Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu se poate da jos fara sa o tai.

    Comment


    • si e bine sa ti-o sudeze un meserias...la mine a ramas cu cicatrici urate...dupa ce am pus inapoi cea stock.
      "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

      Comment


      • Uzzy pe cea veche o tai dupa dimensiunile ce-ti trebuie la aia noua adica putin mai lunga o lasi pe masina cu 5 cm ca sa intre una in alta si cea veche daca vrei te ajut eu si-ti pun un stut ca atunci cand vrei sa o pui inapoi sa o pui ca pe asta ce vrei sa o pui acu adica tot cu acelasi colier si nu se observa nimik
        Asa ca sa nu sudezi nimik totul lasi cu colier!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • aham.....deci a ramas cu cicatrice...sa intelegem...curios ,acum aflu si eu

          Comment


          • Ce folie ?Numele producatorului?Nu-i cam deschisa pe spate?

            My Car

            Comment


            • poate cineva sa ma inprumute pt weekend cu un set de bare pt portbagaj,din alea transversale? am de dus la tara un colet mai voluminos,are 27 kg

              multumesc anticipat.
              sigpic42.453.149

              Comment


              • hriberiu vorbim la palat de bare
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • Pentru Marius

                  Se rezolva problema.E bine pentru tine si familia ta sa schimbi sabotii. Nu mai fi trist si necajit, ca nu e o problema nerezolvabila, nici nu costa mult. Du-te unde am zis, suna maine dimineata. Da?

                  My Car

                  Comment


                  • Dupa ce am scris toata prezenta .........sa sters tot asa ca mai vb maine ca acu e tarziu sa o mai scriu inca o data!!!!!
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • Bravo, da ia-o incetisor sa nu uiti pe cineva!

                      My Car

                      Comment


                      • sabotii ?

                        Gold, deci pana la urma de la saboti scartzaie asha? si asha frana de mana ma tine cam greu...ar trebui schimbati si in felul asta scap si de scartzait ? Ca ieri am auzit vreo 4 variante de la aerisit ceva de la ferodouri pana la scos toata instalatie de franare de pe spate )

                        Vand schiuri de schior cazut in prapastie in Hymalaia :

                        Comment


                        • sambata ma duca sa fac revizia de 60000 Km.
                          O fac in spate la mitropolie. Tre sa le zic sa-mi verifice ceva anume sau ar trebui sa stie ei ce e de verificat?

                          Comment


                          • personal am schimbat 2 seturi de saboti in 240000 de km si crede-ma ca zgomotul apare din cauzele spuse mai sus. La contactul dintre partea metalica a sabotului si talerul mare pe care e fixat pistonasul de la frana se produce in timp un sant de uzura, care se face mai lung cand sabotii sunt mai uzati, cursa mai mare. Daca cineva nu suporta, se va pune in zona respectiva un punct de vasilina, o picatura, un varf de unghie, foarte putin. Asta daca sabotii sunt inca buni, au ferodou inca minim 4 mm in carne. Asa ca spor la verificari. Nu glumiti cu frana de mana, la LOGAN e super importanta, daca nu aveti frana de serviciu(la pedala) , E ULTIMA ALTERNATIVA DE OPRIRE.Mai ales trebuie sabotii verificati cam la 60-70000 de km, intrucat s-au cam facut drifturi din cate stiu eu cu frana trasa......

                            My Car

                            Comment


                            • Ciuciosu asteptam poza cu loganu de transport in comun la intalnire(autobuzul)
                              1.6 16V

                              Comment


                              • n-am primit raspuns. ce-ai facut?

                                My Car

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google