Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Roman....cu siguranta...service super ok...impecabil chiar !
    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

    Comment


    • votez tot pentru serviceul de la roman, este impecabil. mereu am fost multumit.
      Dacia Logan 1.4 mpi+GPL Tomasetto

      Comment


      • concurs indemnare

        daca pui in calcul reducerile oferite de bras si gazul pana la roman iesi tot pe acolo... acum e la preferinta lui matale americanule

        23 August 2009 Indemnare la Piatra Neamt by Katana Team

        Micul concurs se va tine pe data de 23, asa ca am decis sa va anuntam OFICIAL din timp pentru a va putea inscrie in numar cat mai mare. Rog sa postati pe forumul 4 tuning . ro numele fiecaruia si masina cu care doreste sa participe pentru a putea intocmi o lista pe baza careia sa vedem cum ne organizam.

        Pentru a nu aparea discutii legate de puterea masinii si alte chestii de genul.. vom incerca sa amenajam traseul in asa fel incat pe liniile drepte sa fie mici obstacole pentru a stimula atentia soferilor.. nu acceleratia masinilor

        Speram sa fiti alaturi de noi in incercarea noastra de-a diversifica actiunile de tuning din Piatra Neamt si nu uitati : It is FOR FUN !

        Detalii: http://loganclubiasi.ro/ema_articole...ubIasi.ro.html
        Last edited by euromarket; 12 August 2009, 16:23. Reason: modificare link
        IS 10 LNC Facebook

        Comment


        • Iata si prezenta din data de 12.08.2009

          1.IS-10-LNC - IONUT DA DA AM FOST SA VAD CUM PICA STELELE DE PE CER
          2.B-78-MKO - TONY DA AM FOST SI EU CU IONUT DAR.... VA PLACE SPOILERUL MEU NU?
          3.IS-60-CEZ - CEZAR ... AM FOST DAR AM PLECAT IMEDIAT... mama ei de planetara
          4.IS-29-KOD - CODRIN ... fetele invata pentru bac dar am un pont cu piese ieftine
          5.IS-20-LOL - CATALIN -FRATILOR MERGE TREABA PROST
          6.IS-07-RYB - HRIBERIU - HMM .....DISCUTAM DISCUTAM
          7.IS-14-YNA - GIP - o comanda ceva baietii ?
          8.B-07-ZTO - CATALIN - poate ma bag la indemnare la piatra
          9.B-55-MUZ - VRABIILE ALEA AU MANCAT IARBA...AVETI UN SERVETEL?? - ma pregatesc de zum zum
          10.IS-16-CMC - DA MI-AM DAT JOS DESENUL - dar nu pt mult timp
          11.IS-58-DAB - STEEL - EU NU AM FOST PREZENT LA INCENDIUL DE ACUM 2 ZILE
          12.B-66-XRG-FLORIN - ce mai face lumea ? 60 ron capota foliata negru mat... vreti ?
          13.B-76-GCX - ALEX - ce mai face echipa ?
          14.IS-05-LKG - CIUCIOSU-DA IN SEARA ASTA NU AM AVUT CHEF SA FAC PREZENTA... o face LNCul
          15.IS-06-TYX - dupa putina absenta, seniorul mircea saluta echipa FRT
          16.B-95-DET - MARIUS- CINE MAI VREA STATII?? nu din nouuuuuu (( tzipa LNCul
          17.IS-62-BCV - JMEK - DA AM VENIT AM PLECAT,IAR AM VENIT .....FREC MENTA... si gazul :P am jante am
          18. B-75-HKA - Cum e treaba cu pompa aia ?
          19. IF-36-WRT -HARKOMMEN - ne vedem la piatra la indemnare mai vreti cheie de roti ?

          CAM ASTA ESTE LISTA CU PREZENTA.

