Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La palat am fost si eu prima data, dar mai apoi am urcat pe Copou ... stiam ceva... si acolo m-am intalnit cu baietii, care mergeau in coloana cu avariile puse ( am ajuns la Palat la 21:30 si apoi am realizat ca daca nu sunt akolo, ii gasesc ori la Era ori in Copou ) :-))
    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

    Comment


    • Dumnezeu sa te odihneasca in pace Max...

      imi cer scuze ca nu am fost in seara asta la palat..,dar din pacate abia acum am intrat pe forum...abia ajuns de pe drumuri...cu necazuri...ieri 18 aug2009 l-am condus pe ultimul drum pe bunicul meu (Dumnezeu sa il ierte) care a murit duminica seara ...
      imi cer scuze dar nu o sa ajung nici la inmormantare

      nu imi vine sa cred cate decese si necazuri in jurul meu

      Doamne ajuta...si ajeti grija cum conduceti...

      Odihneasca-se in pace...
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • Inmormantarea oare cand este?
        El unde este depus? sa mergem si la el baieti
        IS-16-GEN

        Comment


        • Dumnezeu sa-l ierte! Condoleante familiei!

          Comment


          • Inmormantarea va avea loc Sambata(inca nu se stie o ora exacta) la cimitirul Petru si Pavel.
            Va fi depus in cursul zilei de astazi la Biserica Banu(pe Lapusneanu).
            R.I.P. Max.
            sigpic
            Play ManagerLeague

            Comment


            • Va fi depus in cursul diminetei la Biserica Banu (pe Lapusneanu lanaga Romtelecom- Lic. National).

              Sambata la 12 se va tine slujba tot la Biserica Banu apoi se va merge in coloana la cimitirul Petru si Pavel.

              R.I.P. Max

              In seara aceasta la 20.00 ne adunam la Palat pentru a merge la Biserica sa il vedem, ulterior vom merge pe bucium la cruce unde ii placea lui.

              Sambata vom merge cu totii la slujba si apoi il vom insoti pe ultimului lui drum.

              Ingerii sa te aiba in paza

              Aseara cca 20 de loganisti impreuna cu inca 10-15 prieteni de pe copou ai lui max au facut o coloana memoriala de la palatul culturii - independentei - dealul copoului - pacurari - era shopping park

              condoleantele noastre pt bunicul lui ioon cug rest in peace too
              Last edited by euromarket; 20 August 2009, 12:01. Reason: Automerged Doublepost
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • diseara trebuiesc luate flori....cate 2...4..etc....garoafele tin cel mai mult....ori luam fiecare..ori cheta ...

                Comment


                • Mă uit catre cer- totul vibrează.

                  Mă uit către nori- totul dansează.

                  E vis sau aievea? Înnorat sau senin?

                  E ploaie de aur sau miracol Divin?

                  Timpul se-opreşte. Totul palpită

                  Şi-ntr-o picătură sunt pe loc absorbită.

                  Acum sunt o sferă, o mărgea lucitoare,

                  O boabă de rouă pe-un bulgăre de soare.

                  Privesc împrejur: nu-i cer şi nu-s nori;

                  Doar aripi de Înger şi petale de flori.

                  Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
                  Attached Files

                  Comment


                  • Dumnezeu Să-l Ierte și Sincere Condoleanțe !
                    Îmi pare rău că nu am putut veni ieri dar cred ca azi voi putea ajunge la Palat.

                    Prieten drag,
                    În lumea asta
                    Suntem atât de trecători,
                    Asemeni florilor albastre,
                    Iar ele...
                    Veștejesc și mor.

                    Dumnezeu Să-l Ierte !

