                  Last edited by zvan; 10 June 2009, 15:48.

                  Comment


                  • Ma vad obligat de situatie sa precizez ca cei interesati de statii de emisie si detectoare radar pot discuta si le pot arata parte din produse in timpul serviciului. La intalniri vorbim lucruri de interes loganistic ca sa zic asa. Deci dragi colegi, de luni pana sambata sunt de servici si va stau la dispozitie. Puteti afla locatia si numarul de telefon de le orice loganist mai veteran si nu numai !
                    Cu respect Americanu' !
                    http://www.cbmania.ro

                    Comment


                    • baietii imi cer mii de scuze k nu am mai aparut in peisaj..dar munk si restul mi au ocupat tot timpul imi pare rau..fac tot posib sa ma invoiesc 2 h sa ajung si eu dum k am ramas in urma rau de tot cu toate va poop baietii :*:*:*

                      Comment


                      • bre voi ati azit ce a patit catalin ?

                        ieri si-a luat PH2ul si a venit la noi si l-a botezat ... 30 km si aseara niste lobotomati din podu ros- aleea decebal i-au spart masina - fortat incuietoarea cotrobait prin masina... ce nenorociti... deci nu am vazut asa ceva.... si cica mai era un logan spart zise cei de la militie...
                        ___________________________

                        in alta ordine de ideei clubul se misca se aduna si creste.... aseara ni s-a alaturat

                        - Vasile - Pictorul care abia asteapta sa isi faca cate ceva la masina dar inca nu e hotarat cu ce sa inceapa.... i-am spus ca ii stam la dispozitie cu partea de consultanta know how si cu cel ii mai putem fi de folos... acum sa vedem ce doreste el: comfort sau sport line

                        - Catalin - posesorul unui superb LGN PH2 1.5dci care ne-a prezentat noi modificari sub capota au mai pus baietii o mana de piese inside.

                        - Dan - care lucreaza la wurth - de care vom avea mai multa nevoie decat ne-am inchipuit baietii astia produc scule si sprayuri profesionale nu ce gasim in comert si au si tot felul de chestii pentru auto.... de exemplu mi-am luat ceva degresant cu 11 lei 300-400 ml... si vreau sa imi iau o vaselina alba care e laser si e vreo 30 ron parca si mai era o solutie care o dai si curata tot ce era inainte acolo - ma refer la vaselina si compania.... apoi dai cu dintr-asta curata si alta viata

                        Membrii simpatizanti prezenti la intalnire: Dacia 1310 (new), SFT, BMW

                        In vizita, aprope ca de obicei, au fost si simpatizantii clubului nostru: MMX (cu golful ca i-a cazut o turbina NSX), ACE, Astra de Italia.

                        Am dat la facut numere personalizate cu FRT, tricou cu FRT si am sa va prezint si parasolarul FRT... revin si cu preturi

                        NU UITATI
                        - cotizatia 10 lei
                        - datele pt legitimatii 5 lei cine nu a platit
                        - sambata nebunie si adrenalina la ERA - curse legale: liniute si circuit
                        - duminica dimineata mergem la GALATI - la a 4a intalnire regionala
                        - duminica dupa-amiaza ne intoarcem sa mai prindem expozitia ******* si drifturile lui KNS
                        - duminica seara - daca mai suntem in stare - ne adunam la Era la povestit si impartit parerile de pana acum
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • Iata si prezenta de poedata de 10.06.2009
                          1. IS 58 DAB -STEEL am venit am plecat...
                          2. IS 05 LKG -CIUCIOSU pana cam tarziuam stat aseara undeva la 01.30h
                          3. B 17 PEX -TONY asperam ca a fost ok tony
                          4. NT 84 MIS -MARIUS_MASTER da da sa reintors marius
                          5. IS 07 NOI -BOGDAN (DACIA 1310 ) da mult respect la 1300
                          6. IS 22 ALC -ALEX abia am terminat serviciul
                          7. IS 77 GWE -GHEORGHITA din nou pe baricade
                          8. IS 55 GML -MIRZERO masinuta mea are bubuta
                          9. IS 24 BMW -MAXX da-te ca ma intorc cu frana de mana
                          10. IS 29 KOD -KODRIN da eu sunt cu rosia
                          AM PLECAT .....REVIN CU LISTA MAI TARZIU CA ACU A INTRAT SEFUL IN BIROU................
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • mai Dane, da ce ati facut pana la 1:30?
                            www.loganclub.ro

                            Comment


                            • bata-l sa-l bata de sef )
                              zii sa plece , cat pui prezenta pe forum
                              te-am batut ciuciule , la 2 AM m-am proptit in pat, cu ochii jumate-n gura
                              noroc

                              *ori , daca tu ai stat pana la ora aia la palat , la club .... respect
                              sigpicSa traiasca urile , si

                              Comment


                              • Felicitari pt ciuciosu...isi merita pozitia...ca un sub-sef ce este....pleaca ultimul....
                                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google