Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce circuit? unde?
    mda..defapt eu n-am turbina

    Comment


    • NEWS: pentru circuit maine la 12.30 cel tarziu la palat... la 12.35 e plecarea....
      vom fi doar loganuri si 2 premii puse in joc chiar daca nu vreti sa rulati pe circuit puteti veni ca si spectatori va fi super

      ps concurentii .... sa aveti 10 lei la voi
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • circuitu e la dancu la sere?
        God is my copilot

        Comment


        • Circuit

          Am inteles ca a fost ok. Ceva poze, filmulete?N-am ajuns , eram la tara, pe dealuri printre porumb, grau, carute, tarani.

          O verificare de preturi RCA. Introduci datele si verifici preturile.http://www.asigura.ro/cgi-bin/quote_rca.pl
          Last edited by gold8xspeed; 12 July 2009, 12:19. Reason: Automerged Doublepost

          My Car

          Comment


          • incep prin a multumi baietilor de la Excess Tuning pentru gazduirea pe pista lor si pentru tot sprijinul si know-how-ul acordat.... am vazut ce inseamna sa tragi de o masina sa dea ce poate din ea ... dupa 6 ore de antrenament am ajuns de la un timp de 45 sec la unul de 29.51... putin burn-out .... ploaie in vreo 3-4 reprize, mai o oprire in caucioace, o gustare si din nou fain tare.... sambata viitoare cand mergem putem face intre timp si un gratar asa ca ar trebui sa ne organizam bine bine mai multe detalii discutam diseara la intalnire si miercuri....

            Cei care se vor da pe pista vor plati cate 10 lei pe zi - care vor intra in fondul FRT. avem acolo acces o zi pe saptamana. Circuitul se va face cu cauciucuri. Cei care intra pe pista vor avea dreptul la 4 diagnoze gratuite si vom incerca sa punem si un premiu la bataie in functie de numarul celor care participa.

            Vesti bune: nu mai trebuie sa luam jaloane, se pare ca caucurile sunt prietenoase cu masina... eu am luat.... cateva ... vreo 20 ... in timp nu odata :P .....si nu se cunoaste nimic

            Vesti proaste: cei care vin la distractie sa aiba achitata cotizatia la zi si 10 lei care intra in fondul FRT

            Nu uitati de cotizatii si o suma intre 30-50 lei pentru a infiinta odata clubul ... juridic vorbind
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • Prezenti la intalnirea de pe pista au fost:
              - LNC - ohoho.... ma las de meserie .... ma simt ca la scoala de soferi
              - MKO - brrrruuuummmm ... ma mai vedeti ?
              - GRM - mie frica cu capatul de bara
              - GML - bun bun.... timid dar ma bag si eu putin.... cam strans la ac de par
              - VFY - fain.... off amortizorul asta
              - CIC - dezorientat dupa o zi de munca..... dar .. daca nu ar veni itpul.....
              - IS 39 EUR - adi - va amintiti de mine ? 27.18 cel mai bun timp al meu si 26.xx al lui costi cu solenta mea... deci se poate
              - BMW (nu retin nr) - cozmin - offf a murit motorul... au picat cuzinetii in baie, in 2 ore e gata, il ridic scot caseta de directie, scot baia, scot cuzinetii, pun la loc dechid motorul pun cuzinetii inchid si gata din nou la drum
              - EUR - costi - hai mai sa va arat cum se scoate maximum din ea

              Urmeaza mai multe poze de la Grm si Filmuletele... ca sunt vreo doua
              Attached Files
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • deci parcarea e super tare...abia astept sa imi fac masina si sa ma dau si eu ...

                o sa fac tot posibilul ca sambatat viitoare sa nu am treaba si sa stau acolo toata ziua super
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • ce stiti ce dan ciuciosu? vine azi la intalnire?
                  www.loganclub.ro

                  Comment


                  • Da a fost la intalnire :-)
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                    Comment


