Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumos frumos.... daca vorbesti la telefoane :P
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • Deci ne auzim deseara la 22:00 la stadion?
      http://vladderdeicea.wordpress.com/

      Comment


      • mi-au venit si mie numerele..pacat ca n-am avut cum sa le pun altfel, sunt de Bucuresti.
        B-07-ZTO smecher )
        Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

        Comment


        • rezervati si pt mine patratzica, apar si Yo pe la 22.00
          http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

          Comment


          • cred ca e al doilea meu post

            Comment


            • E al 3-lei cristi

              Comment


              • La cat mai multe posturi Cristi ).S-a mai tinut ceva in seara asta ?, maine ma inscriu si eu la o patratica

                Comment


                • aseara imi pare rau a trebuit sa plec pana la pascani.
                  + ca ploua la noi in iasi de ......vai ...dupa intalnire din seara asta poate mergem ...ce spuneti??

                  deasemeni diseara voi avea la mine GPS-ul de care va povesteam...defapt nu GPS ci pda-ul cu functie GPS......asa ca....cine are banuti....repede.....stoc limitat si garantie 12 luni ;)
                  Last edited by JmEk; 8 July 2009, 15:03. Reason: Automerged Doublepost
                  Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                  Comment


                  • Originally posted by JmEk View Post
                    deci pt china..primul kg este 120$ prin tnt...apoi e 2,5$kg.....cat despre angelsi....eu zic sa stati linistiti.....credeti-ma ca stiu ce zic....eu nu aduc angelsi din china..dar ce aduc e CHINA cunoscatorii inteleg.
                    Un pret bun la chinezi nu inseamna ca si produsul e ok.daca vreti va pot da eu mai multe detalii.
                    Ionut eu la chinezi mi-am luat-o de 1200$ cu niste telefoane dual sim acum 2 ani.
                    Asa ca...politica lor este sa le dai banii inainte.Nu ai pe nimeni acolo sau sa stii ca ai mai primit de la ei...atunci e riscant
                    Eu, personal cred ca tratezi subiectul, de parca ai vorbi cu niste copii. Eu asa ma simt. Nu te acuz deloc doar constat cu titlu de informare.
                    http://www.cbmania.ro

                    Comment


                    • marius nu asta a fost intentia mea.stiu ca tu aduci din china ....deci no offense...nu am zis-o cu suparare sau sa ma laud ca stiu etc etc.....
                      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                      Comment


                      • Originally posted by ciuciosu36BUN View Post
                        Nu serios petroman ai potit ceva la masina si rulota?
                        da foarte serios de atunci stau prin service trebuie sai fac RK maine o sati arat cum arata desfacuta bucati parca e de la remat
                        Attached Files
                        Last edited by DRIVERMAN; 8 July 2009, 20:23.

                        Comment


                        • mama da ce bombardata e. naspa. cred ca si rulota e varza
                          Chiar imi pare rau, bafta cu asigurarile si cu service-ul
                          www.loganclub.ro

                          Comment


                          • sal
                            lamuritima si pe mine cu statiile de emisie ,folosesc la cea cat costa mar interesa si pe mine una
                            multumesc

                            Comment


                            • uzi vorbeste cu marius det cred ca stie cel mai bine sa iti explice...

                              peromane da asa e frumos ? .... saraca de ea.... sper sa ti-o faca bine baietii iti tin pumnii....

                              vedeti ca azi am facut 30 de legitimatii si nu am avut cui sa i le dau.... din cei care vin mai rar pe la intalniri... petroman si 10dci... am reusit sa va fac si voua legitimatiile

                              mai urmeaza un set de vreo 30.....

                              azi am scos si stampila cu FRT care arata bestial ....

                              ATENTIE: toata suflarea loganista.... cand mergeti prima data la spalatorie dati jos scrisul cu LoganClub.ro de sub masinuta de pe portbagaj... deci atentie doar scrisul si doar cel de pe portbagaj..... scrisul de pe parbriz si luneta le lasati.... acum trebuie sa mai punem un autocolant sub masinuta si o sa mutam scrisul putin mai jos... upgradeul este gratuit platit din cotizatii.... si pentru ca tot veni vorba.... sper ca sunteti cu ele la zi si poate impreuna facem un efort si ajungem cu totii sa achitam suma de 50 ron pentru infiintarea clubului.... s-a mai pomenit de suma asta si s-a inceput strangerea de fonduri dar au fost epuizate cu evenimentul de la era, unii din voi ati dat deja, fiecare stie cat si poate reusim sa ajungem cu totii la acel minim de 50 ron stiu ca e greu la toti si e criza.... dar trebuie sa o facem si pe asta... se va intoarce asupra noastra sper macar inzecit.... stiti ca avem doi membri simpatizanti cu legitimatii si cu cotizatia platita la zi ? Florin SFD si Max BMW ... bravo lor si tot la capitolul laude Tony a contribuit cu cotizatie de 20 lei pe luna iunie si 15 pe luna iulie....in loc de minimul de 10 lei.... si 50 lei la infiintarea clubului..... pentru infiintare stiu ca eu am dat 100 lei, vali007 tot 100 lei, valyy lbe 200 lei si au mai fost o serie cu sume de pana in 50 lei.

                              astazi a revenit printre noi Ciprishor si am casunat cu treaba pe el ba un bord cu consum instant, ba un buton cu impuls, ba niste leduri schimbate.... ca de.... criza criza dar macar asa putin subtirel si tot mai miscam ceva.

                              acum o luna mi-am curatat toata vaselina din portiere si incuietori si ... specific mie .... am uitat sa imi iau vaselina sa ung si trancanea azi portiera fata dreapta...... parca era phaeton.... noroc de steel ca a dat cu putina vaselina si a iesit treaba buna, spre casa era asa cumincioara .... nu mai scartzaia a paguba

                              prezenta.... da.... pe maine ca e in masina oricum am fost 27
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • Ce zic baietii? Sa-mi iau o caruta de asta pt zilele de duminica http://search.autotrader.co.uk/es-uk...icleRegLetter=
                                Eu tot ma mai gandesc..... o merita... voi ce sa ziceti
                                http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google