Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cred ca da
    eu ma duc sa ma intalnesc cu lnc si sar putea sa se adune si ceilalti

    Comment


    • vin si eu la 8
      www.loganclub.ro

      Comment


      • Ati vazut pozele de la ERA ? http://www.iasi4u.ro/galerie-foto-tuning-days-la-iasi/

        Super marfa Felicitari pentru Loganisti ati fost interesanti

        Comment


        • multumim epox.... ne bucuram ca am fost "interesanti"
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.


            Sper sa mearga ..................
            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

            Comment


            • cel mai tare a fost astazi ciuciosu cand la drifturi si-a trimis sotia drept jalon...apoi ii facea semn sa fuga de acolo....intr-un final.....s-a linistit.......dar dupa ce au terminat baietii.....de facut drifturile )
              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

              Comment


              • Lista de prezenta a membrilor Logan Club Iasi - FRT, pe data de 14.06.2009:

                1. IS-10-LNC Euromarket
                2. IS-60-CEZ Cezar
                3. B-78-MKO Tony
                4. IS-24-CIC Ioon_Cug
                5. IS-58-DAB Steel
                6. IS-11-GRM Grim
                7. IS-10-DCI Doru
                8. IS-15-BLU Ionut
                9. IS-06-JFH Vali007
                10. IS-08-UZY Uzzy
                11. B-76-GCX Cat_alex52
                12. IS-69-SNT Dakota
                13. B-55-DET Marius
                14. IS-29-MDA DaryMen
                15. IS-07-RYB Hriberiu
                16. B-55-MUZ Geremi
                17. IS-29-KOD Kodrin
                18. IS-55-GML Mirzero
                19. B-80-KIH Iba
                20. B-79-ESU LordWolf
                21. IS-06-KBO Vladiniho
                22. IS-07-NOI Bogdan
                23. IS-05-JXW Cristy
                24. IS-24-BMW Maxx
                25. IS-09-AMI Bragelone

                Si astazi a fost o zi fericita pentru un loganist dar si pentru cei prezenti la eveniment, astfel ca Tony a obtinut premiul pentru 129,9 db, obtinuti de sistemul sau audio, in cadrul concursului SPL Challenge Demo.Deasemenea si Ionut-LNC a avut masina expusa astfel ca a putut fi admirata.Imi cer scuze daca au mai fost persoane din LCI cu masina expusa si i-am omis.
                Au fost membri care au mers la a 4 intalnire regionala a loganistilor din zona Moldovei, le multumim ca ne-au reprezentat clubul si speram ca data viitoare vom fi in numar mai mare.
                Un mare BRAVO Logan Club Iasi!

                Comment


                • adevarat..."UN MARE BRAVO LOGANCLUB IASI"
                  daca continuam asa "o sa facem treaba "...treaba buna....


                  mie nu imi merge filmuletul steel
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • La intalnirea de la Galati am participat cu 2 masini un MCV si un Passat iar ca membri
                    - euromarket
                    - florin sfd
                    - cazacu hcj
                    - catalin uzy
                    - tudor gcx

                    Iooon am inteles ca au mai fost expuse masini, CMC parca si poate si altele... nu ? cineva care a fost pe la eveniment va rugam ceva detalii....

                    Cel mai mult regret faptul ca nu am putut fi alaturi de familie, prieteni si colegi la evenimentul de azi de la era dar munca e munca si clubul trebuia reprezentat si la galati, nu ?

                    Din cele mai tari faze care am auzit ca s-au spus pe langa masina va amintesc cateva:
                    - uite ba asta era sa ma calce odata
                    - si-a vopsit si taranu asta chestiile astea si acum si le arata (etrierii si subansablul mecanic de la roata)
                    - bai lui asta i-au furat o roata
                    - misto folia
                    PS: Am avut o roata data jos pentru a se putea observa sistemul de franare si arcurile :P


                    In legatura cu evenimentul de la ERA
                    Inainte de curse au fost cateva declaratii si precizari pe care vreau sa le amintesc
                    interviul pt ziarul adevarul de seara