          EVENIMENTE ORGANIZATE IN PERIOADA URMATOARE :

          1. 23 AUGUST 2009 PIATRA NEAMT - INDEMANARE
          2. 29-30 AUGUST 2009 SUCEAVA-INDEMANARE + TUNNING
          3. 12 SEPTEMBRIE 2009 - BRAILA-INDEMANARE
          4. 12-13 SEPTEMBRIE 2009-PITESTI-INDEMANARE+TUNNING
          5. 26-27 SEPTEMBRIE 2009-CLUJ-INDEMANARE + TUNNING


          VA RUGAM SA VA GANDITI BINE DEOARECE AM DORI SA SE MEARGA IN NUMAR CAT MAI MARE MACAR AICI IN APROPIERE(PIATRA+SUCEAVA)
          IDEAL AR FI SA INCEPEM LISTA !
          DECI CINE ISI ANUNTA PREZENTA LA PIATRA SI SUCEAVA??
          Last edited by euromarket; 13 August 2009, 14:18. Reason: completari
          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

          Comment


          • lansez o provocare
            haideti sa vedem cine face cel mai reprezentativ wallpaper

            templateul lui va fi folosit pentru wallpaperuri pt fiecare membru si va fi rasplatit cu un set de gume .... oribit si un premiu simbolic.

            cam asta e ce am gandit eu:

            CMC a suferit un mic accident astazi, este in regula, din pacate bibiul lui este putin sifonat... clubul este alaturi de tine Cip si speram sa il repari cat de curand posibil... ne pare rau pentru acest incident nefast....

            PS incercati sa nu dezbateti subiectul acesta, eu am fost in locul lui cip de cateva ori si e singurul lucru care vrei sa il auzi... ce s-a intamplat? dar cum? dar ai aia sau cealalta.... exista casco isi va repara bibiul si treaba va si ca ieri.... daca are nevoie de ceva cu siguranta ne va anunta si in masura in care ne sta in putinta ii vom oferi sprijinul nostru.

            BE INSPIRED asteptam propunerile voastre
            Attached Files
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • Wallpaper Steel - MUZ

              ce spui de asta ....................
              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

              Comment


              • Wallpaper Steel - MUZ 2

                ce spui de asta ....................
                Attached Files
                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                Comment


                • smecheri,prea smecheri
                  sigpic

                  Comment


                  • sal

                    pai o sa ma gandesc pt wallpapers dar chiar cineva castiga un set de gume? premiu simolic? eserioasa treaba?

                    Comment


                    • vreau un wallpaper care sa promoveze ideea de CLUB, ideea de participare la CURSE, animat de urme de cauciuc si dame sexoase..... la draftul ala poti sa mai lucri sa il faci sa se incadreze in conditii

                      este serioasa.... gumele sunt orbit... nu avelope in schimb ca si premiu va fi ceva pana in 50-70 ron si o diploma de designer sau ceva la modul
                      Last edited by euromarket; 14 August 2009, 02:34. Reason: Automerged Doublepost
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • Yo Tony la Suceava

                        http://www.youtube.com/watch?v=k4ozwHRO8fg

                        Azi plec in Germania mai precis in München pt 1 săptămâna, sper sa ma întorc pana pe 23 pentru Piatra Neamt. Pana atunci vizionati http://www.youtube.com/watch?v=k4ozwHRO8fg si aştept opinia voastră poate i-mi îmbunătăţeasc performantele si reuşesc sa prind locul 1. (As vrea eu )
                        Last edited by TonySTI; 14 August 2009, 18:06. Reason: Automerged Doublepost
                        http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

                        Comment


                        • bravo tony..super
                          0.9 tce SL plus

                          Comment



                          • ce parere aveti ?
                            mai am de lucru la .... galeriile foto
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • Steel

                              Un exemplu........
                              Attached Files
                              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                              Comment


                              • Va salut
                                Se poate gasi in Iasi carcasa de oglinda electrica pe dreapta stil logan vechi, am toate componentele din interior in stare de functionare si daca as gasi numai carcasa le montez si gata
                                Ms
                                Last edited by romgradent; 16 August 2009, 11:36. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google