Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by euromarket View Post
    www.rpi.ro/lnc
    ce parere aveti ?
    mai am de lucru la .... galeriile foto
    moaaa ce de dotarii si ce de preturi...poaiii.....pff. N-am putut sa ma abtin !

    the best : Cotiera
    Maciulie piele & inox (prestige)
    Cadran panou bord prestige
    Lumini albe cu ace rosii in bord
    Cheie tip briceag - vw passat
    Masca dintre schimbator si consola centrala
    Presuri vara + toamna + primavara

    ~ 670 RON

    )
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Ma.puteti gasi timp de 2 saptamani pe numarul de telefon 0742604194
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • salut baietii
        Unde pot face si eu o remapare in Iasi.....daca aveti un nr de tel sau ceva....
        ms

        Comment


        • Template-ul cat de curand...
          Attached Files
          http://vladderdeicea.wordpress.com/

          Comment


          • baitzashul ===> Date contact: 0751.194.100 | YM: obdtuning | www.dimsport.ro, mai exact afli de la omul respectiv unde si la cine in Iasi, ok ?! Bafta :-))

            ... sau 0740 412 901 Andrei - Iasi, acesta este dealer-ul Dimsport...
            Last edited by cat_alex52; 18 August 2009, 04:28. Reason: Automerged Doublepost
            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

            Comment


            • mai baiti conduceti cu ochii in patru si cu prudenta ca e de jaleeeeee

              acum 2-3 saptamani un loganist al nostru, Putin - IS 18 RAR a fost facut sandwish in timp ce statea in coloana: spate si fata praf, fara victime

              acum o saptamna cmc a avut si el accident

              ieri jmek - bcv- bazar era sa nu mai fie, l-am cules dintr-un copac de pe langa solesti-coropceni

              astazi din pacate am primit cea mai proasta veste........... 4 membri de-ai nostri au avut un accident la dedemanul nou asta noapte si s-a soldat cu decesul lui MAX (bmw seria 5 is 24 bmw), iar restul am inteles ca sunt in spital: Mihaita - MMX bmw seria 3, Crys - ACE - Renault megane scurt nr CT, Ionut - Mcv negru AIN

              In numele clubului pe aceasta cale transmitem n gând de mangaiere, compasiune si sincere condoleante familiei indurerate de pierderea singurului fiu, Siminic Maximus. Dumnezeu sa-l odihneasca in Imparatia Sa. Vei ramane mereu in amintirea noastra.

              PS nu dezbateti subiectele aici ca nu e cazul.
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • L-au anuntat si cei de la BZI
                http://www.bzi.ro/FOTO-update-accide...an-A65768.html

                RIP...

                Am sters continutul articolului deoarece nu este real.... BZI anunta decesul lui Mihaita si de fapt este Maxutz..... Am fost la spital si se pare ca Mihai si Cristi se simt mai bine, Ionut AIN a scapat si mai bine.
                Euromarket











                Last edited by euromarket; 18 August 2009, 16:14. Reason: Automerged Doublepost
                Dacia Logan Laureate 2004, 1.6MPI
                Toyota Yaris Sol 2008, 1.4DDTI
                Dacia Duster Laureate 2015, 1.5DCI, 4x4 + Honda CBR 600 F4i Sport 2002

                Comment


                • miercuri seara sa veniti cati mai multi sa punem de o cheta sa luam o corona si sa organizam coloana pentru a-l conduce pe ultimul drum pe Maxutz
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • Sincere Condoleante Familiiei Dumnezeul Sal Ierte

                    Comment


                    • Dumnezeul sa-l ierte !!! Ne pare rau pentru cele petrecute si sincere condoleante !!!
                      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                      Comment


                      • Ce mai putem spune mai ca nu mai avem cuvinte ................vedeti voi cei ce sunteti in iasi ce puteti face ............
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • sincere condoleante. imi aduc aminte cand la intalniri vroia prajituri de la mine si se juca cu fetita mea. cred ca cea mai mare durere pt un parinte e sa iti vezi copilul murind.
                          sigpic42.453.149

                          Comment


                          • Condoleante si Dumnezeu sa-l ierte!
                            Insanatosire grabnica celorlalti!
                            Drive safe!


                            JMEK ce a patit?!
                            Last edited by Hellbera; 18 August 2009, 22:34. Reason: Adaugare

                            Comment



                            • cea mai trista veste ..... ramai fara cuvinte si parca nu vrei sa crezi ca s-a intamplat asa ceva

                              Condoleante familiei !
                              IS-16-GEN

                              Comment


                              • cam asta am patit eu......deci....
                                Attached Files
                                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google