Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tu daca vrei vino peste 2 saptamani..eu o sa fiu acolo maine dimineata..si dupa ce trece si sesiunea asta..o sa fiu in fiecare duminica acolo..pt cei care pot sa vina ;) ....si de asta vreau in fiecare duminca ..;) unii pot sa vina o data altii data viitoare...nu esti obligat sa vi nimeni nu e.....nu trebuie sa imi arati mie sau lumii intregi ca ai dreptate ... ...
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • nu vreau sa arat nimic ,doar ca sar putea (sigur) ca la 2 saptamani sa fim mult mai multi si ar fi si mai multe de discutat ,dar daca pui problema asa - ma retrag
      intalnire loganclub duminica la ora 12 la palatul culturii
      1--IS- 24-CIC Ionut
      2--SV-87-ZUG Luigi
      3--IS- 22-ALC Alex
      4--GL-98-AGA Ciprian
      next?...

      Comment


      • petroman .... propun in primul rand sa nu ne purtam ca niste copii.......am vrut sa spun ca daca tie ti se pare prea des in fiecare saptaman...poti venii la 2 saptamani...nu sa te retragi ...eu am vrut sa organizam intalnirile aste ca sa formam o comunitate si sa ne imprietenim...vazandu-ne cat mai des....si nu neaparat sa vorbim numai despre masini... te rog hai sa terminam chestia asta si analizeaa ceea ce am spus..sorry daca m-ai inteles gresit
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • Mah ia lasati prostiile si vedeti-va de intalnire.....ca dupa cum vad....daca nu vin eu nu mai vine mai nimeni ...glumesc...hai baietii la intalnire....nu mai dormiti cu .... in mana acasa

          Comment


          • daca citeai bine vedeai ca eu eram in grafic - eu doar am spus o propunere pentru cei ce nu pot sa vina nu era o decizie(nu sunt eu in masura)- vreiam sa vad si punctul lor de vedere pentruca mie mi se parea mai OK sa fim mai multi - dar intradevar la varsta mea sunt copil

            Comment


            • off topic :petroman ia uite-te la asta si zi ce parere ai
              Attached Files

              Comment


              • . e super dar nustiu cum a scos teava de esapament - jantele fac toti banii (eu nu mi-as taia bara)
                Attached Files

                Comment


                • 1--IS- 24-CIC Ionut
                  2--SV-87-ZUG Luigi
                  3--IS- 22-ALC Alex
                  4--GL-98-AGA Ciprian
                  5--SV-08-PEN Adrian
                  ....next?...
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • Pe mine nu ma trece nimeni pe lista?
                    Logan Kiss FM 1.6MPI IS-29-FLY

                    Comment


                    • incerc sa ajung shi eu maine la 12 is-10-dci
                      ym! dorinu2005@yahoo.com
                      BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                      Comment


                      • sorry blood13 :P

                        1--IS- 24-CIC Ionut
                        2--SV-87-ZUG Luigi
                        3--IS- 22-ALC Alex
                        4--GL-98-AGA Ciprian
                        5--SV-08-PEN Adrian
                        6--IS-29-FLY Blood13
                        7--IS-10-DCI Doru
                        8--IS-10-LNC Euromarket(Ionut)
                        ...next...????
                        Last edited by iooon; 20 January 2008, 01:44.
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • Hai baietii cu pozele....am auzit ca ati fost destui azi

                          Comment


                          • se pare ca sunt primul care posteaza dupa intalnirea nr 7.
                            Azi spre deosebire de celelalte intalniri a venit multa lume noua
                            La inceput eram 3 masinute, pe urma una cate una s-au aduna pana la un numar de 10 parca....nu am apucat sa le numar exact. Ideea e ca a trebuit sa fug putin mai repede, dupa 30 de minute, dar nu inainte sa trag cateva cadre cu atractiile zilei :IS-10-LNC si SV-87-ZUG. Acum sper sa nu se supere nimeni, si sa nu se creada ca noi restul nu avem masini de invidiat :P A mea de exemplu era lider la noroi - cam cat degetul de mult pe portiere
                            Atasez si cateva poze, facute mai mult pe graba. Le-am facut cate un resize, ca ocupau cate 3-4 mega fiecare...si s-ar putea sa se mai fi pierdut din detalii.
                            Sa imi spuneti cat ati mai stat, si ce s-a mai discutat :P
                            PS: Ionut a adus si surpriza: a facut fluturasi si ni i-a impartit la fiecare pentru a mai da putina vlaga comunitatii din Iasi .
                            Attached Files
                            Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                            Comment


                            • Misto pozele...bravo baieti...la mai mare....saptamana viitoare vin si eu

                              Comment


                              • Originally posted by morariu_alex View Post
                                se pare ca sunt primul care posteaza dupa intalnirea nr 7.
                                Azi spre deosebire de celelalte intalniri au venit multa lume noua
                                La inceput eram 3 masinute, pe urma una cate una s-au aduna pana la un numar de 10 parca....nu am apucat sa le numar exact. Ideea e ca a trebuit sa fug putin mai repede, dupa 30 de minute, dar nu inainte sa trag cateva cadre cu atractiile zilei :IS-10-LNC si SV-87-ZUG. Acum sper sa nu se supere nimeni, si sa nu se creada ca noi restul nu avem masini de invidiat :P A mea de exemplu era lider la noroi - cam cat degetul de mult pe portiere
                                Atasez si cateva poze, facute mai mult pe graba. Le-am facut cate un resize, ca ocupau cate 3-4 mega fiecare...si s-ar putea sa se mai fi pierdut din detalii.
                                Sa imi spuneti cat ati mai stat, si ce s-a mai discutat :P
                                PS: Ionut a adus si surpriza: a facut fluturasi si ni i-a impartit la fiecare pentru a mai da putina vlaga comunitatii din Iasi .
                                nici eu nu am mai stat pana la sfarsit... oricum, ar fi fost foarte bine ca ionut sa fi scris pe fluturasi si faptul ca duminca la 12 e intalnirea logan club... faza este ca sunt multi care ar veni, dar nu stiu, deoarece nu au treaba cu netul, parerea mea. eu deja am inceput sa tapetez loganurile cu fluturasii! dar ar fi bine sa se faca si cu intalnirea... si sigur se vor aduna mult mai multi!
                                asteptam si alte poze!
                                1.5 DCi Laureat Gri platine, a strong car for a strong man!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google