                    - VREM SA ARATAM CA SI MASINILE AUTOHTONE POT FACE PERFORMANTA
                    - „ÃŽn echipa noastră avem atât maşini nemodificate care au totul luat din stoc, cât şi maşini în care s-au băgat bani pentru schimbarea arcurilor, uleiului de motor, sau a sistemului de frânare. Spre exemplu, pentru concursul acesta, am investit 1.300 de lei pentru pregătirea unei singure maşini”, a explicat Ionuţ Socol, preşedintele Furious Racing Team Iaşi.
                    Euromarket inainte de accelerare: Nu conteaza cine castiga, important este sa participi
                    LKG: nu pot sa ma dau tare ca nu am cauciucuri ( a castigat un set de anvelope datorita clasificarii pe locul I la indemnare)

                    Ulerior ati primit felicitari de la
                    - organizatorii care au multumit prin stati si Costan in privat
                    - Gratian - the big boss of 4 tuning
                    - administratia ERA - Carrefour - Cegis
                    - personalul de paza de la ERA (inclusiv sefii de paza & george)
                    .... ocazie cu care dorim sa le multumim pentru aprecieri si increderea acordata!

                    http://www.adevarul.ro/articole/iasi...smetizate.html

                    http://blog.*************.com/tuning...14-iunie-2009/

                    sper sa mai avem o mica surpiza pentru voi.....

                    pana una alta s-au putut observa tricourile FRT

                    cine doreste: aduce tricoul (+15 ron) sau isi alege culoarea (alb/negru) si marimea (+30 ron) la ciuciosu si daca vrea un text anume scris pe fata cum avea tony sau eu sau pur si simplu tot frt

                    pentru parasolare: cost 20 ron/ buc - tot la ciuciosu
                    vor fi negre lucioase si se aplica pe luneta .... pe fata o sa facem un FRT care sa il vedem in retrovizoare

                    PS: Nu uitati de cotizatie.... 10 ron
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • da da da ... felicitari !!! frumos evenimentul ...
                      steel , cu filmarea aia .... te cam chinui nu !? )
                      .."This video has been removed because it is too long. Regular YouTube videos must be 10 minutes or less.
                      "
                      fa-o pe parti ... 1/2/3/4 ...cate or fi ...
                      vreau sa vad si eu ce a fost ... ciuciosu driving skills ... si ce mai e pe acolo ..
                      noroc
                      sigpicSa traiasca urile , si

                      Comment


                      • Cateva poze de la Tuning Days: http://www.vwblog.ro/masini-volkswag...ays-iasi-2009/

                        Comment


                        • Multumesc tuturor membrilor care m-au sprijinit si incurajat in cele 2 zile de competitie.
                          Dupa cum bine stiti drept rasplata am adus clubului 2 diplome: Locul 3 la 201m cu un rezultat de 20,2 secunde si SPL Challenge Demo 129,9Db
                          Iar la proba de indemanare am scos 1,09 min timp care ma claseaza pe pozitia 4 dar fara premiere din pacate.
                          Iar Ciuciosu a castigat: Locul 2 la 201m cu un rezultat de 20 secunde si Locul 1 la Indemanare cu un rezultat de 1,05 min. Impreuna am demonstrat: "CA SI MASINILE AUTOHTONE POT FACE PERFORMANTA"
                          Attached Files
                          http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

                          Comment


                          • bravo baieti.... luat de val si oboseala eu am uitat sa multumesc pe forum celor care m-au sprijinit si au lucrat cu mine la pregatirea spartanului pentru acest eveniment.... chiar daca nu se vede nimic special... sa stiti ca in spate este munca de cca 4 - 6 saptamani cu plecat la 23 din santier ..... si sare pana la vreo 1300 ron.

                            am sa incerc sa ii enumar intr-o ordine aleatoare si sper sa nu ratez vreo unu:
                            -TONY
                            - Ami
                            - Gml
                            - Kodrin
                            - Florin SFD
                            - Vfy
                            - AutoMayer
                            - Dream Art
                            - Uzzi
                            - Kbo
                            - Cic
                            - Blea - opel astra nr italia/spania
                            - Razvan BRW - dacia supernova alba
                            - Esv
                            - Lyn
                            - Ana pt intelere ... prietenii stiu de ce
                            Last edited by euromarket; 16 June 2009, 11:54.
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • ))) ana chiar a spus sambata ca s-a saturat sa ii spui ca esti in santier )))
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • 1.asa....scuze LOL pentru ieri )
                                2.Nu mai vin la intalniri de acum...am motivele mele....si asta este....deci....imi pare rau !
                                3.Se poate sterge acest cont?
                                4.Ma bucur ca v-am cunoscut !
                                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google