                    • Urmatorii au legitimatiile la mine : HVJ TYX MHX MIS ESV DCI ALC SFD ZFR FLY AYA KYJ HKA LOL LYN YNA SBL cand veniti la intalniri atunci vi le dau!!!
                      Acu lista de prezenta de azi :
                      1. IS 06 JFH -VALI hai ca am plecat salutare baietii
                      2. IS 58 DAB -STEEL acusica si fotografiile
                      3. IS 06 LBE -VALY un energizant ceva?
                      4. IS 27 DAN -GOLD8XSPEED da ce sa fac si eu cu ficior-miu
                      5. B 66 XRG -FLORINASH hai ca o rezolvam si cu foliile
                      6. IS 60 CEZ - CEZAR sa intamplat sa intamplat cu fetele la palat
                      7. IS 08 UZY - UZZY smecher ce mai?
                      8. B 95 DET -MARIUS cine a zis ca mai vrea detectoare ca nu mai stiu? dar femei ?
                      9. IS 16 CMC -CIPPY gata cu martea de acu la treaba
                      10. B 76 GCX - CAT_ALEX gata si cu casetofonul
                      11. IS 64 AST -asty AM sa vad cand mai vin dar mai vin eu
                      12. IF 36 WRT - HARKOMMEN un spray ceva?
                      13. B 78 MKO -TONY de acu pe circuit sa va vad
                      14. is 29 mda - DANY MAN am plecat sa traiti cu totii
                      15. IS 09 AMI -BRAGELONE am sa gasesc eu o statie
                      16. IS 10 LNC -EUROMARKET de acu tre sa ma apuc de treaba pentru site-ul g azdelor
                      17. IS 55 GML -MIRCEA inca o mai tin pe dreapta
                      18. IS 11 GRM -GRIM da frumos se mai vede cu jante
                      19. IS 15 BLU IONUT cred ca nu mai pun paravanturi in cheder
                      20. IS 24 CIC. ionut cug mai am putin si o fac si eu
                      21. IS 99 VFY -CRISTY care e prezenta?
                      22. IS 29 KOD KODRIN da da eu sunt care-i treaba?
                      23. B 80 KIH ANDREI sa vedem ce mai facem de azi cu mcv-ul
                      24. B 07 ZTO - ME_CATALIN tre sa schimb legitimatia
                      25. IS 62 BVA -MURDER azi singurel si cuminte
                      26. IS 05 LKG - CIUCIOSU a trebuit sa plec sa-i fac baie lui ficior-miu
                      27. is 24 bmw - Maxx - pana e gata turbina vin cu autobuzu si tot vin
                      28. is 09 SFD - Florin - Ce se petrece aici bajetzi ?
                      29. IS 03 MMX - Mihaita - Ce mai fac baietii ?

                      PS: Murdar suntem alaturi de socrul tau si speram sa se insanatoseasca.
                      Last edited by euromarket; 12 July 2009, 23:13. Reason: 27,28,29
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • Unul din membrii a venit cu ideea...
                        Incercam un Tranfagarasan? Cu ceva 10 loganuri? Cu steguletele in vant, cu faruri si leduri, vor arata cool pe ceata!
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • Pai daca vreti Transfagarasan va propun weekend-ul in care este si intalnirea nationala de la Sibiu (25-26 iulie), asa va fi reprezentat si Iasiul de mai multe masini, nu doar de mouseinpas.

                          Comment


                          • Ar fi ceva daca am reusi sa facem o mica excursie, si mie imi trebuiesc ceva zile de relaxare; numai sa prindem si vreme frumoasa ( la Sibiu pe 25-26 iulie nu sunt prezent ) !!!
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                            Comment


                            • ar fi fain

                              cica luna asta organizeaza crazy drivers indemnare la suceva ne bagam ?
                              Last edited by euromarket; 13 July 2009, 17:34. Reason: Automerged Doublepost
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google