                    Comment


                    • Cu parere de rau nu pot ajunge la inmormantare, si nici la celelalte intalniri inca vreo doua saptamani de acum incolo, sunt de servici pana la 21:30 in fiecare zi ... :-((
                      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                      Comment


                      • "Când mă vor pune în cutie..."
                        Am învăţat atât de mult de la voi, oamenilor!.
                        Am învăţat că toată lumea vrea să trăiască pe culmi, fără să ştie că adevărata fericire constă în felul în care escaladezi muntele.
                        Am învăţat că atunci când nou-născutul strânge pentru prima dată, în pumnul mic, degetul tatălui, îl cucereşte pentru totdeauna.
                        Am învăţat că un om nu are dreptul să-l privească pe altul de sus decât atunci când trebuie să se aplece pentru a-l ajuta să se ridice.
                        Aş aprecia valoarea lucrurilor, nu pentru ceea ce valorează, ci pentru ceea ce ele înseamnă cu adevărat.
                        Aş dormi puţin, n-aş mai visa deloc, căci pentru fiecare minut când închidem ochii pierdem 60 de secunde de lumină.
                        Aş merge când ceilalţi se opresc, m-aş trezi când alţii dorm.
                        Aş asculta când alţii vorbesc, şi aş savura viata pana la ultima picatura .
                        Dumnezeule, dacă aş avea o bucată de viaţă... n-aş lăsa să treacă nici o zi fără să le spun celor pe care îi iubesc……… cât de mult îi iubesc.
                        E adevărat că multe am putut învăţa de la voi, dar nu vor folosi la mare lucru, deoarece, când mă vor pune în această cutie, voi fi in alta lume .
                        Last edited by Steel; 21 August 2009, 00:22. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                        Comment


                        • de cand am poza lui Max pe geamuri, cand merg cu masina cu fata mea, il mangaie putin si zice, pe limba ei, "baietelu, baietelu". nu cred ca isi da seama, ca are 2 ani, dar il vede acolo
                          sigpic42.453.149

                          Comment


                          • imi pare rau ca nu pot veni la inmormantare ca trebuie sa plec la suceava dar as vrea sa scriu cateva pt max ...nu l-am cunoscut prea bine dar il stiam ca "baiatul cu bmw de la club" si ma impresiona f tare deoarece nu era unul din aia care...vezi tu eu am bmw stau cu astia cu logan....nu si chiar admiram lucrul asta si asta m-a facut sa fiu alaturi clubului cu marsul prin oras si poza lui pe geam .Pacat ca a trebuit sa plece asa devreme dintre noi si mai ales dintr-o prostie ....sunt prea multe de spus ...si pacat ca se intampla tragedii din care sufera f multi oameni .......Dumnezeu sa-l ierte pe Max si Dumnezeu sa-i ierte pe cei de la Scanteia .......condoleante familiei....

                            Comment


                            • foarte frumoase vorbele voastre colegi..... ai lui va multumesc pentru tot ce facem si as vrea sa incercam din cand in cand sa mai trecem pe la ei.

                              Dumnezeule, dacă aş avea o bucată de viaţă... n-aş lăsa să treacă nici o zi fără să le spun celor pe care îi iubesc……… cât de mult îi iubesc.

                              foarte fain steel
                              hriberiu.... mi-ai dat maxim....

                              in aceasta seara s-a mai facut o faleza de la palat pe copou, pe la el pe acasa, independentei, podu ros, bucium la troita.... cca 35 de masini ne-am plimbat cu max in suflete prin locurile unde ii facea placere sa fie, sa stea.......

                              diseara la 20.00 ne adunam la palat si pe la 21 mergem la biserica sa ii ducem o floare lui max... de preferinta alba... ca ii placea mult albul... offf doamne

                              Atentie: La marsul in memoria lui Max din seara asta de la orele 20.00 - palatul culturii, parintii ne-au rugat sa ne imbracam in ALB... luati tot garoafe albe

                              aaaaaaaaaaaa.... crys, ace, ne-a rugat sa trecem sa il vizitam la palaty asa ca pe la 17 cine vrea sa vina la spital la neuro sa imi dea un tel.
                              Last edited by euromarket; 21 August 2009, 13:24. Reason: Automerged Doublepost
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • Condoleante din partea Logan Club Roman

                                Din partea Logan Club Roman SINCERE CONDOLEANTE familiei si prietenilor
                                Dumnezeu sa-l aiba alaturi de ingeri. Rest In Peace MAX



                                ---------------------------------------------------------------
                                Cam offtopic in acest moment dar eu le atasez ca apoi uit de ele, le veti comenta mai tarziu.

                                Walll 001.jpg Walll 002.jpg Walll 003.jpg
                                VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google