Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sincer tony..arata super masinuta....singura belea e ca are volan pe dreapta...in rest e super...
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • mie unu nu prea imi place botul..... dar daca ma uit la performante si pret as lua-o ....

      lume, lume..... ce ziceti ? organizam in august un eveniment auto la era ?

      Last edited by euromarket; 9 July 2009, 09:49. Reason: Automerged Doublepost
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • scuze ca iar nu am ajuns nici eu si nici SFD ......ne revansam duminica
        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

        Comment


        • din ciclul celor gasite pe net la capitolul DUB Style.... ultimul trand de tuning... de data asta unul luxuriant...



          PS Vedeti ca si in afara se fura rotile la expo
          Attached Files
          Last edited by euromarket; 9 July 2009, 10:49.
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • ultima descoperire..... strabunii FRT au fost surprinsi ruland si avem de invatat de la ei.... vorba aia... asa se circula si se agata si la noi hi hi hi



            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • sper sa vin si io duminica viitoare cu masina
              Attached Files

              Comment


              • vreo ceva diseara? o minge o maslina ceva..

                Comment


                • Cine ami imprumuta o statie.....plec in Italia si as avea nevoie pentru 10 zile..
                  Merci anticipat :|
                  1.6 16V

                  Comment


                  • news
                    am batut palma cu BRAS si ne putem face revizii si reparatii la ei... baietii ne ofera 20% reducere la piese indiferent de ce revizie avem, 15% la manopera, adica 55 ron ora de mecanica.... am sa pun pe siteul local mai multe informatii.... ca si preturi ajung baietii cam la nivelul celor de la roman.

                    avem pista pentru circuit o parcare ingradita, privata langa Iasi... 3-5 km

                    baietii au fost foarte deschisi si nu au vrut nimic $$$ in schimb le voi face un site ca aport al nostru..... evaluat undeva la 2000 ron.

                    cei care se vor da pe pista vor plati cate 10 lei pe zi - care vor intra in fondul FRT. avem acolo acces o zi pe saptamana. In prima faza circuitul se va face cu cauciucuri dar sper ca pana sambata viitoare sa punem toti cate 50 lei sa luam jaloane ca e mai bine (si in prima luna nu se va plati intrarea pe pista)

                    o alta facilitate oferita membrilor cotizanti este partea de diagnoza ce va fi oferita gratuit de catre Ciprishor dar pentru care se va achita o suma modica de 10 lei ce vor intra tot in fondul clubului.

                    cei care intra pe pista vor avea dreptul la 4 diagnoze gratuite si vom incerca sa punem si un premiu la bataie in functie de numarul celor care participa.

                    speram sa va bucure aceste vesti si sa ne fie apreciate eforturile depuse

                    vad azi cum rezolv cu spalatoria sa incepeti spalatul

                    cine este interesat de detalii si de un test poate sa vina diseara la 23 la stadion si vorbim acolo, daca nu duminica la intalnire.

                    observatie
                    CEZarica... inca o bila neagra pentru tonul si limbajul folosit in adresarea ta catre posesoarea unui logan XAR la palat.... cand te-a rugat sa eliberezi calea de acces si te-ai impotrivit.... noi trebuie sa fim un exemplu pentru ceilalti si atunci cand venim la club sa folosim un limbaj decent, o tinuta decenta si un comportament adecvat. Sper sa interpretezi constructiv aceasta observatie.

                    NU UITATI
                    nu uitati la spalatorie sa sa dati jos scrisul cu logan club de sub masinuta pentru ca vine acolo lipit completarea din sigla ......
                    Last edited by euromarket; 10 July 2009, 14:22. Reason: nu uitati...
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • super tare..abia astept ...
                      insa eu nu o sa ma dau maine pt ca nu am masina inregula...maine dimineata ma duc sa fac itp-ul si pe saptamana viitoare poate rezolv si restul...revizia ,senzorul si rca-ul...
                      revizia cred (daca nu gasesc ceva mai bun)ca o voi face la brass...
                      ioane : daca ai putea face rost de niste preturi la filtre (filtru de aer, ulei)ar fi super ca sa stiu cam ce bani sa pregatesc , pt ca uleiul il iau eu separat...
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • super tare!!!!ne miscam...ne miscam....pacat ca nu sunt in is...bravo pentru eforturile depuse
                        God is my copilot

                        Comment


                        • ati vazut asta?????

                          eu zic ca e de ffff bine

                          Blogger este un instrument de publicare a blogurilor oferit de Google prin care să vă faceți gândurile cunoscute cu ușurință. Blogger facilitează postarea textelor, a fotografiilor și a videoclipurilor pe blogul dvs. personal sau pe blogul de echipă.
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • Steel

                            O idee , nu este finala dar ar fi un inceput de imagine............
                            Attached Files
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • Filtru ulei renault in cutie galbena 21 ron
                              Ulei mobil 10w40 , 22,5 ron/litru
                              Filtru aer de ROMCARBON BUZAU 22 ron
                              Bujii franta, cu 2 electrozi-renault 13 ron/buc
                              Ionut CUG, daca mai vrei preturi iti spun........

                              Am terminat ITP-ul azi.
                              A durat 20 minute, revenirea.
                              De acum pot sta linistit 2 anisori
                              IONUT CUG, unde faci revizia?
                              Last edited by gold8xspeed; 10 July 2009, 22:56. Reason: Automerged Doublepost

                              My Car

                              Comment


                              • cred ca o sa o fac la brass....sper sa fac rost de banii sa o fac saptamana viitoare..daca nu ..nush cand mai urgent e rca-ul si itp-ul

                                merci domnu Dan pt preturi...de asemenea merci si steel pt telefon pt pont...de ulei o sa ma mai interesez..oricum nu vreau 10W40 asta e sigur..macar un 5w40 si neaparat de la mobil..ca data trecuta tot mobil am pus si nu vreau sa schimb firma la fiecare revizie ...

                                maine dimineata cine merge la circuit pana la urma ??? eu sper sa ajung..nush pe la cat dar asa sper
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google