Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce te-a apucat omule ?
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • nimic.
      Pur si simplu pentru un comentariu pe care l-am facut mai sus am fost luat la rost.Imi pare rau dar nu are rost sa mai vin.A fost un comentariu facut nevinovat.Nu aveam de unde sa stiu ,dar se pare ca s-a ajuns unde s-a ajuns.Zilele viitoare voi da jos stick-erul si cam asta e.
      Toate cele bune !

      P.S. Toata stima si admiratia mea de acum incolo.Daca ne vom mai intalni pe strada ne vom saluta ca asa e frumos.
      Last edited by JmEk; 16 June 2009, 12:18.
      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

      Comment


      • bai jmek ce ai ma..de la ce te-ai luat?? ce comentariu????hai ma fi cuminte...e de la caldura sau ce ai???cine te-a luat la rost???
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • dupa discutia purtata si cu ionut lnc....m-am hotarat.
          De astazi 16.06.2009 BCV nu mai este membru LCI !
          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

          Comment


          • Originally posted by JmEk View Post
            dupa discutia purtata si cu ionut lnc....m-am hotarat.
            De astazi 16.06.2009 BCV nu mai este membru LCI !

            pai lamureste-ne si pe noi care e treaba cu ionut,sa vedem poate se mai lasa si altii de lci
            sigpic42.453.149

            Comment


            • nu mai conteaza.faptul este deja consumat.
              ionut lnc nu are nici o vina.....doar ca pe el l-am anuntat prima data de decizia mea !!
              vina nu e a nimanui.Doar ca nu e frumos sa se recurga la amenintari subite...adica subintelese.
              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

              Comment


              • Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                Asta mere sigur..
                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                Comment


                • super steel!felicitari pentru efortul depus
                  God is my copilot

                  Comment


                  • bravo prieteni felicitarile mele incepe lumea sa ne cunoasca mai bine si sa stiie de noi ca logan club

                    Comment


                    • super montaju...dar de ce nu ai bagat ceva si de la indemanare...
                      felicitari pt munca de pusa ;)
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • este doar intro
                        nu pot pune mai mult de 10 min pe youtube

                        cine vrea am tot dvd-ul este la mine
                        are 1:30:00
                        Last edited by Steel; 16 June 2009, 20:03. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                        Comment


                        • "da`i 'nainte, lasa vrajeala!" ciuciosu stie!
                          multumesc azi ptr prioritate si ptr ocazia d liniuta cu breaku ala verde ca n`am vazut ce marca e [da gagica din dreapta lu' ala sarea de nebuna acolo pe scaun, ups]
                          mihai frumos montaju, frumos!
                          vruuum vruuummmm vruuuuuuummmmmmPOC!

                          Comment


                          • Salutare lume :-) Aseara am vrut sa pun fotografiile facute de mine la galati dar nu am reusit, din pacate, deoarece a picat netu'; poate macar astazi reusesc :-))
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                            Comment


                            • Felicitari Steel pentru montaj. Si nu in ultimul rand participantilor LCI, poate data viitoare vom fi tot mai multi.
                              Eu personal astept traseul de indemanare. Ionut stie... s-a mai discutat la intalniri.

                              Comment


                              • offffffff am reactivat posturile ca sa vada lumea despre ce este vorba... nu de alta dar nu vreau eu sa pic la mijloc.... eu am incercat sa ii explic lui jmek ca daca cineva a gresit au fost ambele parti si nici una din ele nu trebuie sa se ambaleze la modul asta si sa ia decizii radicale make peace and drive safe

                                cine stie cunoaste.... bravo steel
                                Last edited by euromarket; 17 June 2009, 02:06. Reason: Automerged Doublepost
                                IS 10 LNC Facebook

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google